eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 20:39
arkadasım taksıtlendır de dedık  de her hafta maca gelen var gelemeyen var benım de kombınem var ben ıs yerınde sefımle kavga edıp gelıyorum ben maca gelıyorum sonu ne olacak en ufak bır krızde hadı sen maca bol bol gıt dıyecekler bızler fedakarlık edıyoruz kombınemızı aldık maclara gelıyoruz ama ınanın maclar dan zevk almıyorum ben bır seyırcı olarak mactan zebk almıyorsam bu guzel futbol da olsa futbolun zevkılı olması icin stadın fuul olması gerekıyor artık soguyorum maclardan kımsede bır hava yok bu forumu okuyan tarftar grupları dernekelrı hıc mı gormuyorlar bu mılletın onerısını gruplar maca gelıyor kendılerını tatmın edıyorlar ıkı grup arası hıc mı gormuyorlar acık trıbun acınacak halını  buna bır an once cozum gerekırse forumdakı arkadaslar bırleselım valıye cıkalım bu ısı hallederse sayın VALİMİZ halleder yonetım bızı anlamıyor
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
esesmerteses Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet ali
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 20:44
Alıntı yapılan esesserkan26

arkadasım taksıtlendır de dedık  de her hafta maca gelen var gelemeyen var benım de kombınem var ben ıs yerınde sefımle kavga edıp gelıyorum ben maca gelıyorum sonu ne olacak en ufak bır krızde hadı sen maca bol bol gıt dıyecekler bızler fedakarlık edıyoruz kombınemızı aldık maclara gelıyoruz ama ınanın maclar dan zevk almıyorum ben bır seyırcı olarak mactan zebk almıyorsam bu guzel futbol da olsa futbolun zevkılı olması icin stadın fuul olması gerekıyor artık soguyorum maclardan kımsede bır hava yok bu forumu okuyan tarftar grupları dernekelrı hıc mı gormuyorlar bu mılletın onerısını gruplar maca gelıyor kendılerını tatmın edıyorlar ıkı grup arası hıc mı gormuyorlar acık trıbun acınacak halını  buna bır an once cozum gerekırse forumdakı arkadaslar bırleselım valıye cıkalım bu ısı hallederse sayın VALİMİZ halleder yonetım bızı anlamıyor
valla serkan abiciğim dediklerin çok doğru bizim sesimizi duymuyor yönetim,bizi dinleyen tek kişi var oda VALİ BABAMIZ onla görüşmek lazımWink
Biz ESES'liyiz istemez para pul...Her Zaman Her Yerde ANTİ İSTANBUL...
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 20:44
      Bilet fiyatları kesinlikle düşmemeli ama geri kalan maçlar için kombine satılabilir 120 ytl ye.10 taksit olduğunu da düşünürsek zaten ayda 12 ytl ediyor.buna da laf ednin sevgisinden şüphe ederim kimse kusura bakmasın......
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 20:56

Açık 10 Kapalı 20 ytl uygundur.

Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 21:13
Açık 10
Kapalı 20

Eger bu biletler olmassa cok aglarız cok
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
tarık Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILMIŞTIR

tarık
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 21:16
Benim kombinem var Ama açık 5 ytl. olmalı.yoksa okuldan çocukları toplamakla olmaz bu iş her maç 3-4000 kişiye oynarız.
.
Yukarı
cebe26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 21:16
açık 7.5,kapalı 15  kızılcıklı ve nefer 5 olursa süper olur
inadına eses
Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 21:27
bu arada ankette oy kullanan bir arkadaşımız var 1 ytl olsun diyen.oda herhalde nazarlık nediyeyim başkaBig%20smile
Yukarı
eskikurt Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 22:06
gercek olan tek şey  takım bu haldeyken taraftar sayısının git gide azalması ,bunun tek sebebi  su andaki mevcut bilet fiyatının taraftar tarafından benimsenmemiş olmasıdır,bilet fiyatlarında yapılacak bir iyileştirme bir cok kişiyi stada cekecektir ,fiyat düşmesine rağmen gelen taraftar sayısı artacağı için kulübümüz maddi olarakda  kayba uğramıyacaktır,ben bir kombine sahibi olarak yk nın bu konuda alacağı kararın sonuna kadar arkasındayım.
en büyük eses gerisi hikaye
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 22:24
    Konu bilet fiyatları olduğu zaman saat 7 den bu yana 4 sayfa yazı yazıldı.Vallahi ne diyeyim...Bu kısa süre içerisinde bu kadar düşünce...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır