eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Canlı Yayında Transfer Teklifi

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
upsidedown Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı upsidedown Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 09:52

Adı üstünde Büyükşehir belediye başkanı,Tamam Eskişehirspora yardım etmiyor olabilir ama zaten olması gereken bu değilmi çıkan yasaya göre.Diğer başkanlar illegal yoldan yardım ediyor olabilir ama Eskişehir'i Eskişehir yapan adama oy vermezsem vicdan azabı duyarım.Partiyle işim olmaz siyasetlede,görünen köy klavuz istemez,varsın yardım etmesin Eskişehirspor'uma

Yukarı
eroncel Liste gör
Deneyimli Yazar

erdinç
  Alıntı eroncel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 10:00
Eskişehirsporun varlığı ve gücü herşeyden önemli.Eskişehirsporumuza maddi ve manevi destek verecek kim olursa o başkan olsun.
Yukarı
Habis Liste gör
Yazar

Bilen Onur
  Alıntı Habis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 10:04
ben dspli değilim. ama oyum görünen her hizmetiyle önde giden Yılmaz Beye. Ancak yılmaz bey chpye gecerse oy vermem. Emi,nim benim gibi bir kişide oy vermez. 
Aman mhk canım mhk.. yala babam yala.. fedarasyon çok yaşa !!!
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 10:06
HAYIRLISI OLSUN...
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 10:09
Paertisini satanı bende satarım..
Her Zaman ESES
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 10:15
Yılmaz Büyükerşen CHP'ye geçerse, belki oylarında düşüş olabilir ama bu düşüşün büyük oranda olacağını sanmıyorum. Oy verecekler particilikten ziyade Yılmaz Büyükerşen'in hizmetlerinden dolayı oy vereceklerdir.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 10:23
akpli biri başkan olur . esese yardım eder. yıldızlar alınır. 3-4 yıl sonra iktidar el değiştirir. ondan sonra yine 2.lige düşeriz. geçen yıl sergen geldi de ne oldu. takıma ne kadar faydası oldu.
her şey parayla olmuyor. planlama, doğru transfer politikası, istikrar , bu şekilde başarı gelir. örnek : sivas
Yukarı
kemalll Liste gör
Yazar

Red&Black
Yer: Es-Es
  Alıntı kemalll Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 10:30
ben büyükerşene vereceğim..hangi partiye geçerse geçsin. parti önemli değil.şahış önemli..
" Aşkımız armaya, formaya... "
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 10:38
Siyasetin bu forumda konuşulmamasından yanayım.

Herkesin oyu kendinedir. İlk oy vereceğim sene babam' a sormuştum. Sen hangi partiye oy veriyorsun, ben kime versem acaba demiştim. Bana oy verdiği partiyi söylememişti. Sende kime vereceksen ver ben karışmam demişti. Seçimlerde isteyen istediğine oy verir ama burada şuna oy vericem buna oy vericem demek olmuyor. Özellikle birde futbolu siyasete karıştırmak hiç olmuyor.
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 10:40

vallahi arkadaşlar yılmaz başkan bu şehir için büyük bir nimettir. yaptıkları her kesimden de büyük takdir görmüştür en önemliside eskişehirimiz için çalışmış ,insanların medenice yaşaması için elinden ne geldiyse yapmaya çalışmıştır. bu  farkı başka illere gittiğimiz daman çok daha iyi anlıyoruz.aslında başkan eses imiz için zamanında kurumsallaşma projelerini sunmuştu ama biz çok geç farkettik, keşke o zaman bazı şeyler yapılsaydı ,şimdi toplama paraya ve siyasetçilerin iradesine dayalı politikalara fırsat verilmeseydi.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır