eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 21.Hafta | Gençlerbirliği - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 29303132>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
Online Durum: Offline
  Alıntı alikula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2013 saat 09:27
Alıntı yapılan eseslilevent

Maçtan sonra bir grup Ankaragücü taraftarı yanımızda 3 yaşında yeğenim olduğu halde bıçakla saldırdı.ben ve kardeşlerim oğlum ve yeğenlerin 6 kişilk Ankaragücü taraftarına Ankara'nın göbeğinde (Tandoğan)meydan dayağı çektik.

Geçmiş olsun.

Kendi takımlarının maçlarına gitmezler, ama başka takımların maçlarında olay çıkarırlar.

Biz de 3 Liglere düştük ama hiçbir zaman (istisna maçlar hariç) trübünler boş değildi, bugün Ankaragücü boş trübünlere oynuyor maalesef, asıl bu zor günlerde kendi takımlarına sahip çıkacaklar ki, gelecekte eski günlerine dönsün Ankaragücü.

Ama böyle başka takımların maçlarında boy göstererek, ona buna saldırarak çıkamazlar girdaptan daha da batarlar böyle işte.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2013 saat 10:21
Alıntı yapılan alikula

Maçtan sonra bir grup Ankaragücü taraftarı yanımızda 3 yaşında yeğenim olduğu halde bıçakla saldırdı.ben ve kardeşlerim oğlum ve yeğenlerin 6 kişilk Ankaragücü taraftarına Ankara'nın göbeğinde (Tandoğan)meydan dayağı çektik.

Geçmiş olsun.

Kendi takımlarının maçlarına gitmezler, ama başka takımların maçlarında olay çıkarırlar.

Biz de 3 Liglere düştük ama hiçbir zaman (istisna maçlar hariç) trübünler boş değildi, bugün Ankaragücü boş trübünlere oynuyor maalesef, asıl bu zor günlerde kendi takımlarına sahip çıkacaklar ki, gelecekte eski günlerine dönsün Ankaragücü.

Ama böyle başka takımların maçlarında boy göstererek, ona buna saldırarak çıkamazlar girdaptan daha da batarlar böyle işte.

Benim biladerde Aankarada yaşıyor Yaklaşık 25 Yıldan Beri Arabasının Arkasında Eses Arması Eksik Olmaz Sıkıysa Ona Ceksinler Bıcak Cekerler Bıcak Ama En Az 5 ni n Leşini Serer Yere 2 mm boy var 120  kilosu var Tutgunu Parcalar Yigenimle formalarla bayraklarla gelmişler maca öyle gitmişler

Arkadaşlara gecmiş olsun diyorum Ankara gücünde mama olmadımı Taraftarda olmuyor hani nerde bunlarda rek aşkı hepsi boş
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
eseslilevent Liste gör
Yeni Yazar

Levent
Yer: ANKARA
  Alıntı eseslilevent Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2013 saat 11:52

Levent abi geçmiş olsun. Birşey oldu mu?
Teşekkürler hepimiz iyiyiz.Yanımızda çocuklar olmasaydı onları orada linç ederdik.Bela aramaya gelen tiplerdi.Küfür edip saldırdılar.karşılık verince bıçakları çektiler.Ama gerekeni yaptık ve ESES li dayağının nasıl birşey olduğunu öğrettik.
Yukarı
moveklor 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can
Yer: Yugoslavya
  Alıntı moveklor 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2013 saat 12:43
Uzun yıllar sonra deplasmanda bu kadar rahat maç seyrettikleri için futbolcularımızın her birine teşekkür ediyorum. Maçı alacağımız daha maçın başında belliydi. Tribünlere gelecek olursak uzun süreli olmasa da çok güçlü besteler girdik Ankara seyircisine kendimizi izlettirdiğimizi düşünüyorum. Maraton tribünündeki GERÇEK Gençlerbirliği taraftarlarının bize karşı kötü tezahüratta bulunduklarını duymadık fakat bizim karşımızda ki kale arkasında bulunan 50-60 kişilik grup 6.dk da renklerini belli ettiler fakat Gençlerbirliği taraftarları bunlara eşlik etmeyince fazla uzun sürmedi. Bize karşı küfür etmeye çalıştılar fakat seslerini bile duymakta güçlük çektik.
2. yarı Eskişehir de bile duymaya alışık olmadığımız tarzda ESES çektik, sonuç olarak hem sahada hem de tribünde günün kazananı belliydi. Bizi Ankarada yalnız bırakmayan tüm renktaşlarımıza teşekkürler, Geçmiş olsun Levent abi.
Her yerde sen, her şeyde sen, bilmem ki nasıl söylesem...
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2013 saat 13:13
Geçmiş olsun Levent abi. Yara almadan atlattığınıza çok sevindim.

Dün Trt3 de maçla ilgili yorumlar oldu mu? Olduysa tekrarını izleyebilir miyiz?
Belki Bir Gün!
Yukarı
Tuncay Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Ankara
  Alıntı Tuncay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2013 saat 02:05

Bu olayda aklımda kalan ve merak ettiğim iki şey var sevgili dostum:
1. Adamlar küfürler savurarak üzerimize çullandıklarında, Fahri'nin hamlesiyle rakibinin suratından çıkarttığı "PLOFFF" sesi.  (Fahri bu konuyu görüşelim bi ara). LOL
2. Ben çocukları olay yerinden 10-15 metre kadar geriye çektikten sonra hengameye doğru koşarken, senin üzerine uçmakta olan adamı nasıl bir tekme darbesiyle önüme düşürdün??? (Hayır, yani biraz fizik kuralına ters gibide).
Bu nedenle, üzerine doğru uçan çuvalı bizzat benim önüme gönderdiğin için ayrıca teşekkür ediyorum. (Bir ara görüştüğümüzde bu tekme tekniğini bizede anlatırsan minnettar kalırım).LOL

Saygılar... Görüşmek üzere...
Uykunuz.......SİYAH,
Rüyanız........KIRMIZI olsun.
///k a r a d e n i z E S E S///
///a n k a r a E S E S ///
Yukarı
fatihturan Liste gör
Deneyimli Yazar

fthtrn@gmail.com
  Alıntı fatihturan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2013 saat 03:25
Alıntı yapılan esesyucel

Benim biladerde Aankarada yaşıyor Yaklaşık 25 Yıldan Beri Arabasının Arkasında Eses Arması Eksik Olmaz Sıkıysa Ona Ceksinler Bıcak Cekerler Bıcak Ama En Az 5 ni n Leşini Serer Yere 2 mm boy var 120  kilosu var Tutgunu Parcalar Yigenimle formalarla bayraklarla gelmişler maca öyle gitmişler
Abi sen beni güldürdün bu saatte Allah ta seni güldürsünLOL
000001
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2013 saat 08:11
bu hafata dinlenme biraz fayda sağlamış.takım diriydi eski futbol mantalitemizden ara sıra örnekler gösterdik yine.ayağa paslar  yapmaya çalıştık.kamara kendine gelmiiş topla fazla oynamdan yararlı oldu.necati ,diego ,servet,boffen çok iyiydiler.mehmet güvenide kısa oynasada beğendim.inş.kayseriyi yenersek işler çok farklı olmaya başlayacak.

Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2013 saat 08:46
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8oBxdv8OTN8

Eskişehir Hürriyet Gazetesi spor muhabiri tarafından gençler maçı ve son sürece dair açıklamalar.

Bu arada Ersun hoca salı günü basın toplantısı yapacakmış.
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2013 saat 09:07
Bunlar değil Bank Asya, cehennemin dibine de gitse değişmiyor..Smile
Gecekonduları tepelerine yıkıldı aynı tas aynı hamam devam...
Neyse... Kapı çalıyor: Tık! Tık! Tık! Wink
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 29303132>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır