eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İmza Töreni ( Ümit Karan )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 84>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 19:18
Alıntı yapılan Karahan26

Bazı arkadaşlar Harun beyin otobüs konusunda söz verememesinden dolayı kınamış. Arkadaşlar Harun bey Ticaret odası başkanı olarak tek başına karar verme yetkisine sahip değildir.Oda Meclis toplantısında gündeme getirir, oylamaya sunulur.Kabul görürse ve odanın bütçesi el veriyorsa otobüs elbette alınır.
Evet kınadık BAŞKAN nedir söz sahibidir isterse herşeyi o kurulda geçirebilir ama isterse bu durumda canlı yayında binlerce taraftarın önünde söz vermeyişi düşündürücü...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 19:18
Alıntı yapılan eskimahalle

Formamizi cok begendim, biraz cok reklam vardi gibi geldi ama belki sadece imza toreni icin yapilmis bir formadir. 
hayır imza töreni için değil arkadaki reklam eti olmayabilir başka bir firmanın reklamıda olabilir bu sene bütün takımların formaları böyle olacak numaranın altında isim önde ve arkada numaranın üstünde reklam.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 19:19
Büyükerşen açığı kapatacağım diye söz verdi.İnşallah bu sene gerçekleşir.
Otobus tam bir komodiye döndü.Harun Karacan adına trajediydi ama.Adam mecliste onaya
sunacağız diyor bizim başkan hala acaba söz verirmi diye yükleniyor.
Başkan herkes senin gibi öyle atıp tutmuyor.

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
Emrock Liste gör
Yazar

Emrah Ergüleç
Yer: Akarbaşı
  Alıntı Emrock Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 19:23
en azından adam yapmasının kesin olmadığı bişey için söz vermedi biz iyi alıştık atıp tutanlara en azında delikanlıca meclisime sormam lazım dedi. alırsa allaj razı olsun almassada allah razı olsun.
...::: Benim Tuttuğum Takım Kimliğimde Yazar :::...
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
Yer: Turkey
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 19:25

Eğer Ümit KARAN bir Bursaspor'a gitmiş olsaydı, OLAY TV bunu naklen yayınlar, kablolu ve uydu aracılığı ile de bunu tüm Türkiye'ye gösterir, hatta internet yolu ile bunu tüm dünya'dan izlemesini sağlardı.

Eğer Ümit KARAN bir Orduspor, bir Giresunspor veya başka bir Karadeniz takımına gitseydi, Karadeniz TV'leri bunu uydu vasıtasıyla tüm Türkiye'ye naklen yayınlardı.

Niye bunu yazdım, bizim ESTV ve Kanal 26 ya helal olsun, bıraktık uyduda yayın yapmayı, hiç olmazsa Eskişehir çapında bu önemli olayı naklen yayınlasalardı bari. Acaba bağlanırlar mı diye baktım, ESTV klip yayını, Kanal 26 ise reklam yayını yapıyordu, yarım saat sabırla bekledim yok.

Bizim yerel kanallardan adam olmaz kardeşim(kimse kusura bakmasın, gerçek bu), uyduruk Artvin TV, Ordu TV bile uydudan yayın yaparken, bizimkiler hala yerelde, hadi uyduyu geçtik, burnunuzun dibindeki Atatürk Stadı'ndan da mı 1 saat canlı yayın yapamadınız? Bu önemli olayı Eskişehir halkı ile paylaşamadınız?
Yukarı
ÖZKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan
Yer: açık-sağ taraf
  Alıntı ÖZKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 19:25
Sergen Yalçın'ın imza törenine kıyasla sönük geçti. Sergen'in törenide kapalı dolmuş, millet açığada girmişti. Ama, bu törende kapalı bile dolmadı. Bunun sebebleri ne olabilir?

* Törenden 1 saat önce şiddetli yağmur yağması mı?

* Sergen, Ümit Karan'a göre daha büyük yıldız olarak görülmesi mi?

* Nebi Hatipoğlu, Halil Ünal'a göre daha büyük başkan gözükmesi mi?

* Taraftarın Halil Ünal'a olan kızgınlığı mı?

* Sergen töreninde Süper lig için mücadele eden takımın olması, şu an Süper ligde olduğu için heyecanın azalması vs... vs... Örnekler çoğaltılabilir fakat ben hayal kırıklığına uğradım.

Törende Halil Ünal "alacam dedim aldım, yarında gidip Youla'nın tapusunu alacağım" dedi. Böyle işbitirici olursa protesto değil alkış alır. Açık tribün konusunda topu Yılmaz Hoca'ya attı. Büyükerşen'de sanırım söz verdi fakat benim umudum yok. Otobüs konusunda ise ETO başkanının üstüne çok gitti. Adam, meclisine danışmadan böyle bir söz veremez, vermedide zaten. Bu yüzden onu eleştirmek doğru değil.

Ümit Karan'ın sesini duyamadık. İnsan bi mikrofon uzatır. Forma çok yakıştı Karan'a. Ve, hedefi olduğu için gelmiş Eskişehirspor'umuza. Ümit ortaya üçlü çektir tayfaya dedik, masa başından yaptı. Acemi, öğrenecek tabiki.

Konfeti konusu ise komediydi. Canı sıkılan sahaya attı. Set üstündeki insanlar tanıdıkları arkadaşlarına ses çıkarmadılar, tanımadıklarına "atmayın lannnnnn" dediler, çok güldüm.. Meşalelerde baya bi canımızı yaktı. Özellikle benim bulunduğum bölümde herkes yaktı. Neyse, ESES için canımız feda..
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 19:26
ETO bütcesi 14 trilyon civarlarında bir otobüsü alamazlarsa bence cok yazık.
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 19:27
Alıntı yapılan esessinan

İmza iyi hoşda,bu kadar da emrivaki yapılmazki...Büyükerşen'den söz aldı ama o kadar insanın içinde hayır demeside mantıksızdı zaten...Şimdi B.erşen destek olmazsa taraftarın gözünde,destek olmadı,yaptırmadı olacak...Ama kimsede onun fikrini sormadı...Başkanın sözleri karşısında adam da tamam dedi...

bence tam isabet oldu başka türlü başkanın es-es i reklam amacı olarak kullanmaktan başka bir işe yarayacağı yoktu bir işe yarar hiç olmazsa klüp için..
daha önce defalarca kapısına iyi niyetle gidildi her seferinde benden para istemeyin proje getirin diye savuşturdu.. ŞİMDİ AL SANA PROJE..
Yukarı
ÖZKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan
Yer: açık-sağ taraf
  Alıntı ÖZKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 19:27
Alıntı yapılan inadına_eses

Alıntı yapılan Karahan26

Bazı arkadaşlar Harun beyin otobüs konusunda söz verememesinden dolayı kınamış. Arkadaşlar Harun bey Ticaret odası başkanı olarak tek başına karar verme yetkisine sahip değildir.Oda Meclis toplantısında gündeme getirir, oylamaya sunulur.Kabul görürse ve odanın bütçesi el veriyorsa otobüs elbette alınır.
Evet kınadık BAŞKAN nedir söz sahibidir isterse herşeyi o kurulda geçirebilir ama isterse bu durumda canlı yayında binlerce taraftarın önünde söz vermeyişi düşündürücü...

İsterse herşeyi geçirebilir mi? ETO meclis tüzüğünü okuyalım önce, bedavadan sallamayalım..
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...
Yukarı
cihantamsu Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Cihan
Yer: eskişehir
  Alıntı cihantamsu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 19:31
herseyden önce stadımızı özlemisim,maç havasını özlemisim,meşale kokusunu özlemişim

daha nice transferlere...
kIZ ARkADAşIMdaN öNcE eSeS sEVgiSİ gELir..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır