eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Habertürk...

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2009 saat 11:52
Hayırlı olsun size ve  gazetenize yeni is hayatinizda basarilar dilerim........
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2009 saat 12:00
Biz onlara 4.kuvvet diyoruz... Halkın ve demokrasinin sesi olarak çok saygın bir kurum olan basın ve yayıncılık ilkelerine bağlı kalarak yayın hayatınızda sizlere başarılar dilerim...

Sevgili Alper kardeşim; sen hem halkın,hem demokrasinin,hem de üstüne üstlük bizlerin sesi olacaksın...Hem gazetene,hem fatih ALTAYLI ve ekibine,hem de sana sonsuz başarılar ve yürekten sevgiler sunuyorum..

Allah sizileri mahçup etmesin ...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
nezih Liste gör
Usta Yazar

Nezih Balaban
Yer: Antalya
  Alıntı nezih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2009 saat 12:02
Hayırlı uğurlu olsun.Sen ve gazeten inşallah ESESimin gerçek sesi olursunuz.
MEKAN ANTALYA VATAN 26 (ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ)SENİ ÇOK ÖZLİYECEĞİZ EDİZ
-lido di jesolo-

Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2009 saat 12:05
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan omerbihlar

- Reklam verdiği sayfaya göre sayfalar farklı kokularda olacak (Çikolata, parfüm gibi)

Bihlar, hımmpffh hımmpffh, rakı reklamı da olacak mı ?

LOL

Hüsnü Abi
Her sayfası ayrı
Kokacakmış diyorlar
ister misin?senin içinde
rakı reklam sayfası rakı koksun
LOL

Ben sana cevap yazarken neden piramit yazıyı kullanıyorum onu da anlamış değilim...Big%20smile
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2009 saat 12:05
hayırlı olsun alper abi
umarım orada dahada başarılı olursun ve bizleri en iyi şekilde temsil edersin
Bu arada kocaeli taraftarı ile diyoloğunu okudum bir sitede çok güldüm seni karşılayacakmış ya he hu he heLOL
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2009 saat 12:20
habertürk tv benim de ilgiyle izlediğim kanallardan(dı). habertürk.com ise en çok takip ettiğim haber portalı(ydı) . nedendir bilinmez bu kurum son 1 aydır anlamsız şekilde iktidar yanlısı haber ve propaganda çalışmaları yürüttüğü için artık okumuyorum ve de izlemiyorum... herkese de saygı duyuyorum... Alper Bey'e de yeni iş hayatında başarılar diliyorum...
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2009 saat 12:31
Alıntı yapılan 26ss26

habertürk tv benim de ilgiyle izlediğim kanallardan(dı). habertürk.com ise en çok takip ettiğim haber portalı(ydı) . nedendir bilinmez bu kurum son 1 aydır anlamsız şekilde iktidar yanlısı haber ve propaganda çalışmaları yürüttüğü için artık okumuyorum ve de izlemiyorum... herkese de saygı duyuyorum... Alper Bey'e de yeni iş hayatında başarılar diliyorum...
habertürkü akp iktidarı ele geçirmedimi neden kendi reklamlarını yapmasın adamlar medyada ele geçiremedikleri tek yer var onada maliyecileri gönderiyorlar ikidebir yıldırma politikası uyguluyorlar çoğu yer şu anda ellerinde allah sonumuzu hayır etsin.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2009 saat 13:05
Alıntı yapılan omerbihlar

Merakla 1 Mart'ı bekliyoruz. Çok değişik bir gazete olacağının sinyallerini verdi. Gazetenin 75 kuruş olacağını duymuştum. Bence bu günlük bir gazete için çok fazla. Şuanki günlük gazetelerin içinde en pahalısı olacak. Ayrıca ne kadar gerçek bilmiyorum ama şu şekilde durumlarım var
- Gazete boyutu diğer gazetelerden farklı olacak
- Sayfaları diğer gazetelerden farklı ve kaliteli olacak
- Reklam verdiği sayfaya göre sayfalar farklı kokularda olacak (Çikolata, parfüm gibi)

Daha pahalıları da var. Referans gibi.. Ama hakkaten Habertürk'te sürekli okunacak gazete değil bu ücretiyle bence..(En azından bi öğrenci için)
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2009 saat 13:56
Alıntı yapılan 26ss26

habertürk te dün akşam bir anket yayınlandı;

istanbul da akp % 52...............chp % 29
ankara da akp % 44.................chp  % 32..........mhp % 17

bende dünden beri bu anket sonucuna pek anlam verememiş vede açıkcası hiçde inanmamıştım.... 
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2009 saat 13:56
75 Kuruşa bir tane 16 sayfalık spor gazetesi, bir ekonomi gazetesi, bir magazin gazetesi ve 24 sayfadan oluşan bir de ana gazete... Bence bi görün çiçek gibi... Ekmeğini yiyoruz ya, söz söyletmiyoruzLOL Allah utandırmasın, sağolun tekrar...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır