eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 169>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 11:59

bu kadar transfer yapmışsın, taraftarın oyuncularını görmek istiyor ve açılış yapılmıyor, tabi kesin değil ama yapılmayacak gibi duruyor. asıl açılış yapmak için tam zamanı iken bu konuda bir çalışmanın olmaması üzücü. umarım beni utandırırlar da şöyle eli yüzü düzgün bir açılış ile bizi takımımız ile buluştururlar.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
eserdies Liste gör
Yeni Yazar

erdem
Yer: Turkey
  Alıntı eserdies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 13:37
evet bencede şahşa lı bi aılış olmasın.gücümüze göre veya gücümüzün biraz üstünde olan bir rakiple bir hazırlık maçı yapsak takım için iyi olacak derim ben takımın birbirine alışması açısından
Teksin bu alemde teksin sen değişilmezsin
Yukarı
eserdies Liste gör
Yeni Yazar

erdem
  Alıntı eserdies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 13:39
bence süper lig takımlarından birisiyle yapalım bu bizim için daha iyi olur seneye hazırlık için 5. büyük geliyor seneye
Teksin bu alemde teksin sen değişilmezsin
Yukarı
dj_rnky Liste gör
Yeni Yazar

eren
  Alıntı dj_rnky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 13:49
bencede bu kadar kaliteli ve şaşalı bir imza töreni düzenleyen yönetimimiz aynı özeni sezon açılışınada göstermeli Eskişehirspor adına yakışır bir açılış olmalı diye düşünüyorum ama işin maddi kısmıda var tabi ne kadar bir maddiyat gerektirir onuda bilmiyorum ama bir sezon açılışı olsa 7den 70e herkesin orda olacağından adım gibi eminim
KALSADA SON NEFES İNADINA   ES-ES
Yukarı
Eşref Sadık Liste gör
Yazar

eşref sadık
Yer: Los Angeles
  Alıntı Eşref Sadık Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 14:42
bence iyi bir sezon açılışını hakediyoruz. konsere falan gerek yok. bi maç ayarlansın şovu taraftar yapsın...
Kampüsten Gelen Ses, üniEsEs!
.....::::: www.unieses.org :::::.......
Yukarı
bilal Liste gör
Deneyimli Yazar

bilal
  Alıntı bilal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 14:48
ilk msjımn böyle olmasını istemezdim ama bi eskişehrsporlu olarak 5.büyük söylemini bir eskişhrsporludan eses in forumnda duymak beni derinden üzdü TEK BÜYÜK ESES BUNU herkes bilmeli esesliim dien birisi bile Angry
AŞIK ETTİ SEVDAN BENİ...
Yukarı
bilal Liste gör
Deneyimli Yazar

bilal
  Alıntı bilal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 14:50
Alıntı yapılan eserdies

bence süper lig takımlarından birisiyle yapalım bu bizim için daha iyi olur seneye hazırlık için 5. büyük geliyor seneye

ilk msjımn böyle olmasını istemezdim ama bi eskişehrsporlu olarak 5.büyük söylemini bir eskişhrsporludan eses in forumnda duymak beni derinden üzdü TEK BÜYÜK ESES BUNU herkes bilmeli esesliim dien birisi bileAngry
AŞIK ETTİ SEVDAN BENİ...
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 19:59
Alıntı yapılan eserdies

İmzanızda teksin bu alemde yazıyo ama sıralamanızda 5 nci diosunuz. bunu bir bizanslı dese demediğimiz  bırakmayız ama ne yazıkki bu lafı çıkarıosunuz ortaya. lütfen hassas olalım. içinizden böyle düşünüo olabilrsiniz ama bunu bu foruma yazmayın
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 20:08
Valla bence iyi taraftarı olan,hafif bi takım gelirse güzel olur...

Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 22:05
ben açılış maçına karşıyım içimizdeki heyecanı az da olsa alıyor bırakalım da ilk maç a kalsın

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır