eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Souleymane Youla

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 106>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2009 saat 03:19

'Taraftarı coşturacağım'
Eskişehirspor’un Gineli yıldızı Souleymane Youla da, FANATİK’e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ligin ilk yarısında istikrarlı bir tablo ortaya koyamadığını ancak her şeyin değişeceğini söyleyen golcü futbolcu, “Rıza hocamla, performansımı yukarı doğru taşıyorum. Bazı maçlarda çok öne çıktım ancak genele bakıldığında daha iyi oynayabilirdim. Eskişehirspor’un ihtiyacı olan golleri daha fazla atacağım ve taraftarı coşturacağım. Rakip savunmalar benden korkacak, beni durdurmakta oldukça zorlanacaklarını söyleyebilirim” diye konuştu.

Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
26 ilker 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker Kaçan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2009 saat 14:23

ilk yarı için youla yı degerlendirecek olursak çogu maçlarda etkisini gösterdi ama sahada hiç olmadıgı maçlarda yok degildi 2. yarı inşallah hırslı futbolunu gollerle süsleyip bize yararlı olacagı inancındayım yoksa sezon sonunda %50 olan ayrılma ihtimali daha yukarılara çıkar diye düşünüyorum..

Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık..
Hayat Siyah-Kırmızı..
Yukarı
Es-Es_Bruksel Liste gör
Yazar

aykan 26
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2009 saat 16:44
en cok top senin ayagindayken heyecanlaniyorum serdar ve bulent kocabeyle uyumun muthis umarim sezon sonunda bonservisin alinir .
Basarilara degil Armaya Sevdaliyiz
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2009 saat 17:16
Bugün pek varlık gösteremedi Youla. Biraz durgunluk vardı eski Youla değildi.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2009 saat 18:21
bu görüşünüze katılmıyorum. maç boyu mücade etti ama yanlış bölgede yaptı bu mücadelesini. bugün youla olması gereken yerde, ceza alanı içinde-önünde pek olamadı. bana göre kaleye dikine gidecek, tekniği ve hızı ile kalecileri ve defansı çok zor durumda bırakacak olan youla bir bakıyorsunuz taç atıyor, bir bakıyorsunuz sanki kanat oyuncusuymuş gibi ortalar yapmaya koşturuyor. hep kenarda gezindi bu maç ve bu da diğer maçlara göre bence etkisini azalttı. kanat oyuncusu gibi çalışmamalı youla, forvet oyuncusu gibi oynatılmalı.   
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2009 saat 18:27
Youla son 3-4 maçtır yokları oynuyor.Daha kredisi var ama böyle devam ettiği taktirde yedek klübesine çekilebilir.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2009 saat 19:23
Alıntı yapılan gakkos26

bu görüşünüze katılmıyorum. maç boyu mücade etti ama yanlış bölgede yaptı bu mücadelesini. bugün youla olması gereken yerde, ceza alanı içinde-önünde pek olamadı. bana göre kaleye dikine gidecek, tekniği ve hızı ile kalecileri ve defansı çok zor durumda bırakacak olan youla bir bakıyorsunuz taç atıyor, bir bakıyorsunuz sanki kanat oyuncusuymuş gibi ortalar yapmaya koşturuyor. hep kenarda gezindi bu maç ve bu da diğer maçlara göre bence etkisini azalttı. kanat oyuncusu gibi çalışmamalı youla, forvet oyuncusu gibi oynatılmalı.   
Haklısın Semih Hocam Adamın bir kaleye geçmediği kaldı.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2009 saat 22:53
Bu Youla'yla hiç birşey olmaz. Takıma pozitif katkısı tam manasıyla sıfır. Sürekli top kaptırıyor, gereksiz yere çalım sevdasında...

Denizli maçından beri bir tane olumlu hareketini de hatırlamıyorum.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2009 saat 22:58
Alıntı yapılan Koray

Bu Youla'yla hiç birşey olmaz. Takıma pozitif katkısı tam manasıyla sıfır. Sürekli top kaptırıyor, gereksiz yere çalım sevdasında...

Bu kadari biraz fazla degil mi? bu sezon attigi goller ve asist sayisi ile oynadigi mac sayisini orantilayin, ofsayttan sayilmayan golleri de ekleyin en kotu oldugu maclarda bile yine bir hareketi var. Youla'yi oyun tarzina gore kullanmazsak oynama istegi de kaybolabilir.. Dis saha maclarinda kontratak forveti olarak ileri ikilide, icerideki maclarda ise Serdar'in yerine sag kanatta dusunulebilir.
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2009 saat 23:12
Alıntı yapılan Martin_Mistre

Alıntı yapılan Koray

Bu kadari biraz fazla degil mi? bu sezon attigi goller ve asist sayisi ile oynadigi mac sayisini orantilayin, ofsayttan sayilmayan golleri de ekleyin en kotu oldugu maclarda bile yine bir hareketi var. Youla'yi oyun tarzina gore kullanmazsak oynama istegi de kaybolabilir.. Dis saha maclarinda kontratak forveti olarak ileri ikilide, icerideki maclarda ise Serdar'in yerine sag kanatta dusunulebilir.

Bugün Youla 90 dakika boyunca karşısındaki rakibi sadece 1 kez geçebildi. O da maçın 39. dakikasında... Kayseri deplasmanında 90 dakika boyunca bir kez bile adam geçememişti.

Denizli, Kocaeli ve Galatasaray maçlarında son dakikalarda attığı gollerle 9 puan kazandırdı takıma, Bursa maçında rakibin eksik kalmasını sağladı ve maçı daha rahat bitirdik.

17 maç oynadı 3ünde hasbel kader olmak üzere 4 kere ciddi manada faydası oldu.

Kalan maçlarda bir hayrını gördüğümüzü hatırlamıyorum. Bugün ilk yarıda sol kanattan sıfıra indi, topu dışarı Kocabey e çıkarmak yerine bacak arası atıp ceza sahasına girmeyi denedi, korner oldu. Kornerden topu aldı, tekrar aynı hareketi denedi ve bu sefer kaptırdı. Bu kadar lakayıt, disiplinsiz adamı ben olsam o dakika oyundan alırım.

İkinci yarı sağdan arka direğe atılan topta kontrol edemedi, kontrol edemeyeceğin belli, vur gelişine adam... Topuk pasları falan bir garip oynuyor. Bugün sahada Lovrek de olsa daha faydasız olmazdı takıma... Çok şımarttık Youla yı... Ayaklarının yere basması lazım artık.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 106>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır