eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2014-15 Sezonu Ara Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 157>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
boffin25 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2015 saat 21:29
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan lodos

Klose futbolcu olarak mı gelecek yoksa Skibenin yardımcısı mı? Ligde en az 3-4 gol atar. Tutup da 3+1 anlaşabilir yönetim😀

Oyuncu olarak.
abi bu klose haberi gerçek mi yani getireceği futbolcu klose mi ? yani böyle bişi var mı ?
Yukarı
boffin25 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2015 saat 21:30
solda ayite sağda sissoko ortada lawal bide ileri youla tarzı bi adam siyahi dağıtırız ortalığı defansada akaminko yerine adam gibi stoper tamamdırSmile
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2015 saat 21:50

Üniversiteli Eskişehirsporlular(ÜniEsEs)
5 dk. ·

Atila Gezmen abimiz Akaminko'ya rastlamış. Gözlerimiz yolda kaldı Akaminko
"Bugün Jerry Akaminko'ya da rast geldim. Antremanı bitirmiş gidiyordu. Tatilde bile biran önce iyileşmek için çalışıyordu. Hafif sakatlığı bulunan ERKUT ŞENTÜRK ile beraber çalışmaya devam,tatil yok. Akaminko'ya MİLLET seni soruyor,nerde bu Adam Öldü kaldı mı? diye dedim,Tercüman aracılığı ile hoşuna gitti, güldü.İkinci yarı hazırım diyor ya bakalım görecez."

bakalım 2.yarının ilk transferini Akaminko ile yapacagız mı..
Anadolu Yıldızı
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2015 saat 21:57
Gekas'ı Skibbe Eskişehirspor için getirmiş ama yönetim Skibbe'yi yolladığı için Gekas'ı Samsunspor'a kaptırmıştık.
Skibbe Gekas'ı getirse ne güzel olur :)
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2015 saat 22:47
gekas ozaman bosdaydi simdi akhisarin sözlesmeli futbolcusu zor aliriz... artik Zaman daraliyor bir an evvel takviyeler yapilmali baskan o ne demis bu ne yapmis beni pek fazla ilgilendirmiyor takimi kurtarmaya bakin o yüzden gerekli takviyeleri yapin bu sen 50. yilimiz unutmayin
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2015 saat 23:12
Alıntı yapılan boffin25

abi bu klose haberi gerçek mi yani getireceği futbolcu klose mi ? yani böyle bişi var mı ?<div style="display:none;" id="__hggasdgjhsagd_once">

Evet var inanmayanlar için Dedé yi getiren hoca klose yi de getirebilir ikili ilişkileri güzel ama yönetim getiremez.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
alpaybirsen Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay Birsen
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2015 saat 23:34
transferde dogru bilgi veren bir kac renktasimiz var. gelişmeler hakkinda bilgi verebilirlermi kimler geliyor kimler gidiyor
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2015 saat 23:49
Klose Lazio'da 2 milyon euro alıyormuş. Bu ücretin içinde vergi var mı bilmiyorum ama maksimum ücreti bu..İtalya'da vergi bizim ülkemize göre çok daha fazla bizde yüzde 15 İtalya'da yüzde 45, vergisini kulüp vermiyorsa ücreti 1.1 milyon euro'ya kadar iniyor.. Kariyerinin sonunda olduğunu ve Lazio'da oyuna sonradan girdiğini düşünürsek futbol oynamak istiyor olabilir. En azından Erkanın aldığı paraya oynar büyük ihtimalle yönetiminde düşünmesi lazım sezon sonuna kadar sözleşme önersinler opsiyonlu olarak performansına göre de opsiyon kullanılır..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2015 saat 23:55
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan boffin25

abi bu klose haberi gerçek mi yani getireceği futbolcu klose mi ? yani böyle bişi var mı ?<div style="display:none;" id="__hggasdgjhsagd_once">

Evet var inanmayanlar için Dedé yi getiren hoca klose yi de getirebilir ikili ilişkileri güzel ama yönetim getiremez.

Lazio'da yıllık 2 milyon euro alıyormuş . Bu sene fazla ilk 11 oynama şansı bulamamış . Yıllık 1,5 milyon euroya ikna edebilirsin maddi anlamda ama önemli olan ülkemize ve bize gelmek istermi zor olan kısım maddiyattan çok burası .
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2015 saat 00:01

biseyler yapmamiz sart funesle ömerle olacak sey degil bu ikinci sinif yabanci getirme lüxümüz de yok klose bu ligte 10golün altinda kalmaz Adam komple oyuncu hava hakimiyeti sag sol ayak hersey var Adam tüm zamanlarin dünya kupasinda en cok gol atan oyuncu gekas bile yaninda hafif kalir

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 157>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır