eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 20:11
Yönetim taraftarı vermeden almaya alıştırıyor. Bu da ilerdeki yıllarda sıkıntı yaratır. Taraftar birşeyler verecek ki birşeyler talep edebilsin. Bana göre hava hoş. Maça gidecek olduktan sonra kombine çıkmadı 50 lira maç bileti desinler yine giderim maça, kombine 1,5 milyar desinler yine gider kombinemi alır koyarım cebime. Olay benle bitmiyor maalesef ama. Bu sene millet neden kombine almadı? Nasıl olsa bilet fiyatları ucuzlayacak diye ve de haklı çıktılar. Bu sene kombine alanlar seneye de gidip kombinesini alacak zaten büyük oranda. İllaki fire olacaktır da bu sene alanlar zaten her sene alanlar. Onlar işin parasında pulunda değil. Önemli olan bunlar dışındaki kesimi kombine almaya teşvik etmekti ama bu tutarsızlıkla bu başarılamaz.

SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 20:15
Alıntı yapılan banner

Yönetim taraftarı vermeden almaya alıştırıyor. Bu da ilerdeki yıllarda sıkıntı yaratır. Taraftar birşeyler verecek ki birşeyler talep edebilsin. Bana göre hava hoş. Maça gidecek olduktan sonra kombine çıkmadı 50 lira maç bileti desinler yine giderim maça, kombine 1,5 milyar desinler yine gider kombinemi alır koyarım cebime. Olay benle bitmiyor maalesef ama. Bu sene millet neden kombine almadı? Nasıl olsa bilet fiyatları ucuzlayacak diye ve de haklı çıktılar. Bu sene kombine alanlar seneye de gidip kombinesini alacak zaten büyük oranda. İllaki fire olacaktır da bu sene alanlar zaten her sene alanlar. Onlar işin parasında pulunda değil. Önemli olan bunlar dışındaki kesimi kombine almaya teşvik etmekti ama bu tutarsızlıkla bu başarılamaz.

İşte işin özeti budur.Kısa vadeli düşünüyoruz....Biz bu huyumuzu bırakmazsak,kısa vadeli düşüncelerin ürününü yakın zaman içinde alırız.
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 20:17
@banner,müjdat abi;

benimde bir önceki mesajımda kastettiğim buydu işte.zaten belirli alan 2-3 bin kişilik bir kesim var.asıl önemli olan diğer kesimede kombine aldırabilmek.biz eğer o 3 istabul takımıyla başa çıkabilmek,onların hanedanlığını yıkmak istiyorsak.14-15 bin kombine satabilmeliyiz hersene.yoksa 2-3 bin kombine satışlarıyla yürümüyor..
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 20:53
Bence yönetimin tek yanlışı sene başında belirlediği bilet fiyatları.Ben 15-30 ytl bilet fiyatı çok diyenlerdeyim.Bence en normali 10-20 YTL olması idi.Kimse ne çok nede az diyebilecekti ve kombine fiyatlarınıda ona göre ayarlamalıydı.Çünkü be liginde bile bu taraftar bu parayı veriyordu vermese bile ona yakın para veriyorduk.Şampiyonluğa oynayan takıma şimdi olsa hayli hayli verir.Hem ne bu muhabbetler olurdu nede yönetim fiyatlarda oynamak zorunda kalmıyacaktı.....
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 20:55

arkadaşlar kombine alan kişiler ne olursa olsun bunu kulübe yardım olarak düşünsün.kesinlikle maçların bilet fiyatı toplamı olarak düşünmesin.benim 1965 lilerde kombinem var.ben stadı full görmek isterim-isterse açık 1 ytl olsun.parası olmayanın yükünü çekmeye hazırım.yeter ki bu coşkuyu hep beraber yaşayalım...

mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 21:42
   Kombine alan taraftarlarımıza Abdullah MATAY kapısı tahsis edildi ama sezon başından bu yana bir kargaşadır gidiyor. Abdullah MATAY kapısında kombineli ve biletli seyirci birbirine karışmış durumda.Giriş kapılarının yeterli olması ve bu konudaki şikayetlerin devam etmesine  rağmen yönetim ise bu kargaşayı görmezden geliyor.Bu konuda sezon sonuna kadarda bir gelişme beklemiyoruz.Yönetim KOMBİNEYİ ALDIN SENİNLE İŞİM BİTTİ BAŞININ ÇARESİNE BAK diyor herhalde.

kalender
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 21:50
Alıntı yapılan kalender 26

Kombine alan taraftarlarımıza Abdullah MATAY kapısı tahsis edildi ama sezon başından bu yana bir kargaşadır gidiyor. Abdullah MATAY kapısında kombineli ve biletli seyirci birbirine karışmış durumda.Giriş kapılarının yeterli olması ve bu konudaki şikayetlerin devam etmesine  rağmen yönetim ise bu kargaşayı görmezden geliyor.Bu konuda sezon sonuna kadarda bir gelişme beklemiyoruz.Yönetim KOMBİNEYİ ALDIN SENİNLE İŞİM BİTTİ BAŞININ ÇARESİNE BAK diyor herhalde.

Bu işin çözümü çok basit aslında. Şah Taksi tarafında bulunan pastane ile kapalı spor salonu arasında bir yol var tam Abdullah Matay kapısına çıkan. Ara sıra kapısı açık oluyor, ben direk ordan sızıyorum, hiç Atatürk Caddesi'ne dolaşmıyorumLOL Kombinelilerin girişi ordan yaptırılırsa, biletli taraftarla kombineli giriş ayrılmış olur.
Yukarı
safter26 Liste gör
Yazar

Şenol V
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 22:04

Sevgili Müjdat doğru ve güzel yazmışsın ancak şu gerçek var. Eskişehir bir sanayi kenti diyoruz. Sanayi kentiyiz ama ülkenin en ucuz işgücüne sahip bir sanayi kenti. Eskişehirde pekçok özel kuruluş asgari yada onun biraz üzerinde ücretle işçi çalıştırıyor. (kardeşimde bunlardan biri...bu yıl biri kardeşim için 2 adet kombine bilet aldım, ancak iş ve ev ahvali yüzünden çıplak gözle EsEs maçını izlemek nasip olmadı) Aslında bu kuruluşlar çalışanlarına jest yaparak birer kombine bilet hediye edebilirler. Böylellikle hem kulüp kazanır, hemde sabit bir taraftar sayısı tutturulur. Aynı zamanda durumu özel sektör çalışanlarına göre daha iyi olan kamu çalışanlarıda kombine bilet alabilir.

Kulübümüzün ayakta kalabilmesi için en iyi yol yerel yönetimlerin desteği ...Ankara da Aşti'ye her gittiğimde verdiğim otopark parası , adı sanı bilinmeyen Keçiörengücü kulübüne gidiyor.(binlerce aracın giriş yaptığı bu yerin gelirini düşünün)  Yerel yönetimler hibe değilde bu tip yaptırımlarla destek verseler EsEs i maddi açıdanda kimse tutamaz.

Ne onulmaz sevdaymış bre...
Yukarı
salca Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

alper
Yer: Bulgaria
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 22:07
Alıntı yapılan safter26

Sevgili Müjdat doğru ve güzel yazmışsın ancak şu gerçek var. Eskişehir bir sanayi kenti diyoruz. Sanayi kentiyiz ama ülkenin en ucuz işgücüne sahip bir sanayi kenti. Eskişehirde pekçok özel kuruluş asgari yada onun biraz üzerinde ücretle işçi çalıştırıyor. (kardeşimde bunlardan biri...bu yıl biri kardeşim için 2 adet kombine bilet aldım, ancak iş ve ev ahvali yüzünden çıplak gözle EsEs maçını izlemek nasip olmadı) Aslında bu kuruluşlar çalışanlarına jest yaparak birer kombine bilet hediye edebilirler. Böylellikle hem kulüp kazanır, hemde sabit bir taraftar sayısı tutturulur. Aynı zamanda durumu özel sektör çalışanlarına göre daha iyi olan kamu çalışanlarıda kombine bilet alabilir.

Kulübümüzün ayakta kalabilmesi için en iyi yol yerel yönetimlerin desteği ...Ankara da Aşti'ye her gittiğimde verdiğim otopark parası , adı sanı bilinmeyen Keçiörengücü kulübüne gidiyor.(binlerce aracın giriş yaptığı bu yerin gelirini düşünün)  Yerel yönetimler hibe değilde bu tip yaptırımlarla destek verseler EsEs i maddi açıdanda kimse tutamaz.

araba pazarının paraları eses'e gidiyo galiba..
no signature..just for eses..
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 22:10
Alıntı yapılan safter26

Abi bilet fiyatları Eskişehir şartlarına göre pahalı. Buna itiraz etmiyorum, bunu zaten savunduk. Maalesef dediğiniz gibi Eskişehir halkı asgari ücretin biraz üstüne çalışıyor. Bilet fiyatları tespit edilirken baştan bir hata yapıldı. Ama hatayı böyle telafi etmemeleri lazımdı, bindikleri dalı kestiler. Umarım seneye de aynı hataları tekrarlamazlar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır