eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 21:15
Dikkat ediyorum da nedense,35 yaş üstü abilerim sürekli şike söylentileri hakemlerden çekinmeler vs...bence bunlar geride kaldı maçları 70milyon izliyor artık en ufak anlaşmalar ortaya çıkıyor kimse bunu yapacak riski almaz sahada mücadelemizi veririz kazanırız ya da kaybederiz ama alnımızın akıyla çıkarız sahadan...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 21:15
Hersene aynı şeyler yazılıyor, hersene aynı maçlar öncesi aynı komplo teorileri üretiliyor. Büyük takımız diyorsak bu komplo teorilerine kulak asmamamız gerekli. Geçen senenin maç konusuna baksak o konudada Gökhan Ünal + x bin euro'ya maçı vermişiz diyenler vardı. Artık yeter...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 21:25
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 21:30
Alıntı yapılan esesyucel

Herkes biletlere takmış asıl mide bulandırıcı ise ben kadı köyde olmama ragmen mide bulandırıcı haberler geliyor neymiş gökan ünal denilen bir oyuncu Eskişehire Artı 200 dolar para şayet bu gercekse lanet olsun inşallah yalan haberdir mide bulandırmaz egerki bu gercekse halil ünal ve saz ekibi kim olursa olsun teneke baglayarak burdan gitsin kim olursa olsun diyorum şayet esesi seviyolarsa başkan ve başkanlar onunlar icin vız gelir gercek eses sevdalılar icin

EsEsYuCeL..
Çok iyi hatırlıyorum,bir Galatasaray maçı öncesinde forum karışmıştı maçın satıldığı söyleniyordu,kimse ümitlenmesin deniliyordu.Çıktık ve maçı kazandık herkese kapak oldu.
İnsanları karalamak çok kolay,bende bir şey uydursam yayılır gider...
Bu tip şeylere inanmayın.Heleki aklı selim abilerimizin inanıp bu foruma yazması çok garip geliyor bana.
Yine çıkacağız ve maçı kazanacağız.Sonra bu yazıyı alıntı yapıp göstereceğim herkese...
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 21:33
asıl en önemli konu bu maçta tahriklere kapılmayıp,küfür etmeden maçı tamamlamak,eğer ceza alırsak Trabzon maçı seyircisiz olabilir, dikkat etmeliyiz...
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 21:35
Alıntı yapılan disasel

Dikkat ediyorum da nedense,35 yaş üstü abilerim sürekli şike söylentileri hakemlerden çekinmeler vs...bence bunlar geride kaldı maçları 70milyon izliyor artık en ufak anlaşmalar ortaya çıkıyor kimse bunu yapacak riski almaz sahada mücadelemizi veririz kazanırız ya da kaybederiz ama alnımızın akıyla çıkarız sahadan...

Şunu ifade edeyim genc kardeşim zamanında Eskişehiri yönetenler VE Hakemlewrden öyle cektiki Eskişehir 20 yıl geriye gitti geriye gitmesine ragmen bırakmadık hep yanında olduk bakma şimdi sahibi cok biz geri kaldık korkumuz bizans degil masa başıdır şayet diyorum bu tür sölentiler gercekse başkan ve yandaşları defolsun gitsin en tewrbiyeli lafım bu benim yalbaklık yapıp ses cıkarmayanlarsa benim gözümde asla esesli olamaz 12 aslanlar aslanı cıkacak ve yüregini koyacak hep birlikdede görecegiz.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 21:37
Artık maçlarımıza aileleriyle gelen çok renktaşımız var küfür etme ettirme...
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 22:12

UYARI

Maç biletleri hakkında açıklama

9 Nisan Cumartesi günü oynanacak olan Eskişehirspor-Fenerbahçe Spor Toto Süper Lig maçı için basılan mavi renkli Açık Tribün biletlerinin, satış noktasına transferi ertesinde, 5301 ila 5400 seri numaralarındaki 100 adedinin kayıp olduğu anlaşılmıştır.

Bu biletler turnike sistemlerine tanıtılmamıştır. Dolayısıyla bu biletlerle maça giriş mümkün olmayacaktır.

Taraftarlarımızın böyle bir mağduriyet yaşamaması için, Aktif AŞ noktalarından ve maç günü stad gişelerinden hariç bir yolla bilet alımı yapmamalarını önemle duyururuz. 

Kaynak:eskisehirspor.org

Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
  Alıntı BLoodY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 22:29
mac galibiyet priminin TFF tarafından 750bin olduğu, alınacak galibiyetle Avrupa için buyuk adım atılacagi, canlı yayın sayesinde kazanılacak maçın getireceği karizma varken, maç satılmış vs haberleri komik kaçıyor gercekten :)
ah antremanları bi seyretseniz, neler oldugunu, nasıl gectigini, konsantrasyon/taktik ve fiziksel olarak nasıl hazırlanıldığını görseniz, size de komik gelecek.
insanların oturduğu yerden  boyle şeyler sallamaları takıma ihanettir.
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2011 saat 22:35

Alıntı yapılan 26

Alıntı yapılan esesyucel

Herkes biletlere takmış asıl mide bulandırıcı ise ben kadı köyde olmama ragmen mide bulandırıcı haberler geliyor neymiş gökan ünal denilen bir oyuncu Eskişehire Artı 200 dolar para şayet bu gercekse lanet olsun inşallah yalan haberdir mide bulandırmaz egerki bu gercekse halil ünal ve saz ekibi kim olursa olsun teneke baglayarak burdan gitsin kim olursa olsun diyorum şayet esesi seviyolarsa başkan ve başkanlar onunlar icin vız gelir gercek eses sevdalılar icin

EsEsYuCeL..

hiç birşey anlamadım ben
+200 dolar para ne demek

Alın şunlada çay için diye :))
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır