eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2014 saat 13:26
http://www.ligtv.com.tr/haber/iste-yilin-en-guzel-tribunu 

Duygu Yüklü Otur Dakikalarca Ağla .....
Yukarı
alpay Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay
Yer: Eskişehir
  Alıntı alpay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2014 saat 22:02
değerli renktaşlarım,
maddi sorunlarım sebebiyle elimde bulunan 3 adet dede,erkan zengin, ve tüm oyuncularımızın imzaladığı orjinal formalarımı satıyorum.Bu konuda işsiz olduğumdan ötürü oldukça sıkıntı yaşamaktayım almak isteyen renktaşlarım alpkaan_ay@hotmail.com adresime mail atabilirsiniz.Lütfen bu konuda rahatsızlık verdiğimin farkındayım beni bağışlayınız.saygılarımla.
Not:forma fotolarım mail adresimde var, fiyatları konusunda 3 formayı alana oldukça ucuza verebilirim. fiyatlarını mailden cevap yazabilirim.
Yukarı
Fatih_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı Fatih_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2014 saat 23:18
Alıntı yapılan okankaramese

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
Erensoy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erensoy
  Alıntı Erensoy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2014 saat 12:18
Son dönemde özellikle deplasmandaki taraftarımızın kalitesi çok arttı. Eskiden kendi aramızda çok kavga çıkardı. Konya maçı dönüşü 4 yemişiz ama herkes mutluydu. Karısı, çocuğuyla gelenler vardı. Bu kaliteyi koruyalım daha çok kişi gelir deplasmana. Bana etrafımda bir çok kişi bir daha ki maça bizde gelelim demeye başladı. Aman bu ortam bozulmasın.
Her zaman her yerde en büyük ESES
Yukarı
koki26 Liste gör
Yazar

Volkan Göndiken
  Alıntı koki26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2014 saat 12:41
Alıntı yapılan okankaramese

Sahada kaybedebiliriz ama tribünde ASLA.

Bir kez daha memleketimin takımını tutmanın gururunu yaşıyorum.
Yukarı
VITRUVIES Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Ankara
  Alıntı VITRUVIES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2014 saat 13:23

Anlamakta zorlandığım bir konu var:

Ne zaman bariz gollerin kaçması, beklenmedik bir puan kaybı ya da bir yenilgi, yönetim zafiyeti ya da skandalı, basında aleyhte bir haber ya da yorum ve benzeri olumsuz bir olay yaşansa; en sessiz sakin forum üyelerinin bile dili çözülüveriyor, savaş baltaları gömüldüğü yerden çıkarılıyor. Ondan sonrası sayfalarca yorum, hakaret, aşağılama; yakmalar, yıkmalar, göndermeler, kovmalar, yerin dibine sokmalar, örtük ya da açık küfürler.

Yanlı yayın politikaları nedeniyle sürekli eleştirdiğimiz yayıncı kuruluşun bir programında Es Es tribünleri yılın tribünü seçiliyor, programı hazırlayıp sunan Okay Karacan daha önceleri de yaptığı gibi duygusal görüntüler eşliğinde Es Es tribünleri hakkında övgü dolu sözler söylüyor ve birkaç duyarlı üye dışında forum ahalisi bu olayı neredeyse es geçiyor.

Burada bir terslik yok mu, ne dersiniz?

Sezon içinde bir kaç kere resmi sayfadan yapılan duyurularla taraftarı onurlandıran yönetim (sanırım içerideki Rize ve deplasmandaki Gençlerbirliği maçlarından sonra), bu programın haberini ve bağlantısını yine resmi sayfada paylaşarak taraftarı bir kez daha onurlandırmalıdır.

Taraftar da Okay Karacan ve programda emeği geçenlere teşekkür etmenin bir yolunu bulmalıdır.

Güzelliklerin altını daha koyu kalemle çizmek gerekmez mi?

Alıntı yapılan EnviEn

Yukarı
gürkan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÜRKAN SARIOĞLU
Yer: İSTANBUL
  Alıntı gürkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2014 saat 14:33
il il taraftar üstünlüğü.
http://www.ilkelihaber.com/galeri/resimoku.php?sayfano=81&toplamk=82&g_hid=1634
Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.
Yukarı
gordion26 Liste gör
Deneyimli Yazar

....
  Alıntı gordion26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2014 saat 17:03
dogru sn karacan'a en azından bir tesekkur yazısı gitmeli.
Hani Simsekler Cakar Pesinden, İşte Oyle Birsey...
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2014 saat 00:08
Öz eleştiri yazımdır kimse kişisel algılamasın lütfen, fan listesi kaynakda vardır.

Tek ESES var birlik şart!

Güzel bir ilk yarı geçirdi takım analiz yapacak değilim sonuçta 24 saat takımla yaşayan, futbolcuları kat ve kat bizden iyi bilen gazeteci arkadaşlarımız var onlar gayet güzel şekilde yapıyor. Takımın yeteri kadar sorunu var ve bunu çok iyi kullanan kötü gün sever kişiler (sıfatı farklı ya neyse) hemen gerek stadyum inşaatı, Veysel ve Tarık sıkıntısı, buna bağlı olan maddi durum, ve yine buna bağlı olan transfer yapılamaması durumları ısıtıp ısıtıp içeriyi karıştırmak istiyorlar.

Eskisehirspor Taraftarı Bir Aradaİyi yada kötü bilinmez (zaman gösterecek) en azından sadece bugünü kurtarmak istemeyen ve geleceğe dair bir şeyler yapmak isteyen bir yönetim ve bu hususta görevinde tecrübeli bir teknik ekip var. Eleştiriye açık ve iyi kötü bir arada tutmaya çalışıyorlar ama bizim bir grup (özellikle internet üzerinde) taraftarımız var, hemen her şeyin olmasını istiyor ve her konuda bir tartışmadır alıp gidiyor. Merak ettim acaba sanal olarak bir miyiz?

Sadece Facebook’a baktım diğer mecralara bakmak istemedim çünkü 1000+ üyesi olan 30 tane grup var ve yaptıkları paylaşımlar neredeyse aynı özgün bir araştırma, yazı, paylaşım yok. Twitter hesapları ve 1000′in altında olan sayfaları katarsak birbirine benzer en az 150 tane oluşum var. Aşağıda listeledim ilgili sayfaları benim bildiğim 6-7 sayfa var ama kalanları ilk kez duydum, hani alternatif olması güzeldir ama böyle herkes birden havuzdan su alırsa o havuz hem kendini temizleyemez hemde kimse kullanamaz. Hatırlıyorum şuan 242bin kişi olan büyük sayfa için herkes bir olmuştu kendi web sitem olmasına karşın gönülden desteklemiştim, şuan kimin /kimlerin elinde bilmem ama bir arada olmadığımız kesin…

Sonuç olarak kullanmış olduğumuz fotoğrafta ki gibi Boluspor olan maçında ki ve sonra ki Süper Lig’de ki ilk sezonu & birlikteliği çok arıyorum. Tabiki bunun yüzlerce sebebi var bal ve parmak meseleleri bu ülkede bu işler böyle gidiyor ama biz taraftarız, bizim için Eskişehirspor önemlidir ve sadece bir tane Eskişehirspor var. Şuan Eskişehirspor üzerinden çok popülerite kazanmaya çalışan insanlar var ve olacak normal ama Allah korusun bir gün bir şey olur sıkıntı olursa eski günler gibi bunların hiç biri olmayacak yine biz bize olacağız ama Eskişehirspor kırgın olacak beni çok böldünüz diye…

Kaynak: Tek ESES var birlik şart!
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
fffocus Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı fffocus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2014 saat 00:35
Şimdi arkadaşlar her şey tamam da biz taraftarlar ne alemdeyiz.
1. Nefer her yere gider ama nefer Eskişehir Atatürk'e gidemez bugün tribünde 100 kişi var
2.65liler tribünü toplasan 50 kişi
3.Eskod en fazla 100 kişi

Eeeee nasıl olacak bu iş

Açık üç kere nefere paslaşmak için niyetlendi ama nefer sesini kendi bile duymadı
Bizde bilirdik sözde 3 büyükleri tutmayı
2-3 senede bir şampiyonluk kutlamayı,
Ama yakıştıramadık kendimize;
Doğduğumuz ŞEHRİ satmayı !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır