eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Liderlik Maçını ES ES Yapsa Ne Olurdu

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 16:17
1984 yılında ali sami yeni doldurduk. 2008 yılında inönü stadının bize ayrılan bölümü dolu idi ayrıca bolu'ya tahsis edilen bölgeden giriş yapıp sonradan bizim tribünlere geçen epey bir seyirci vardı. hatta bolu'nun kapalısının bir kısmında da bizim seyirci vardı.

bu takım zirveye oynasın bizim maça içeride dışarıda bilet bulmak mucize olur. büyük stadlar bize dar gelir.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 16:17
Biletler 1 TL olsa bile yine beleş girmeye çalışan yüzsüzler olurdu Smile
KKŞ
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 16:18
Halil başkan evciğin yanına otobüsü koyardı.Big%20smile
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 16:21
Kombinem olmasına rağmen girememe korkusu olurdu stadın önünde yatabilirdim Big%20smile
Yukarı
solkanat Liste gör
Yazar

yalın
Yer: istanbul
  Alıntı solkanat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 16:27
Bizimde Kayseri gibi bir stadımız olsun.Bilet ve kombine bilet konusunda DÜRÜST bir yönetimimiz olsun.Bilet fiyatları uygun olsun(1-2 tl olmasına gerek yok sadece insanların ceplerini yakmıyacak fiyatlar olsun).Biz liderlik ,düşme, orta sıra, hazırlık maçı hiç fark etmez  her maç stadı full doldururuz.Bu yönetim ve stad varken bile herkesi kendimize hayran bırakabiliyorsak,birde bu koşullar sağlanınca neler olur neler.Hayal etmesi bile çok güzel değil mi?Thumbs%20Up
KÜFÜR ETME, ETTİRME! Eskişehirspor taraftarına yakışan tribün küfürsüz ve çoşkulu bir tribündür.
Yukarı
twenty6 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: İstanbul
  Alıntı twenty6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 16:44
herkes diyo eskişehire bu taş devrinden kalma stad yakışmıyo diye. bizim liderlik maçımız olsaydı eğer ve bu stad değil 30 bin, 40 bin kişilik olsaydı bide full çakılı olurdu. biletlerde 1-2 değil 10 tl falan olurdu heralde. hayatımda o kadar kalabalıkta sadece inönüdeki final maçımızı izlemiştim ama yeni bi stadımız olsaydı 2 haftada bir böyle bi tabloyla karşılaşırdık zaten.
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 16:47
Bence bu konu saçma. Kayseri bizden çok yükseklerde bi takım değil. Onları örnek alacak değiliz. Herkes bizi örnek aldı zaten. Hayal değil bu. Biz süper lige çıkalı daha 2. senemiz. Eminimki kayseriden falan çok daha yükseklere çıkacağız. Biz sivasın kayserinin yaptığının kaç katını yaptık unutmayın.

Kıskanmıyorum...
Kıskandırıyorum...
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 16:53

hepinize bir soru soracağım.siz maçlara takımınız başarısız olsa gitmeyecek misiniz?? bence parası olupta sırf takım başarısız diye maça gitmeyene gerçek eskişehirsporlu demem... ayrıca bu sorunun cevabı belli konu gereksiz diye düşünüyorumSmile

Yukarı
twenty6 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: İstanbul
  Alıntı twenty6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 16:54
Alıntı yapılan 26_Serdar_26

Bence bu konu saçma. Kayseri bizden çok yükseklerde bi takım değil. Onları örnek alacak değiliz. Herkes bizi örnek aldı zaten. Hayal değil bu. Biz süper lige çıkalı daha 2. senemiz. Eminimki kayseriden falan çok daha yükseklere çıkacağız. Biz sivasın kayserinin yaptığının kaç katını yaptık unutmayın.

Kıskanmıyorum...
Kıskandırıyorum...
yaptık, yapıyoruz ve sonsuza kadar yapıcazda. bizim zaten taraftar adına söylicek olumsuz bi sözümüz olamaz. Türkiyenin en eğlenceli ve ateşli taraftarıyız. tek üzüldüğüm nokta adamların çok güzel stadları var ama biz bu konuda şanssısız malesef. öyle bi stadın eskişehirde olduğunu düşündükçe insanın içi kıpır kıpır oluyo. diğer renkdaşlarımda sanırım bunu söylemek istiyolar. yani kayseriyi  sivası falan kıskandığımız örnek aldığımız yok. aksine onlar bize gıpta ile bakıyolar. sadece onlar mı ??? TÜM TÜRKİYE Clap
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
hanci ve yolcu Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı hanci ve yolcu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 17:17
bizim ne yapacagimiz belli de, bu ya da benzer yönetim olsa ne yapardi acaba bilet fiyatlarını...
"Gerçekçi ol imkânsızı iste"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır