eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 15 Hafta Canli Mac Sohbetleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 72>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Tuncay Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı Tuncay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2010 saat 21:28
Doğru doğru, yanlış değil. Bildiğimiz bizim Espana işte. Bende baştan "acaba mı" diye düşünmüştüm. Daha sonra biraz daha net söylediler. Hala da söylüyorlar. Bana komik geldi sizi bilmem.
Uykunuz.......SİYAH,
Rüyanız........KIRMIZI olsun.
///k a r a d e n i z E S E S///
///a n k a r a E S E S ///
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2010 saat 21:31
Alıntı yapılan gürkan

trabzon şu anda lazpana yapıyor.

Bizim gibisini kimse yapamaz..
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
muhammed Liste gör
Usta Yazar

Muhammed
Yer: Eskişehir
  Alıntı muhammed Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2010 saat 21:33
seyirci sayısı 16840'mış
www.facebook.com/pages/Eskişehirsporum/149380141891106 Destek verelim lütden
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2010 saat 21:37
Trabzonspor 2-0 Bucaspor
Colman penalti
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2010 saat 21:37
Alıntı yapılan muhammed

seyirci sayısı 16840'mış

Bizdede böyle bi uygulama yapılabilir aslında..Ermm tabi yapabilirlerse....
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
Volkan Yılmaz Liste gör
Yazar

volkan yılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı Volkan Yılmaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2010 saat 21:44
Trabzon espana yapınca komik diyen kardeşlerim bizim tribünlerde söylediğimiz bestelerin es-es es ki ki ki
dışında hangisi bize ait söylermisiniz ? ki taklit edilmek sizin bu konuda iyi olduğunuzun bir kanıtı değilmidir? bu arada  şükür 35 yıldır eses, liyim ve hayatım boyunca bizans dahil hiçbir takıma sempati dahi duymadım
Volkan Yılmaz
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2010 saat 21:47
Alıntı yapılan Volkan Yılmaz

Trabzon espana yapınca komik diyen kardeşlerim bizim tribünlerde söylediğimiz bestelerin es-es es ki ki ki
dışında hangisi bize ait söylermisiniz ? ki taklit edilmek sizin bu konuda iyi olduğunuzun bir kanıtı değilmidir? bu arada  şükür 35 yıldır eses, liyim ve hayatım boyunca bizans dahil hiçbir takıma sempati dahi duymadım

tamam yapabilirler bişey demiyoruz ama yapamıyolar işte sorun burda...ses yok sesLOL iki laylay o kadar ses geliyo , bizim gibi yapamıyolar o kadar çok ses çıkmıyo diye komik dedik...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2010 saat 21:51
Alıntı yapılan cngzhn

tamam yapabilirler bişey demiyoruz ama yapamıyolar işte sorun burda...ses yok sesLOL iki laylay o kadar ses geliyo , bizim gibi yapamıyolar o kadar çok ses çıkmıyo diye komik dedik...

ya birakin yapsinlar, Espana bizim bunu herkes biliyor.
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
Tuncay Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Ankara
  Alıntı Tuncay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2010 saat 22:00

Sevgili Volkan abim, KOMİK kelimesini ben kullandım. Sanırım benim yazımdan başka bu kelimeyi kullanan arkadaşımı görmediğimden bana hitaben yazılmış bir yazı olarak değerlendirdiğimden, bizzat ben cevaplıyorum: Volkan abicim, komik olarak nitelendirmemin sebebi "beste bizim başkası söyleyince komik oluyor" manasında değildi. Buna lütfen dikkat. Biz bunu BANDOESES ile birlikte söylüyoruz biliyorsun. Haliyle bu tip bir melodi duyduğunuz zaman, bizim kulaklarımıza enstrüman ile alışılageldiğinden dolayı eksik bişeyler kalıyor hissi veriyor insana.
Haa biz bandosuz hiç söylemedik mi?
Tabi ki söyledik deplasmanlarda.
Trabzon maçını seyrettiniz mi? Nasıl Espana yaptıklarını duydunuzmu bilmiyorum. Ama TV nin sesini açıp iyice kulak kabarttım ve inan ki yapamadılar Volkan abi. Komiik olarak belirtmemin sebebi budur. Saygılar...
Uykunuz.......SİYAH,
Rüyanız........KIRMIZI olsun.
///k a r a d e n i z E S E S///
///a n k a r a E S E S ///
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2010 saat 22:19
maç bitti mi?
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 72>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır