eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sanal temsilcimiz olması gereklimidir...

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Online Durum: Offline
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2010 saat 17:42
Öyle bir şey olursa en basitinden Tribün Dergi'ye dönmüş oluruz.O yüzden imkansız bir durum olur.Sanal ortamı şu anda hiçbir reel hareket engelleyemez...
Nefer
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2010 saat 17:44
Bana kalırsa sanal ortamdan tamamen çekilmemiz gerekiyor. Son 5 yılda başımıza ne geldiyse sanal alem yüzünden geldi. Mütevazi olmayı beceremiyoruz, kendimizi aşırı övme gibi bir huyumuz var. Bu da insanları rahatsız ediyor. Haklılar da bana göre.

Sanal alem kontrolün mümkün olmadığı bir mecra. Ne yaparsanız yapın birileri çıkacak ortalığı karıştıracaktır. Ve maalesef sanal alemde özellikle tribün söz konusu olduğu zaman aklı başında yazanların yerine ortalığı karıştırıcı yazanların yazdıkları daha çok kaale alınıyor.

Bana göre bizim yapmamız gereken başkaları ile hiç ikili tartışmalara girmemek, kim ne derse desin kaale almamak, internetten hiç birşeye cevap vermemek, sanal alemde taraftarcılık oynamamaktır. Biz kendimizin farkında isek başkalarının ne dediği umrumuzda olmamalı. İnternette bu işlerin başı sonu yok çünkü. Ne derseniz de deyin, anlatabildiğiniz karşı tarafın anlayabildiği kadardır. Daha fazlasını anlatamazsınız.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2010 saat 17:48

Orada burada kendimizi övme huyumuzdan ben de nefret ediyorum. Çok antipatik duruyor gerçekten.  Bizim kadar başkaları da övüyor kendini aslında ama Eskişehirspor büyük camia, çekemeyen çok kişi oluyor haliyle.  Biraz daha mütevazi olsak aslında çok daha sempatik olacağız. Yok şoyleyiz, yok boyleyiz dışarıdan bakıldığında tarafsız gözle cidden itici yapıyor bizi. Yanlış şeyler konuşmuyoruz illaki ama ne gerek var.

Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2010 saat 17:51
banner,
NEFER konusunda Murat Diri kardeşimizden yahut KOREO konusunda sizden ve Emre kardeşimizden bir mesaj görmeden konu hakkında fikir beyan etmemeye hassasiyet göstermeye çalışıyorum. Bir tür ombudsmanlık gibi bir durum. Fikri ortaya atmam muhakkak yapılsından öte yapılabilirminin tartışmasını yapmak zaten.
Yukarı
olcix Liste gör
Yazar

olcay
Yer: Turkey
  Alıntı olcix Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2010 saat 17:52

birkaç kişilik temsilciler olarak bakmayabiliriz olaya. eskişehirspor taraftarı'nın x konu hakkında görüşü budur diyebilecek veya şu şu nedenlerden dolayı bunlar olmuştur diyebilecek bir oluşum da olabilir. malum bu görevi derneklerin yapması gerekiyor esasında ama öyle bir derneğimiz yok ne yazıkki. bunun yerine bu siteden çıkacak "BET" gibi bir oluşum bu sorunu çözmemize yeterli olur diye düşünüyorum.

örneğin bu tribün dergi olayında ben bir eskişehirspor taraftarı olarak neden yazmadığımızı bilmiyorum.(kaldı ki karar alındıktan sonra haberdar oldum o siteden) böyle bir oluşum olsa, bu bu nedenlerden dolayı eskişehirspor taraftarı o siteye yazmama kararı almıştır, münferit olarak yazanların da hiçbir şekilde bağlayıcılığı yoktur şeklinde bir açıklama yapılmış olsa bu kadar sorun yaşanmazdı. herkes de bilirdi neyin ne olduğunu.
HOŞCAN İSTİFA...
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2010 saat 17:53
Sevgili Banner Abi
Benim renkdasimda nedense bu bi hastalik olmus, rakiple ugrasmak, herkesi kendine muhattab gormek. Tepeden bakmak degil ama biz bir cok konuda diger tribunleri cok geride birakmisken, arkaya donup bakmak niye?

Bu sayfalarda boyle konularin tartisilmasi bile bence cok yersiz.

Bu sene olmasa bile onumuzdeki yillarda avrupaya gidecegimiz asikar, biz tribun olarak avrupaya hazir miyiz? Sesimizi avrupaya nasil duyururuz? Bunlarin hesaplarini yapmaliyiz bence..

Sanal alemi kullanacaksak bu yonde kullanalim,
Ornek olarak soyluyorum, yabanci dili (ingilizce,almanca, ispanyolca vs.) olan arkadaslar, avrupa takimlarinin forum sitelerinde bizi tanitsinlar, onlari tanisinlar. Burda uc bes capulcuya lafi kim olsa yetistirir.
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2010 saat 17:55
Alıntı yapılan ati26

Sevgili
Ornek olarak soyluyorum, yabanci dili (ingilizce,almanca, ispanyolca vs.) olan arkadaslar, avrupa takimlarinin forum sitelerinde bizi tanitsinlar, onlari tanisinlar. Burda uc bes capulcuya lafi kim olsa yetistirir.

Atilla bak güzel fikirler çıkabiliyor işte.Clap
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2010 saat 18:25
İnternet yokken yada daha az kullanılıyorken ne güzeldi herşey şimdi internette biraz dolaşıyorsun insanlar birbirine sallamak için kullanır olmuş, ilginç ilginç videolarla birbirlerinin anasına, bacısına küfür etmeyi görev haline dönüştürmüşler. Facebook denilen nalet yerde 12-13 yaşındaki çocuklar durmadan birbirlerine küfür ediyor yanınada bir kaç tane sınıftan yada mahalleden arkadaş almışlar sözde böyle yaparak eğleniyorlar. Kimsede bunlara çoluk çocuk gözüyle bakmıyor hemen genele yayılıveriyor olay bunun önüne geçebilmenin mümkünatı yok. Biz ne dersen ne yaparsak yapalım karşındaki insanlar sana karşı kuruluysa 1000 tane yazının içinden 1 tanesini alıp bunu sana koz olarak kullanırlar. En iyisi fazla takılı kalmamak lazım bunlara , bu sorun aslında eskişehirspor taraftarları olarak bizim sorunumuzda değil daha derinlere inmek gerekir. Biz Sanalı bırakıp Reele dönelim, yanlışta yapsak doğruda yapsak Reel'de yapalım, kendimizi övmeyi yada başkalarıyla atışmayı bırakalım. Reel'de iyi şeyler yaparsak muhakkak yaptığımız güzellikleride görebilecek kişiler mevcut
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2010 saat 18:39
Alıntı yapılan RyL

İnternet yokken yada daha az kullanılıyorken ne güzeldi herşey şimdi internette biraz dolaşıyorsun insanlar birbirine sallamak için kullanır olmuş, ilginç ilginç videolarla birbirlerinin anasına, bacısına küfür etmeyi görev haline dönüştürmüşler. Facebook denilen nalet yerde 12-13 yaşındaki çocuklar durmadan birbirlerine küfür ediyor yanınada bir kaç tane sınıftan yada mahalleden arkadaş almışlar sözde böyle yaparak eğleniyorlar. Kimsede bunlara çoluk çocuk gözüyle bakmıyor hemen genele yayılıveriyor olay bunun önüne geçebilmenin mümkünatı yok. Biz ne dersen ne yaparsak yapalım karşındaki insanlar sana karşı kuruluysa 1000 tane yazının içinden 1 tanesini alıp bunu sana koz olarak kullanırlar. En iyisi fazla takılı kalmamak lazım bunlara , bu sorun aslında eskişehirspor taraftarları olarak bizim sorunumuzda değil daha derinlere inmek gerekir. Biz Sanalı bırakıp Reele dönelim, yanlışta yapsak doğruda yapsak Reel'de yapalım, kendimizi övmeyi yada başkalarıyla atışmayı bırakalım. Reel'de iyi şeyler yaparsak muhakkak yaptığımız güzellikleride görebilecek kişiler mevcut

Clap

Bunun üzerine de sanırım daha yazılacak birşey yok. Çok güzel özetlemişsin abi.
Adı üstünde SANAL alem = Yalan alem..
Keşke tamamen bu ortamdan çekilebilsek..
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2010 saat 18:48
Facebook'taki rezilliklerin önüne geçmek nerdeyse imkansız . Hayatının ve zamanının büyük bölümünü bu sitede harcayıp boş beleş video ve fotolarla geçiren insanlara yeminle acıyorum .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır