eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
Online Durum: Offline
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 01:18
çok şey yazmak istiyorum ama yazmak istemiyorum.
Halil ÜNAL ya bu seçime giremez,ya da bu CAMİAYI bu ÜLKEYE rezil edecek ortamlar yaratır.
tespitim budur.bu yazı burada dursun.hani.........
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 02:40
Abi nereye baksam nereyi okusam mesut hoscan alir izlemini var ama ben bu Halilden korkuyorum bu adam tilki gibi bisekilde siyrilacagindan korkmuyorum degil hani
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 08:55
Yıllar önce Halil ÜNAL'ın ağzından belki de duyanlarınız olmuştur..."Ben asla seçim kaybetmem dediğini"...Bu şartlarda insanın aklına hep başka şeyler geliyor...Bunu neye dayanarak söylüyor anlamış değilim...O nedenle bu seçimin sonucunu kestiremiyorum...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 09:33
Göreceksiniz Mesut HOŞCAN seçimi kazanacak.Halil ÜNAL'ın teklif götürdüğü kişilerden İsmail ILGAZ ve Nebi HATİPOĞLU listeye girmeyi kabul etmemişler.Ayrıca ESES'in duayenleri,efsane futbolcularının %90'ı,altyapı dernekleri,amatör spor kulübü yöneticileri v.s. hep Hoşcan'ın yanında..Ayrıca o 67 kişi normalde oy kullanamaz,mahkeme kararı üyelikleriyle ilgili karar,oy kullanabilmeleriyle ilgili değil burada bilerek zihin bulandırılıyor ve 67 kişinin kaçının Halil ÜNAL'a oy vereceğini biliyormusunuz?ESES'in onurlu ve istiikrarlı geleceği için Mesut HOŞCAN kazanacaktır...Göreceksiniz...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
ölümüne eses Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ölümüne eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 10:27
Alıntı yapılan doğrucu

Hazirun listesini inceledim. Halil kazanır diyenlere söyliyeyim Maşallah Mesut Hoşcan'da çok iyi çalışmış. 67 üye deniyor ama Mesut Hoşcan'da bayağı bir tanıdığını üye yapmış. İyi ki de yapmış. Yoksa seçim zora girerdi.
Benim tespitim Halil çalışmakta geç kaldı. Eğer erken çalışsaydı seçimi kazanırdı. Çünkü Mesut'un listesi zayıf. Ayrıca Halil'in yönetim listesi bilinmiyor. Mesut Hoşcan'ın listesi aşağı yukarı belli. Bu isimlerden bazıları sevilmiyor. Öyle ki çay ısmarlamaya korkan, birisi yemek ısmarlasa da yesek diye bekleyenler Mesut Hoşcan'ın etrafında. Bunların kendilerine hayrı yok ki EsEs'e ne hayrı olacak.Bunllar EsEs için 1 lira vermez.

Kongre üyeleri taraftar gibi düşünmez. İkili ilişkiler daha önemli hale gelir. Yani yönetiminde ticari açıdan kuvvetli, sosyal-kültürel-parasal bağlantıları çok olan öne geçer. Halil'in ekibi hala belli değil. Böyle isimler olur mu bilmiyorum.

Dediğim gibi Halil geç kaldı. Bu saatten sonra seçimi çeviremez.

Oy kullanacakların sayısı 722

Katılım 600 ü geçmez. Tahminin 580- 585 kişi.

Mesut Hoşcan 320

Halil Ünal 265 oy alır.

Seçim iki hafta sonra olsaydı durum terse dönerdi.

hazirun listesini inceledim yazmışsınız liste açıklandı mı nerede
Yukarı
Askıeses Liste gör
Yazar

Cem
Yer: Eskişehir
  Alıntı Askıeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 10:57
Artik tarlalarina geri donme vakti böyūk basgan.Sen git traktör makbuzu imzalat.
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 11:27
Mesut hoscan Saat 12de basin toplantisi yapacakmis
Yukarı
NERUDA Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Kolaylı
Yer: Esgiad
  Alıntı NERUDA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 11:31

Halil Ünal açık ara kazanacak.

Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 11:46
Allah'ın izni ile Hoşcan kazanacak .
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2013 saat 12:01
Bugün Eskişehirsporumuzun Kuruluş Gününü kutluyoruz.22 Haziran Cumartesi günü de Kulübümüzün Kurtuluş Günü'nü kutlayacağız. MESUT HOŞCAN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır