eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 20:51
Bende Cisse'yi söylemek için girmiştim sayfaya ama bakıyorum çoktan konu foruma girmiş :)
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 20:51
Alıntı yapılan taylan26_11

Pek konula alakası yok ama bızım Genc milli takımda ciddiyet diye birşey yok gecen mac 2 kırmızı kart bu mac 1 kırmızı kart turnuvanın en cok kart goren takımı A milli takım kadar bu takımda cok onemlı ama gereken onemın verılmedıgı Umıt Davala yı hoca yaparak gostermısler.

Ümit Davala'nın suçu ne ki bu konuda? Avrupa Şampiyonasında 5 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik aldık. Ben başarılı buluyorum takımımızı, bu turnuva çok da önemli değil. Futbolcuların kendi ciddiyetsizliği o kırmızı kartlar. 17 Yaş Altı Turnuvasında da Batuhan Karadeniz böyle bir olayla gündeme gelmişti. Yeni nesil oyuncuların kendine bir çeki düzen vermesi gerek.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 21:02
aynen bende şimdi seyrettim fildişinde 18 numara cisse manyak bir adam sürat var teknik var boyu uzun çok rahat adam geçebiliyor ve kondüsyonuda çok iyi hollandanın exelcior takımında oynuyormuş bu sezon 24 maç yapmış 2 gol atmış  işte böyle genç ve kesinlikle istikbali olan 2-3 tane adam bulsak çok güzel olur mesela eğer ciddi bir sakatlık geçirmesse bu çocuğun ilerdeki 2-3 senede avrupanın tepesindeki takımlardan birinde olacağı besbelli exelcior takımı benim bildiğim kadarıyla hollanda liginde alt sıralardaydı alınabilirse çok farklı bir adam kesinlikle herkeze süpriz yapabilecek bir çocuk
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 21:03
    Ümit Milli takımımızdaki oyuncular mutlaka takip edilmelidir.Aralarında çok kaliteli ve genç oyuncular bulunmaktadır.Kaşar futbolcular out,Genç,koşan oyuncular in...
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 21:19
Alıntı yapılan crales

aynen bende şimdi seyrettim fildişinde 18 numara cisse manyak bir adam sürat var teknik var boyu uzun çok rahat adam geçebiliyor ve kondüsyonuda çok iyi hollandanın exelcior takımında oynuyormuş bu sezon 24 maç yapmış 2 gol atmış  işte böyle genç ve kesinlikle istikbali olan 2-3 tane adam bulsak çok güzel olur mesela eğer ciddi bir sakatlık geçirmesse bu çocuğun ilerdeki 2-3 senede avrupanın tepesindeki takımlardan birinde olacağı besbelli exelcior takımı benim bildiğim kadarıyla hollanda liginde alt sıralardaydı alınabilirse çok farklı bir adam kesinlikle herkeze süpriz yapabilecek bir çocuk

Excelsior'da değil de Roda'da oynuyor sanırım Cisse.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
safter26 Liste gör
Yazar

Şenol V
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 21:24
  Bir dönem Gençlerbirliğinde harikalar yaratan sonra Ziya tarafından sisteme uymadığı  bahanesiyle  gönderilen orta saha virtiözü Josip Skoko ile Wigan lı Salomon Olembe   sözleşmeleri sona erdiği için kulüpleri Wigan Athletic tarafından serbest bırakılmış.  Skoko'nun yaşı 32 , bize gelirse hem maliyeti hemde sağlayacağı fayda açısından süper olur.
Ne onulmaz sevdaymış bre...
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 21:29
josip skoko'yu hatırlıyorum müthiş bir oyuncu. Gençlerbirliğindeki performansını devam ettiriyorsa işimize çok yarar.
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 21:30
Geçen yıl Beşiktaş'ın Moldova'nın Fc Scheriff Tiraspol takımıyla Avrupa Kupası ön eleme maçını izlemiştim ekranlardan. Fc Scheriff Tiraspol'da Burkina Fasoalu Benjamin Balima hoşuma gitmiş ve ESES'im Süper Lige çıkarsa alınabilir demiştim. Maliyeti de oldukça düşük olur.
"1985 doğumlu Burkina Fasoalu Benjamin Balima orta sahada oynuyor ve gelecek vaat ediyor." ifadeleri de internette dikkatimi çekti.
Beşiktaş-
Fc Scheriff Tiraspol Avrupa Kupası maçının videolarını paylaşmak için aradım ama ulaşamadım.
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 21:33
http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber.asp?id=65810&kategori=6

Böyle oyuncular gözümüzün içine kadar girmişken bizim göremememiz üstüne taa Trabzon'dan Bolu'dan bu oyuncuların keşfedilmesi sizce de garip değil mi?
Onur çok teknik bir oyuncu.Eskişehirdeki Futsal turnuvasında şampiyon olan Fatih Anadolu Lisesi'nin orta sahasında Sefa Cengizle(Paf takımdaki) iyi bir ikili oluşturmuşlardı.İkisi de çok teknik oyuncular.Haberde adı geçen Ali tanıdığım Ali ise onunda çok güçlü bir fiziği var.Uzun boylu.O da defansın göbeğinde oynuyor.Liseler arası futbol tunuvasında orta sahadan kullandığı serbest vuruşla gol attığını duydum.Bu maçlarda rakip takım taraftarları Ali'nin 90 doğumlu olduğuna inanmıyorlarmışLOL Siz düşünün artık nasıl bir vücut yapısı var.
Bence ikisi de paf takıma kazandırılmalıdır.

Keşke şu liseler,ilköğretim okulları maçlarını izleyecek birileri görevlendirilseydi de bunlar ve bunlar gibi bir çok oyuncuyu başka kulüpler keşfetmeden biz keşfedebilsek.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
cagdas_sut_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Çağdaş
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 21:49
fildişi sahilleri ümit milli takımında oynayan 18 numaralı cisse gerçekten çok yetenekli bir oyuncu 1.86 boyuna rağmen bilekleri çok yumuşak ve top tekniği çok yüksek, bu oyuncunun transfer şartları klübümüz tarafından mutlaka araştırılmalı diye düşünüyorum...
ANADOLU YILDIZI GERİ DÖNÜYOR... KIRMIZI ŞİMŞEKLER...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,504 saniyede hazırlanmıştır