eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011 Litvanya Avrupa Basketbol Şampiyonası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 53>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cafbin_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cafer BİNGÖL
Yer: BURSA
Online Durum: Offline
  Alıntı Cafbin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 00:13
Basketbol Milli Takımımızı ispanya galibiyetinden ve guruptan çıkmasından dolayı tebrik ederim, inşallah Fransa, Almanya ve Sırbistan gurubunda başarılı oluruz inşallah Amin.
Bulunduğum Yer Bursa, Doğma Büyeme Eskişehir'liyim Yeşiltepe'liyim; Herkes Kendi Memleketinin Takımını Tutsa, İstanbul Takımları Azınlıkta Kalır. Sadece Eskişehirspor Eses
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 00:30
Cok iyi savunma yapiyoruz; sirf bunun sayesinde simdi buradayiz.
Tebrikler Dev Adamlar
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 00:34

C-D Eşleşme Grubunda Yenemeyeceğimiz Takım Yok : 

Rusya,Slovenya,Gürcistan,Finlandiya,Makedonya ve Yunanistan

2.TUR Grubumuzda en kötü ihtimal 4.cü bile olsak bu takımlardan 1.ci gelecek takımı bile çeyrek finalde dağıtırız.Sıkıntı yok Türkiye 2.TUR Grubundan çıksın YARI FİNAL Benim gözümde GARANTİ

Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 00:36

değerlendirme yapmak gerekirse ilk rakibimiz fransa.ve fransa takımı turnuvanın en kötü 3lük atan takımlarından biri bu yüzden fransız  oyuncuları pota altına sokmayıp sert savunma yapıp 3lük atmaya zorlarsak(bu bizim milli takımın en iyi yaptığı şey) fransaya çok rahat fark atarız.

Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 00:50
Alıntı yapılan akif_26

2.TUR Grubumuzda en kötü ihtimal 4.cü bile olsak bu takımlardan 1.ci gelecek takımı bile çeyrek finalde dağıtırız.Sıkıntı yok Türkiye 2.TUR Grubundan çıksın YARI FİNAL Benim gözümde GARANTİ

İnşallah her şey dediğiniz gibi olur.Bende gruptan bu müthiş çıkışımızla birlikte Milli Takımımızın iyi yerlere geleceğine inanıyorum.Clap
Yukarı
tiyago_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Metehan
Yer: turkey
  Alıntı tiyago_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 00:54
Alıntı yapılan montana26

Alıntı yapılan akif_26

İnşallah her şey dediğiniz gibi olur.Bende gruptan bu müthiş çıkışımızla birlikte Milli Takımımızın iyi yerlere geleceğine inanıyorum.Clap
Aynen katılıyorum kardeşim sana .Clap
İstanbul Yalakası Değil Memleket Sevdalısıyız..
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 00:56
Bu akşam Fransa-Sırbistan maçına baktım..

Açıkcası Fransayı rahat geçeriz diyordum ama hiç de yabana atılacak bir takım değiller..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
Yer: ESKİŞEHİR ! ! !
  Alıntı EyupCelt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 01:39

İspanya maçındaki son periyotta oynadığımız maç gibi devamlı oynarsak..Hiç kimse duramaz karşımızda..Türkiye'nin gücünü gösterme vakti..Artık Bu sene Şampiyon Biz Olalım..Avrupa'ya ve Dünya'ya Türk'ün gücünü gösterelim..Süper,kaliteli oyuncularımız var..Kötü oyuncumuz yok gerçekten..Hepsi de birbirinden kaliteli..Saldır Türkiyeeeee..Thumbs%20Up

Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 07:17
Alıntı yapılan akif_26

İspanya 57-65 Türkiye (Maç Sona Erdi)

Son Avrupa Şampiyonunu YENDİK

Biz Ispanya'yi sampiyon olduklari 2009 Avrupa Sampiyonasi'nda da yenmistik:
Turkiye-Ispanya:63-60
Yukarı
serdar gül Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: izmir
  Alıntı serdar gül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2011 saat 08:46
Alıntı yapılan tiyago_26

Alıntı yapılan montana26

Alıntı yapılan akif_26

Aynen katılıyorum kardeşim sana .Clap
kesinlikle ancak britanya omuzuyla değilde kendimiz çıksaydık daha iyiydi. bu arada koç tecrübesi çok önemli bundan sonra bence değiştirmeliyiz. Nerdesin tanyeviç
Eskişehirli olmak bir ayrıcalıktır
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 53>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır