eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kanımız Siyah kırmızıysa yardımcı olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2010 saat 09:07
Acil şifalar diliyorum.Tansiyon ve şeker ilaçları kullanmasam yavrumuza seve seve kanımı verirdim.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2010 saat 09:12
Kan verecek arkadaşlara küçük bir bilgi aktarmak istiyorum;
Mahmuthan'ın babası ile yaptığım görüşmede,
Tıp Fakültesi,Kan merkezi(Hasta adı söylenerek Mahmuthan Yönlüer)Atarezde Ahmet bey ile görüşüleceğini belirtti.
Biraz sonra kan vermeye gidiyorum,inşallah küçük yavrumuza şifa olur.

Yukarı
İzzet26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İzzet Yıldırım
Yer: Kapalı !
  Alıntı İzzet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2010 saat 13:37
Konuyu yukarda tutmaya çalışalım.Ben de iş ve okuldan fırsat bulduğum anda gideceiğim kan vermeye.Acil şifalar diliyorum kardeşimize...
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2010 saat 14:28
Acil şifalar diliyorum.
Konuya duyarsız kalmayan herkezede teşekkür ederim.
Bundan önce 3 kez kan vermeye çalıştım bu çabalarımın hiçbirinde başarılı olmadım.
Torba yarıya gelirken bayılıyorum.Sanırım kanım yetersiz yada direnç yok.
Bu sebeple ne kadar istesemde kan verme durumum yok.
Ama durumu müsait olana arkadaşlar muhakkak yardımcı olacaklardır.

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Yer: Turkey
  Alıntı ESErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2010 saat 20:13
Bu mesajı yazmandaki amac sırf  konunun ana sayfada düşmemesi için :(   lütfen duyarsız kalmayalım..Bugün o kardeşimize olan yarın bizede olabilir..LÜTFEN
Halktan Değil Haktan Yanayım
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2010 saat 20:22
Kardeşimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İstanbul'da aynı hastalığın pençesinde olan bir kardeşimize man veriyorum. Normal kan verme işleminden farklı olarak biraz daha uzun sürüyor. Eminim taraftarlarımız baskalıran gerek kalmadan bu sorunu çözerler
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2010 saat 20:56
kardeşime geçmiş olsun diliyorum, gurbette olmasam seve seve verirdim kanımı, ama memlekette olan durumu müsait herkes vermeli
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
eses_aşkı Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses_aşkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2010 saat 21:12

Abi konuyu donanımhaber forumunda açıyorum.Ne kadar fazla kişinin haberi olursa o kadar iyi.

Kardeşimize geçmiş olsun. Bu arada 18 yaşını doldurmuş değilseniz kan veremiyorsunuz haberiniz olsun.

Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
  Alıntı ESErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2010 saat 21:39

Değerli abilerim kardeşlerim. 2 gündür gördüğüm kadarıyla gurbetteki renkdaşlarımızın konuya daha hassas yaklaştığını farkettim..Lütfen eskişehirdeki eskişehirsporlu hayır severleride görmek istiyoruz....Özellikle tekrar etmek istiyorum , bu tedavi süresi 2... 3 yıl olduğu için bu konuyu bir oluşum haline getirmemiz çok güzel olur..Bu vesile ile bsşka hastalara yardımcı olmuş oluruz..Aynı hastanede aynı hastalıktan tedavi gören başka bir kardeşimiz daha varmış..Ne olur duyarsız kalmayalım..Bu arada kan verme diye birşey yok,, kanın içinden birşey alıyorlar okadar...Büyük Eskişehirspor taraftarına duyurulur..Bununda üstesinden geleceğimize eminim...

Halktan Değil Haktan Yanayım
Yukarı
delimustafa Liste gör
Yazar

mustafa özcan
Yer: eskişehir
  Alıntı delimustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2010 saat 21:50
Allah yardımcısı  olsun kardeşimin. Ünieses forumuna açtığı başlıktan dolayı Semih hocama teşekkür ediyorum. Ayrıca ünieses mail adresindeki herkesi de bilgilendireceğim. Bu konuda aklıma şöyle bir fikir geldi:
Tedavi süresi uzunsa bu konuda afiş yaptırıp üniversitelerimize asabiliriz. Bu konuda hemen bir çalışma başlatacağım.
www.unieses.org
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,482 saniyede hazırlanmıştır