eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KENANES Liste gör
Yazar

kenan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 19:53
madem bu kadar anket filan yaptık bu tepkiyi birde yönetime iletelim belki faydası olur fiyatlarda birazda olsa indirim sağlanır inşallah!!!!!!!!Ying%20Yang
esesim
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 20:13
yorum yapmıyacağım.
sadece 2006-2007 sezonu için açılmış olan konu başlığına şöyle bir göz gezdirin derim.
değişen birşey varmı?5-10 YTL olsa dahi değişirmi?2,5-5 YTL olsa dahi değişirmi?
bence değişmez.her şartta bu konu açılır.şikayetler olur.kısacası bu muhabbet bitmez.
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 20:15
Alıntı yapılan kartES

yorum yapmıyacağım.
sadece 2006-2007 sezonu için açılmış olan konu başlığına şöyle bir göz gezdirin derim.
değişen birşey varmı?5-10 YTL olsa dahi değişirmi?2,5-5 YTL olsa dahi değişirmi?
bence değişmez.her şartta bu konu açılır.şikayetler olur.kısacası bu muhabbet bitmez.

link aşağıdadır.

Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 20:16
Alıntı yapılan aritmal

yönetimin sezon başında yaptığı en buyuk hataların birinci sırasında geliyor fiyatlar.sezon başındada söylemiştik.eğer kombine biletleri 150 ytl olsaydı bir kere 7000-10000 arasında kombine satılmıştı.bilet fiyatlarımız 10 ytl olsaydı sezon basından beri daha cok gelirimiz oluru.bence sorun taraftarın para bulup bulaması değil,kendini KERİZ yerine konma düşüncesidir.bence yönetim hemen ikinci yarı için 8-9 maçlık mini bir kombine cıkarmalı ve 70 milyondan satmalıdır. ayrıca kombine alnaların bir coğu o kombineleri 200 ytl almamıştır.bir coğu fabrikalarda calışanlardan daha uygun fiyata almışlardır.umarım yönetim buyuk bir yanlıştan döner.

Ben Lise 3 öğrencisiyim. Yazın çalıştım 180 ytl ' ye kombinemi aldım. Ama eğer 10 ytl ye inince yine stad full çekcekse ben yine okulumdaki yatılılara bizim taraftarımız şöyle iyi böyle iyi diyebileceksem insin 10 a da insin 5 ' e de insin. Bu arada o seçeneği işaretlemedim ama maça göre fiyat uygulaması da denenebilir. Örneğin İstanbulspor maçını 7, 5 yaparsın  sakarya maçını 15 . Sakarya maçı 15 lira olsa bile tribün dolar ona hiç şüphem yok.  
Yukarı
esesmerteses Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet ali
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 20:25

7.5 lira bence en iyisi ona kimse itiraz etmez 10 lirayada itiraz edenler olur çünkü düz hesap 7,5 lira olsun daha iiii ama bu anketi yapıyoruzda yönetimin falan haberi olcak mı bu anketten

Biz ESES'liyiz istemez para pul...Her Zaman Her Yerde ANTİ İSTANBUL...
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 20:25
İşin doğrusu kombine alanda almayanda stad dolmayınca maçtan keyif alamıyor ben maçlarda stad dolmadı diye daha heyecansız morali bozuk olarak izliyorum bilet fiyatları inmeli görüldüğü kadarıyla ankette insanlar kendileri için en uygun fiyatı 10 ytl olarak görüyor bütçelerine uygun bir fiyat yönetimimizde bu fiyatı uygularsa stadımız dolacaktır eski günlerdeki gibi.

haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 20:26
Alıntı yapılan esesmerteses

7.5 lira bence en iyisi ona kimse itiraz etmez 10 lirayada itiraz edenler olur çünkü düz hesap 7,5 lira olsun daha iiii ama bu anketi yapıyoruzda yönetimin falan haberi olcak mı bu anketten

yorumları okumasalar bile anketten haberleri olur sanırım.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 20:26
Arkadaşlar eğer biz kurumsallaşmak istiyorsak oyunu kuralına göre oynamalıyız bilet fiyatları ile zırt pırt oynanmaz geçen seneyi hatırlayın biletler 1 lira olsun diyenler vardı 5 lira çok diyenler vardı.Taraftar maç seçmez takım iyiymiş kötüymüş dinlemez her maça gider misal ben öyle yapıyorum son 2 sezondaki tüm maçlara gittim.

Sanmayınki ben bu fiyatları savunuyorum bence de pahalı 10-20 makul fiyattır bence.Ancak KartES abi demiş bu sitemler 10 lira olunca sürmeyecekmi sizce?Biz demiyormuyduk yönetim ey yönetim kombineleri taksitlendir alamıyoruz diyen aha yaptılar işte kaç tane sattık 2-3 bin arası komik ötesi bir rakam.Bizde de sorun var arkadaşlar bizde de...
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 20:33
her şey iyi güzelde kombine bilet alanlara haksızlık olmayacakmı .eğer bilet fiyatları düşerse seneye kombine alan olurmu nasıl olsa bilet fiyatları düşecek diyecek olacak kişi.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 20:34
böyle oynasınlar da 15 milyon helal olsun ESESime
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,359 saniyede hazırlanmıştır