eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 19:00
Sevgili Murat 1965'lileri ayrı bir yere koyalım klübe katkıları yadsınamaz ama diğer derneklerin taraftara hiçbir katkısı olmadığı gibi zararıda var . Birçok kişinin o derneğe güveni olmadığını biliyorum . Dediğimiz gibi kökten büyük bir değişim şart bu da kendini lider zanneden kişilerin bu işi beceremediklerini anlayıp kendi egolarını tatmin etmeyi bırakıp kendi rantlarını düşünmeyi bırakmasıyla olur hatta bu işlerden ellerini ayaklarını çekmeliler . Eskişehirspor'un menfaatlerini Eskişehirspor taraftarının menfaatlerini düşünen kişi bunu yapar . Şahin abi demiş geçmiş setin başına 3-4 kişi 20'li yaşlarda ona buna ahkam kesiyor adamın bağıracağı varsada bağırmıyor . Eskiden grupların başında derneklerin başında saygı değer insanlar vardı insanlarımız o kişilerin her dediğini yapıyordu ortak hareket ediyorduk ama zamanla bu hale geldik ve gerilememiz devam ediyor . Eskiden en iyi taraftar kimdeydi dediklerinde herkes olmasada çoğu kişi EsEs taraftarı dermiş ya şimdi ? Ben yine Türkiye'nin en iyi taraftarı olmak istiyorum . Ama bu kafayla bunun olmayacağı belli çünkü kendini başkan zanneden amigo zannedenler egolarını tatmin etmek için ahkam kesmeye devam edecekler olan yine bize olacak .
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 19:31

çok güzel ve akılcı yazılar yazılmış.beğenerek okudum.yazanlara teşekkürler..yani dokunsan taşacak gibi olmuşuz..hepimiz aynı şeylerden şikayetçiyiz.biz neden böyle bir oluşum başlattık?çünkü bu yaşananlar yeni değil,2 sene öncede vardı 5 sene öncede.birşeyler yapılmalıydı ve bu şey,burada sayfalarca yazı yazmak değildi..tabiki ha deyince birşeyler olmuyor hemen..pat diye küfürü kaldıramazsın tribünlerden,kısa bir vadede tüm camiayı bilinçli yapamazsın.yavaş yavaş olur bu tip şeyler.zamanla olur.nitekim kocaeli maçında da gördük ki bizim baya bir zamana ihtiyacımız var.zamana ihtiyacımız var ama birşeylerin düzelmesi için desteğe de ihtiyacımız var..dedim ya burda yazmakla olmuyor,olmayacak..gördüğüm kadarı ile herkez neyin ne olduğunu biliyor.yani problemler ne ise onların üzerine gideceğiz.bu yolda 15-20 kişi ile neyi nekadar yapabiliriz onuda zaman gösterecek,fakat bu sayı 150-200 olursa bu zaman dilimi biraz daha öne gelecek..

Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 20:18
Alıntı yapılan ES_Kadir

Sevgili Murat 1965'lileri ayrı bir yere koyalım  .

Yanlış anlaşılmamak için şurayı düzeltmek istiyorum. Zaten 1965 liler derneğinin kuruluş amacının takıma maddi ve diğer yönlerden destek olmak olduğunu biliyorum. Benim yukarıda bahsettiğim dernekler taraftarlara hitaben kurulmuş olan derneklerdi.
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 20:22
Yasin Abi sanada bir kaç şey sormak istiyorum. Bu sene Eskişehir'e gelen taraftarlara çiçek verileceğini söylemiştin. Hala bu düşüncedemisin ? Senin önce çiçek verip sonra küfür etmeyeceğini biliyorum ama sen o çiçeği şahsın adına değil Eskişehirspor Taraftarları adına veriyorsun. Bence bu durumda daha çok mahçup duruma düşmüş olmuyormuyuz ? Bence bunu yapmak yerine sıfırdan başlayarak tribünleri bilinçlendirmek daha iyi olmaz mı ? En azından sen ve senin şeklinde düşününler açık tribünün sağ tarafında bulunarak oradaki gereksiz atışmaları bitirebilirsiniz diye düşünüyorum.
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 20:25
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 20:28
muratçım toplantılara katılmalısın..görüşlerini orda dile getirmelisin.bu kararı hepbirlikte aldık..doğrudur yada yanlıştır ama toplantılarımızda böyle bir sonuç çıktı..eğer toplantılara katılırsanız sizde görüşlerinizi dile getirirsiniz,makul bir çizgide hepbirlikte bululşursak,çıkan sonucu uygulamaya koyarız..
Yukarı
umutjohn Liste gör
Deneyimli Yazar

Umutcan Ünlü
Yer: American Samoa
  Alıntı umutjohn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 20:32
Örnek Taraftar oluşumu olarak grup ve dernek liderlerini biraraya toplayarak bütün burda bir çok kişinin söylediği olumsuzlukları onlarla objektif bir şekilde paylaşabilmeliyiz.Yoksa yazılanlar sadece burada kalıyor biliyoruz(ÖTO oluşumu hariçSmile)Özellikle Sayın Mustafa Akgören'e bu konuda çok ihtiyacımız olduğu düşüncesindeyim.Bize yeni bir yapılanma lazım,işin özeti bu.Hem de tamamen...
TEK GRUP,TEK YÜREK,TEK SES...
Yukarı
memati Liste gör
Yazar

kazım
  Alıntı memati Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 12:34
sevgili kardeşlerim ve abilerim; Bakın burada haddinizi aşarak hizip yapıyorsunuz taraftar dernekleri demişsiniz eskişehirde taraftar derneği adı altında sadece 26 taraftar derneği var... AYDER ve 1965'liler hatta yeni kurulan ESKOD taraftar derneği adı altında değildir... ama bütün hepside eskişehirspor için kurulmuştur... 65lilere iyi diyip ötekilere kötü diyemezsiniz yada burdan sallayamazsınız... önce neyi hakettiğinizi kendinize sorun sonra derneklerin ne yaptığını sorma hakkını elde edersiniz... böyle fitne fücür hizip ve nifakla anca ezik insanlar ortalığı bulandırır... ÖTO'dan yasin kardeşim sende hemen işte bizde bunun için varız diyip burdan kendine iş koyman diğer dernekteki kardeşlerimize ve abilerimize ayıptır... bu tür olayları fırsat bilmek olmaması gereken üzücü olaylardır... umarım kendinize çekidüzen verirsiniz.... AYDER geçen sene tribün kiraladı  2 tane gece yaptı takımımıza katkı sağladı taraftara ürünler yaptı....1965'liler zaten her sene tribün kiralıyo polar falan gibi onlarda taraftara yönelik ürünler yapıyo... ESKOD yeni kuruldu onlarda ii insanlardan oluşuyor güzel işler yapacaklardır... 26 taraftar deplasman organizasyonları yapıyor...

şikayetçi olduğunuz konu hangisi anlayamadım....
hiçbiriniz derneklere üye olmazsınız üye olsanız aidat vermezsiniz ama burdan hepsine on numara sallarsınız daha fazla ayıp etmeyin Örnek Taraftarsanız Örnek alınacak sözler yazın.....
Herkez Gider Biz Kalırız...NEFER

Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 12:45
     Etd yi sende çok eleştiririm,Yavuz Orhan la çok tartıştık ama çok doğru bir lafı var:memnun olmayan gelsin üye olsun sonra seçimde başkasını seçsin.Kimse üye olmuyor anca buradan atıp tutuyor.
    Burada eleştiri yapan arkadaşlar gelin önümüzdeki hafta topluca gidelim üye olalım etd ye.Ondan sonra yapalım eleştirileri.Buradan atıp tutmakla hangi sorun çözüldü yıllardır.Bir örnek verin?
    konuyla alakasız yazdığım için özür dilerim ama yeri geldi yazdım...
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eki/2008 saat 12:51
Adı ne olursa olsun.Tüm dernek ve oluşumlar ESES'in başarısı için varlar.Peki neden bu kadar çok dernek ve oluşumlar var?Tabi bu kadar parçalanırsak bir kısmımız rakiplerimize çiçek verirken, bir kısmımız alehte tezahürat yaparız.Sonuçta Bu durumdan ESES zarar görüyor.Gruplar ,dernekler,oluşumlar bir birinden habersiz olursa takıma, faydadan çok zarar verirler.Stad dışında gruplar,pluşumlar,dernekler serbest hareket edebilirler ama stad içinde tek yürek olmanın yollarını aramalıyız.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır