eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Facebook

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
Online Durum: Offline
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2010 saat 13:53
bende girdim ama acayip yavaş ve kasıyorrr bildiğiniz gibi değilll :((
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2010 saat 13:54
girdim
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2010 saat 13:56
şuanda düzeldii ve züper çalışıyorr....
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2010 saat 20:36
Facebook'a giremiyorsun,bir süre daha denedikten sonra bu sefer net tamamen gidiyor.Bu durumu genelde sabahları yaşıyorum.Birkaç güne bir oluyor.

Yenilik tabiki güzeldir ama o kadar sık yapıyorlar ki içine ettiler.Tam bir dizayna alışmışken yenisi geliyor.Bu yüzden zorluk çekiyoruz.Her açıdan çok güzel bir platform zaten bunu hepimiz biliyoruz.Ama şu güncelleme işine biraz ara verseler olmadı aralıklarla yapsalar çok güzel olacak.
Nefer
Yukarı
26_Kızılcıklı_26 Liste gör
Yazar

-
Yer: ESKİŞEHİR!!
  Alıntı 26_Kızılcıklı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2010 saat 22:15
facebook um facebook yınetımı tarafından banlandı nedenını bılmıyorum ama cok sacma geldı arkadaslar bu konuda fıkrı olan var mı ?? beni tanıyanlar yenı faceımı eklesınler aynı ısım soyad..
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2010 saat 22:18
Serkan, yüklemiş isen, fotoğraf ve videolar tepki almış, hatta şikayet edilmiş olabilirsin. Bu yüzden kapatılmıştır. Başka bir açıklaması yok  üzgünüm. Geçmiş olsun.
Yukarı
Yazar

-
  Alıntı 26_Kızılcıklı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2010 saat 22:38
Alıntı yapılan KuRBaN

Serkan, yüklemiş isen, fotoğraf ve videolar tepki almış, hatta şikayet edilmiş olabilirsin. Bu yüzden kapatılmıştır. Başka bir açıklaması yok  üzgünüm. Geçmiş olsun.

dayanmadım bursankara tuvalet kagıdı yaptım LOL demek kı yedıremedıler sıkayet ettıler ..olsun yıldıramazlar beni Big%20smile . . .nefesimin yettıgı kadar hayata son verene kadar 1 defa degıl 1000 defa ES ES ES KI KI KI ESKI ESKI ES (made in serkan )
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2010 saat 22:47
Alıntı yapılan 26_Kızılcıklı_26

Alıntı yapılan KuRBaN

dayanmadım bursankara tuvalet kagıdı yaptım LOL demek kı yedıremedıler sıkayet ettıler ..olsun yıldıramazlar beni Big%20smile . . .nefesimin yettıgı kadar hayata son verene kadar 1 defa degıl 1000 defa ES ES ES KI KI KI ESKI ESKI ES (made in serkan )

Serkan aslında öyle şeylere gerek bile yok ama sanada hak veriyorum insanın sabrını zorluyorlar az önce onların bi macını izledim bize baya yüklenmiler hadi diyecem bunlar coluk cocuk decemde koskoca adamlarda var bu işin icinde en önemliside en cok üzüldügümde ali imdatın ve ag türbün liderlerin bu işlere segirci kalmasıdır gercekden hiç hoş degil ve yakışmadıgını belirtmek isterim

O  bir şey degilde deplasman olayını yasaklandırcaklar tabiki takım sevdalıları varsa birde şunu beleriteyim bizim hacelttepe macındaki kadar kişi vardı her neyse bizi saten ilgilendirmesde artık bu işe dur denilmeli bence onlardanda bizdende iyice bu işin şeyi cıkttı

EsEsYuCeL...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2010 saat 22:50

facebook um facebook yınetımı tarafından banlandı nedenını bılmıyorum ama cok sacma geldı arkadaslar bu konuda fıkrı olan var mı ?? beni tanıyanlar yenı faceımı eklesınler aynı ısım soyad..

Valla çok bile dayandı abi senin profil Big%20smile
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Yazar

-
  Alıntı 26_Kızılcıklı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2010 saat 23:04
Alıntı yapılan es_emre26

Valla çok bile dayandı abi senin profil Big%20smile

Haklısın aslında emre neler yaptıgımı sen bılıyorsun ama kardesım hak edıyorlar..bızler sıtelerden kucuk kardeslerımızı hep uyarıyoruz yazmayın sanaldan sallamayın falan dıe ama o kısılerın hıcde oyle uyardıklarını sanmıyorum onlar daha cok gaz verıor hatta kendılerıde yazıordu ve dayanamayıp 1 resım yapıp arkadaslara cvp olarak ıadelı tahutlu morartıyordum LOL adamlar morarmakdan bıkmadı ben morartmakdan neyse Big%20smile serkan yasıyor savasıyor..!!Wink
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır