eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Göztepenin Maçları Eskişehirde..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 30>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2008 saat 22:41
Yanındayız Göz-Göz Clap İsyan Marlşını söyleyelim bakalım kol kola....
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
KESKIN Liste gör
Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
  Alıntı KESKIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2008 saat 23:03
Göztepeye canı gönülden başarılar diliyorum,inş basamakları çok hızlı bi şekilde çıkarsınız...WinkWink
FORZA €S_€S...!!!
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2008 saat 23:15
Söyleyelimde Göztepeliler gelmesin de dışarda kalmayalım.Biz zaten doldurur en baba desteği veririz Göztepeye...LOL

İnsallah kardeş takımları Sakaryada gelir Esk.e desteğe...İstanbula gitmeden önce biraz antreman yaparız Sakaryalıların üzerinde.LOL
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
Kızılcıklı Liste gör
Yazar

GereK yok
Yer: C.C.C.P.
  Alıntı Kızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2008 saat 00:10
beyler naneli sakızlar var onlardan kullanın boğaz yıpranmasına birebir;):)
bende gözgöz e destek vericem ve inanıyorum çıkacaklar...ama önce ESESim gelir...sesimiz kalmasada gözgöze destekl için stadda yerimizi alırız nede olsa şeklimiz duruşumuz yeter....

Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2008 saat 00:13
peki sakarya EsEs finali olursa göztepe kimi destekleyecek sizce?
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2008 saat 00:31
Alıntı yapılan scarface_hkna

Çekimser kalır olmaz mı?Mesela ben kocaeli-bursa maçında ayırt etmezdim,ikiside dostum iyi oynayan kazansın derdim.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2008 saat 00:33
Futbolla ilgilenipte Göztepeyi sevmemek ne mümkün. Umarım yavaş yavaş çıkıcaklar basamakları. Haydi Göz Göz.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
KESKIN Liste gör
Yazar

Burak
  Alıntı KESKIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2008 saat 00:45
Sizle bi anımı paylaşmak istiyorum:kıbrısta okuduğum yıllarda  okula gideceğim bi gün taksiye binme ihtiyacım oldu,taksici abiyle başladık muhabbete sonra sordu bana nerelisin die Eskişehirliyim dedim büyük bi gurula, o da bana OO ESES lisin demek dedi,o anda benim tüylerim diken diken olmuştu o duyguyu anlatamam biraz konuştuk işte o yıllar  bi ESES vardı bide GÖZTEPE dedi....yediden yetmişe her yörenin,hemen hemen her şehrin semapatasini kazanmış bu iki takımın dost kalması dileğiyle....
FORZA €S_€S...!!!
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2008 saat 02:55
Alıntı yapılan scarface_hkna

guzel bir soru olmus :) goztepe o konumda pek cekimser kalmaz en iyi ihtimalle gonullerimiz sakaryayla ama EsEs ede basarilar derler. bizim bu kadar onemli maclarimiz varken neden goztepenin maclarini falan dusunuyoruzki. sempati duyulabilir tabiki fakat olay sonunda gene su dostluk kardeslik muhabbetine gelicek.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Tayfun Liste gör
Deneyimli Yazar

tayfun
Yer: İZMİR
  Alıntı Tayfun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2008 saat 07:57
bütün  eskişehir  gidecek  değil  ya  istanbula  kalanlar  destekler  göztepeyi   göz göz  eses  elele    bir  üst  lige
tayfun
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 30>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır