eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Abdullah Halman

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hayalet Liste gör
Yeni Yazar

zeki
Yer: eses
Online Durum: Offline
  Alıntı hayalet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 23:44

bu takımda işi zor yapılan transferlerin  hepsinin bire bir gördüm izledim  gerceken kaliteli futbolcular  yinede hayırlı olsun

hayalet
Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
Yer: Turkey
  Alıntı mr26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 00:31
Ben Abdullah'ın çok başarılı olacağına inanıyorum!Umarım yanılmam!Abdullah'a ve camiamıza hayırlı olsun!
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
skinhead Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı skinhead Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 01:37
Hayırlı olsun... 
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 01:53
Hayırlı olsun camiyamıza.Yaşınıngenc olması beni umutlandırıyor.Yönetim alkışı hak ediyor
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 23:45
hızlı bir oyuncu değil ama sol ayagını cok iyi kullanıyo.. cok ters calımları var gol yollarında ise cok etkili kolay kolay gol pozisyonlarını kaçırmıyor.. forvet dısında ise sol kanat da bir kaç sefer oynamıştı bu sene bizde ve özellikle son ads maçında silmiş süpürmüştü o kanadı..

kısacası cok yetenekli ve genç. bence eskişehir aponun transferiyle hem günü hemde gelecek için iyi bir adım attı.. kendise başarılar eskişehir camiasına da hayırlı olmasını diliyorum.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ilk önce hayirli olsun gelecek vaadeden karakteri düzgün bir futbolcu aldiniz fizigi iyi ama teknigini biraz gelistirmesi lazim sisteme göre forvet arkasida oynayabilecek kapasitede umarim takiminiza katki saglar..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Süper ligde oynarmı sorusuna gelince yanına kendisi gibi fiziki çok güçlü,teknik,hızlı,zeki bir isim alındımı çok rahat oynar

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MİY'li arkadaşlara bu oyuncu hakkında bazı sorular sormuştum yukardaki cevapları verdiler.Yetenekli bir oyuncuyu kadromuza kattık umarı faydalı olacak bize.

Bu da Abdullah'ın bir videosu :  http://33numara.com/detay.asp?hid=8925
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2008 saat 18:29
bugün mersinli bir arkadaşımla konuştum  üniversiteden... mersin .idman yurdunu ve bu oyuncuyu çok iyi takip eden biri olarak çok üzgündü..iyi bir transfer yaptınız dedii gol yollarında çok iyi son vuruşlarda çok başarılıymış...hatta esese dargınım dedi bu oynucuyu elimizden alıdığı için dedi..arkdaşım bizde oynayan mehmet erenle kıyasladı ve ondan bile iyi olur bu takımda dedi gerisini siz düşünün...
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
Yer: Turkey
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2008 saat 19:19
videodan izlediğim kadarıyla bileklerine çok hakim bi oyuncu.bize yararlı olacağından şüphem yok ama gerekli şansları bulursa bir futbolcu sadece ismine göre değil performansına göre oynatılmalı umarım rıza hocada bunu dikkate alır
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2008 saat 19:29
videoya bakarak gerçekten iyi gözüküyor. inşallah hayırlı olur
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2008 saat 20:03
abii süper bi oyuncu ya ama karşısındakilerde 2 lig topçusu ama o şutları süper ligede çekebilir içim rahatladı beyler her oyuncuyla ilgili böyle videolar bulsak ben nadaveriçi çok aradım bulamadım
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2008 saat 20:13
mersin idman yurdunun sitesine baktım adamlar abdullahı çok benimsemişler bi kaç tane yorum koyayım;

-muzooooooo sen ne diyon gitti bile adam.imzalandı..biz daha çok ağzımızı ayıralım böle.elimizden neler gitti...bir tek yönetim gitmedi.çakıldı kaldı koca klübün başına...

-abdullah halman hakkettiğin yere gittin allah yolunu açık etsin sen miy de elinden gelenin fazlasını yaptın zaten adını miy taraftarlarına yazdırmayı başardın.Ordada çok iyi olacağına inanıyorum.

-bakın arkadaşlar göreceksiniz abtullah halman süperlig boyunca ilk 18 bile alınmaz bırak oynamayıAngry(kızgınlıktan olsa gerek)

-Abdullah Halman hayırlı olsun... Miy de kalmak içi elinden geleni yaptın ama yönetim anlamadı yolun açık olsun dularımız seninle inşallah başarılı olursun kardeş
-
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır