eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Öss'ye girecek arkadaşların dikkatine

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 26>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
Online Durum: Offline
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:05
Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

güzel bi üniversitemiz egitime önem ver öğretmenlerimiz var. ve tercihlerinizde illaki tutsun diye doğu illerini ilke almayın ESpartayıda listeye ekleyin yada eskişehirspor olusumu olan diğer illeri EStanbul antalya izmir gibi.
Muğla Üniversitesinede de bekleriz arkadaşlar,kendinizi gurbette hissetmeyeceğinizi temin ederiz.Wink
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:35
Alıntı yapılan metinyalin

Muğla Üniversitesine de bekleriz arkadaşlar...

Muğlayı bilmem ama Reşadiye Meydanındaki TUĞLA ÜNİVERSİTESİ çok iyi eğitim verir.

Smile 
# Direnmüdavim....

Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:44

güzel bi üniversitemiz egitime önem ver öğretmenlerimiz var. ve tercihlerinizde illaki tutsun diye doğu illerini ilke almayın ESpartayıda listeye ekleyin yada eskişehirspor olusumu olan diğer illeri EStanbul antalya izmir gibi.
Muğla Üniversitesinede de bekleriz arkadaşlar,kendinizi gurbette hissetmeyeceğinizi temin ederiz.Wink

Metin abi, Muğla - Marmaris , Eskişehir - Marmaris kadar mesafesi var nerdeyse :) Muğla'yı iyi bilirim..
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:45
Alıntı yapılan Batuu

Alıntı yapılan esaf

Alıntı yapılan Darkevil_26

Öss sınavı yakışmamış be kardeşim senin gibi üniversiteli adamaLOL
bencede bu başlıkla ilgili bir işlem yapılamaz mı yapılamıyorsa kapatılıp yeniden açılsın türkçemize sahip çıkalım. Wink Elimizden geldiğince =) 

Ben ve bursada ki arkadaşlarımda en başta saydığınız konularda genç arkadaşlarıma yardıma açığız her türlü bizi bulabilirler.

kusura bakmayın ben boşnağım türkçeyi 10 yaşımda öğrendim oluyor böle şeyler bunları özelden msj atsanız olmaz mı?? hem ilk mesajı 'Öss sınavı yakışmamış be kardeşim senin gibi üniversiteli adama' bende hiç anlamadım ;) sadece ben dikkatsizlik etmemişim demekk ki. . .
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:55
Öss sınavı yazman yakışmamış anlamında dedim ben onu. İnsanlık hali olabilir hepimiz bazen yapıyoruz öyle şeyler amacım seni rencide etmek değildi.
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 23:01
Alıntı yapılan turker

Metin abi, Muğla - Marmaris , Eskişehir - Marmaris kadar mesafesi var nerdeyse :) Muğla'yı iyi bilirim..
Doğrudur kardeşim,bende 17-18 seneden beridir Marmaris'teyim.Muğla-Marmaris arasını iyi bilirim Wink
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 23:47
yazın anadolu üniversitesini ne memleketten uzak kalın ne de esestenWink
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 23:49

kusura bakmayın ben boşnağım türkçeyi 10 yaşımda öğrendim oluyor böle şeyler bunları özelden msj atsanız olmaz mı?? hem ilk mesajı 'Öss sınavı yakışmamış be kardeşim senin gibi üniversiteli adama' bende hiç anlamadım ;) sadece ben dikkatsizlik etmemişim demekk ki. . .

herhangi bir art niyet yok... sadece üniversiteye hazırlıkta en klasik orneklerden biri olan "öss sınavı" kalıbının yanlış yazılmasıyla ilgili bir espiriydi sadece. amac tabiki Türkçeyi mümkün oldugunca düzgün kullanmak.
yinede yanlış anlaşılma olduysa kusura bakma...
başlıkla ilgilisiz bunca şey yazdık birazda ilgili yazalımSmile
espartayı ve diger gurbet olusumlarını bu konudaki teşviklerinden dolayı tebrik ederim...
bu konudaki tecrubelerimi bende paylaşalım...

sakın Bolunun yakınlıgına aldanıp yazayım demeyin. Çünkü bolu ile eskişehir arasında direk araç yok. aktarma ile ankara yada sakarya uzerinden gelebilirsiniz. bunun haricinde bolu kendi halinde şirin bi ildir. ankara-istanbul karayolu burdan geçer. her 2 metropolede cok yakındır. bu acıdan cok avantajlı olabilirsiniz.

Üniversitede ise iktisadi idari bilimler haric diger fakülteleri tavsiye edebilirim. ozellikle egitim okursanız. yata yata bitirisiniz...ama siz siolun 1. senenizde fazla yatmayın. yatarsanız kalan seneleri ayakta gecirmek zorunda kalabilirsinizWink

ben boluyu kazanıp oraya gelirsem yardımcı olurmusun diye sorarsanız peşin soyleyim hayır olamamBig%20smileÇünkü  Allahın izniyle seneye orda olmayı düşünmüyorum...
herkese şimdiden başarılar...

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
Turkmen Liste gör
Deneyimli Yazar

Eren
Yer: 39° 46.2'
  Alıntı Turkmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 01:02

Arkadaşlar,

Tercih süreci, en az sınav kadar önemli! Şayet hala hangi mesleği edinmeye karar veremediyseniz, tercih sürecinden evvel "Danişmanlık" hizmeti alınız. Aksi taktirde geriye dönüşü olmayan hataya imza atarsınız!
Bir arma uğruna düşdük gurbet ellere.
Bir arma uğruna atılırız emanet canla ölümlere..
Olsun varsın değer hepsi ESES'e ...
Değer Siyah Kırmızı uğruna ölmeye
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 17:34
Alıntı yapılan ÇerkEs

şahin abi dediğiniz bölüm varmı yokmu bilmiyorum ama sorar araştırırım gerekirse hocalarıyla da bizzat görüşürüm bölüm hakkında bilgiler alırım eğer varsa...

diğer merak ettiklerinize gelince...ısparta kendi halinde küçük bir şehirdir...ısparta nın kalkınmasını öğrenciler sağlamaktadır ve bu yüzden ısparta halkı öğrencilere art niyetli yaklaşmazlar..burda okuyan öğrenciler hiçbir sıkıntı çekmeden istedikleri yerlere giderler istediklerini yaparlar...merkezi ufak olmasından dolayı herkez istediğini çok rahat bir şekilde bulabilmektedir..
maddiyata gelince önemli olan burda maddiyattan kastınız nedir...eğer kişisel ihtiyaçlar yada ev ihtiyaçlarıysa bunlar hiç sorun değil...migros şok iyaş benzeri birsürü büyük alışveriş merkezi bulunmaktadır...ayrıca küçük esnafların da fiyatları gayet düzgündür..bir öğrenci ıspartada çok rahat geçimini sağlayabilmektedir...ikamet konusunua gelince işte orda biraz sorun olabiliyor..mesela bir evi kiraya verecek olan ev sahibi bu evi aileye farklı fiyatta öğrenciye farklı fiyatta verebiliyor...ama sanırım bunlar her şehirde olan birşey...zaten ısparta yı kazanacak kardeşlerimiz kalıcak ev yada yurt konusunda dert etmesinler...bizimle irtibata geçsinler biz her konuda ilgileniriz..ev isterlerse eve,yurt isterlerse onlara en uygun ve maddi şartlarına uyan yurda yerleştirmek için elimizden geleni yaparız...
unutmadan söyliyim...üniversite şehrin girişinde bulunmaktadır...doğu ve batı kampüsü olarak ikiye ayrılmıştır..çevre yolunun iki yanında kurulmuş bir üniversitedir...üniversitemize ulaşım ise şehrin neresinden olursa olsun bir otobüsle sağlanabilmektedir..
bilgi için çok teşekkürler ıspartayı tercihlerime puanıma gore yazmayı dusunuyorum artıkSmile
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 26>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır