eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor :0 Orduspor:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ugures26 Liste gör
Yazar

uğur bıhlar
Online Durum: Offline
  Alıntı ugures26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:00
Alıntı yapılan efsanesk

taraftar çıkmasın staddan bugün.....istifa diye bağırsın nerde efsane taraftar....
efsane taraftar anca buraya yazıyo istifa diye stada gidince sağlık olsun diyolar olsun sağlık olsun
komES
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:01
Alıntı yapılan melih_es26

takımı rakibe verseler onlar kursa takımı bu kadar bozamaz. Artık korayı oynatmayın ya hakikaten oynatmayın çıkarın altyapıdan bir sağbek koraydan daha faydalı olur Nuri fatih varken daha topu barajdan geçiremeyen tello nun oynaması yazıktır günahtır.Dede ile de fantezi denemenin bi anlamı yok takımın en faydalı adamını 2 maçtır bitirdiniz adam önlibero oynadı şaka gibi. Volkan da olmuyo sol açıkta işte zorlamanın bi anlamı yok

Çookk doğru...Koray - Batuhan - Tello bu isimlerle sahaya çıkıyoruz ortada kocaman bir sıfır.Düzgün bir şekilde bu isimlerle yollarımızı ayırmalıyız.

Ayrıca DEDE konusunda da haklısın .Ama ön libero denesek yine iyi adam oyun kurucu pozisyonunda bile deneniyor.!!!
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
  Alıntı ClaustrophobicEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:02
Açıkla kapalı birbirine düştü. Kapalıdan bağırılan iyi gün dostu olma açık seslerine büyük tepki geldi açıktan. Durum çok kötü.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:02
Alıntı yapılan Halil Ünal

Siz Halil Ünala küfür ederek bir yere varamazsınız. Site açsanız değil 4.000 400.000 imza toplasanız da, durmadan istifa diye bağırsanız da, küfürler etseniz de ben istifa edecek değilim. Ben işimi doğru yaptığımı düşünüyorum. Ben kararlı bir insanım.

Kararlı bir insan ESES in iyiliği için!!! skibbeyi gönderecek forvet almayacak kadar...
Yukarı
ulkuy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ülkü Hoca
Yer: İstanbul
  Alıntı ulkuy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:03
Orta yaşın üzerindeki arkadaşlar hatırlar. Bir zamanlar Sarıyer diye bir takım vardı ligde. O sene bayağı iyi bir kadroları vardı ve ilk yarı maçları sonunda ligi üst sıralarda tamamlamıştı tıpkı biz gibi. Sonra ikinci yarı maçları başladı beraberlik mağlubiyet derken hiç galibiyet yüzü göremeden ikinci lige düşmüşlerdi.  Şimdi kaçıncı ligde onu bile bilmiyorum. İnşallah kaderimiz onlarınkine benzemez....
Yukarı
El Nino Liste gör
Yazar

Görkem Küçükyılmaz
Yer: İstanbul
  Alıntı El Nino Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:03
yazıklar olsun.. saç baş kalmadı artık güzelim takım ne hallere geldi..alkışla eserini halil başkan !
Life For You
Yukarı
bilal Liste gör
Deneyimli Yazar

bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:03
yazıklar olsun başka hiçbir şey demiyorum bu takım iyi oynadığında sağlık olsun dedik bugünde yenilebilirdik ama böyle onursuzca değil takımın içine nasıl edilir çok güzel izledik nolur ne biter umrumda değil takım süper lig de yıllar geçirdikçe çakallarda çoğaldı kanını emdiler...Çekin ellerinizi esesmizin üstünden kirli ellerinizi yeter artık..........
AŞIK ETTİ SEVDAN BENİ...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:04
Alıntı yapılan ClaustrophobicEs

Açıkla kapalı birbirine düştü. Kapalıdan bağırılan iyi gün dostu olma açık seslerine büyük tepki geldi açıktan. Durum çok kötü.

Açık her zaman gördüğüne göre bağırır, kapalı neye göre bağırır bilemem. Yağmurda çamurda destek veren takımın iyiliği için İSTİFA da der beğenmeyen geçsin açığa da bağırsın...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:06
Alıntı yapılan ulkuy

Orta yaşın üzerindeki arkadaşlar hatırlar. Bir zamanlar Sarıyer diye bir takım vardı ligde. O sene bayağı iyi bir kadroları vardı ve ilk yarı maçları sonunda ligi üst sıralarda tamamlamıştı tıpkı biz gibi. Sonra ikinc yarı maçaları başladı beraberlik mağlubiyet derken hiç galibiyet yüzü göremeden ikinci lige düşmüşlerdi.  Şimdi kaçıncı ligde onu bile bilmiyorum. İnşallah kaderimiz onlarınkine benzemez....

Cavcav da yıllardır aynısını yapar zaten HÜ de Cavcavın peşinden ayrılmıyor.
Yukarı
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
  Alıntı turşucu hurşit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2012 saat 15:06
yine taraftarlar arasındaki bölünme 2 kutuplu.

ya futbolcu teknik heyet arasındaki gruplaşma - çetelenmeye ne demeli? açıkça görülüyor ki topçular - teknik heyete karşı

ya topçular kendi içlerinde...siz diyin 4 ben diyim 5 grup.

veysel-alper başlı başına bi çete olmuş zaten kendilerinden başka kimseyi beğenmemeler.

kimseyi takmayan biz paramızı alıyoruz aga bana ne eses'ten diyen tello-kamara var

koray zaten apayrı bi kategori

kamara - veysel -alper tello 4lüsü başta olmak üzere batuhan'a karşı olan grup var...

tamam batuhan melek değil ama kaç haftadır adama pas vermiyorlar insaf ya hakkaten insaf...

yazık hakkaten çok yazık, diyorum ya takım 9. olur ligi bitirir senaryo belli..

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,465 saniyede hazırlanmıştır