eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ölümüne eses Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı ölümüne eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2013 saat 19:17
ne 1650si ya genel kurulda 739 kişi oy kullanacak bu net rakam
bir arkadaşda 670+67+%10 yazmış zaten 67 son yılın %10u bir daha ekleme olmayacak 810 değil yani
aidatları yatıran 739 kişinin oy kullanma hakkı var
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 00:34
Vefat edenler ve üyelikten ayrılanlardan sonra 722 kişi oy kullanacak.İki tarafında kendisine ait olarak gördüğü oylar hariç 200 küsür ortada oy var ve H.Ü'nün ekibi bu kişilere telefonla ulaşmaya çalışıyorlar,çoğuna ulaşamadılar,ulaştıkları da "Önce Güven" ekibi 6-7 kere ayrı ayrı bize geldi,siz anca telefon mu ediyorsunuz?Biz onlara oy için söz verdik" cevapları alıyorlar...Ben çok ihtimal vermesem de her an Halil ÜNAL' ın adaylıktan çekilebileceği ihtimali ciddi ciddi var..ÖNCE GÜVEN çok iyi çalışıyor.
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 00:51
Alıntı yapılan esmaris

Vefat edenler ve üyelikten ayrılanlardan sonra 722 kişi oy kullanacak.İki tarafında kendisine ait olarak gördüğü oylar hariç 200 küsür ortada oy var ve H.Ü'nün ekibi bu kişilere telefonla ulaşmaya çalışıyorlar,çoğuna ulaşamadılar,ulaştıkları da "Önce Güven" ekibi 6-7 kere ayrı ayrı bize geldi,siz anca telefon mu ediyorsunuz?Biz onlara oy için söz verdik" cevapları alıyorlar...Ben çok ihtimal vermesem de her an Halil ÜNAL' ın adaylıktan çekilebileceği ihtimali ciddi ciddi var..ÖNCE GÜVEN çok iyi çalışıyor.

Abi bu 722 kişinin kaçı gelecek ki kongreye Hoşcan 450 oyu garanti deniliyor hadi doğru diyelim bu söz verenlerin hepsinin % 100 katılımı şart aksi halde yalan makinesi Ünal tekrar seçilebilir ve bunu taraftarımızın çok önemli bir bölümü kaldıramaz azalan heyecan iyice dip yapar . Bir de ortadaki 200 kişi demişsin ortada olmalarına gerek yok klübümüzün adını şikeye bulaştırmış,itibarımızı yerle bir etmiş,sürekli yalanlar atan , borcu arttırmış bir insana hangi aklı başında insan oy verir illa küme mi düşmek lazım anlamadım ben .
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 09:06
Alıntı yapılan ölümüne eses

ne 1650si ya genel kurulda 739 kişi oy kullanacak bu net rakam
bir arkadaşda 670+67+%10 yazmış zaten 67 son yılın %10u bir daha ekleme olmayacak 810 değil yani
aidatları yatıran 739 kişinin oy kullanma hakkı var

67 kişi 2012 senesinden oy kullanması muallakta olan kişiler...Onlar kullanabilirse 810 kişi falan yapıyor...
739 kişi diyen arkadaşlar 2013 senesinin % 10' unu hesap ederek mi söylüyorlar...
Sanırım hazirun listesi açıklanmadığı için böyle çelişkili yorumlar geliyor...Maşallah yönetimimiz çok şeffaf her konuda netiz...Smile
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 09:58
Kadir ben bu kongreye katılımın çok yüksek olacağını düşünüyorum.En fazla 5-10 kişi katılmaz,gerisi gelir diye düşünüyorum.Ortada kalanlar için söylediklerine katılıyorum ama dünya çıkar dünyası ve maalesef bazı çıkarlar için bile bile yanlış adama oy verebiliyorlar,örnek verecek olursak odun kömüre bu ülkede oyunu satan adam yok mu ?
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
profnuri Liste gör
Deneyimli Yazar

nurettin
Yer: eskişehir
  Alıntı profnuri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 10:00
bu oy kullanacak arkadaşlar elini vicdanına koyacak tüm eskişehiri temsil ettiklerini unutmayacak ve inşallah esesim için en hayırlısı başkan olsun
Yukarı
x camoka x Liste gör
Deneyimli Yazar

Zekai
Yer: eskişehir
  Alıntı x camoka x Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 10:29
Hep yazdım yine yazıyorum.

Bu delegasyon sistemi ile Halil Ünal en az 500 oy alır.

Bu adamı götürmenin tek yolu taraftar baskısından geçer.

Ancak 1 bilet için kendini satmayan taraftardan.

2013-2014 sezonunda teknik direktörümüz Özdilek olur.

Birkaç adı sanı duyulmamış yada posası çıkmış transfer yapılır.

Büyük bir marifetmiş gibi medya aracılığı ile lanse edilir.

Ligi yine 8-12 arasında bitiririz.

Birkaç taraftar grubu H.Ü. istifa diye kıçını yırtar.

Nefer yine alkış tutar. " Böyük başkan sen çok yaşa "

BU FİLMİ İZLEMEKTEN BIKTIM ARTIK!!!!!!

Sevelim & Sevilelim
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 10:54
2013 senesinin %10'u kullanamaz, Yeni üye, üyeliğe kabul tarihini takip eden bir yıl içinde yapılacak genel kurullarda oy kullanamaz. Yeni üyeler oy kullanma hakları olmasa bile oluşturulacak kurullarda yer
alabilir. (ayrıca 2013 yılı için üye alımı oldumu ? Siteden neden açıklanmıyor? )
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 11:18
... Üyeliğine karar verilen kimseye, bu karar ile birlikte giriş ücretini ve üye olduğu yıla ait yıllık aidatını otuz gün içinde ödemesi bildirilir. Bu süre içinde gereken ödemenin tamamı Yönetim Kurulu tarafından belirlenecek şekilde yapılmadığı takdirde, üyelik başvurusunun kabulüne ilişkin karar, başkaca bir işleme gerek kalmaksızın kendiliğinden kalkar. Üyelik kabulünün kendiliğinden kalkması durumunda, üye olmak amacıyla yapılan başvuru yapılmamış sayılır...        (bu 67 kişide mayısta kabul edilip Aralıkta aidat yatırmıştır. 1-Üyelikleri kendiliğinden düşmüş olması gerekir. 2- Öyle olmasa bile İlk üyelik Aidatlarını Aralık 2012 de yatırmış olduğundan 1 yıl dolmadığından oy kullanamaması gerekir..)
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2013 saat 11:30
Alıntı yapılan x camoka x

Ligi yine 8-12 arasında bitiririz.

BU FİLMİ İZLEMEKTEN BIKTIM ARTIK!!!!!!

Evet ligi yine 8-12 arasında bitiririz, ADAPAZARI GAZETESİ'de millete SPORTİF BAŞARI yalanını okur.Yalan habere para verecek kadar zenginmisiniz.? Hem Eskişehir'li Eskişehir gazetesi okur.

Bu hafta film senaryosunda bir değişiklik olabilir. Nebi HATİPOĞLU ve Ali ÇELİKOĞLU'da senaryoya dahil edilebilir. İnşallah Nebi HATİPOĞLU ve Ali ÇELİKOĞLU böyle bir hataya düşmezler.Kulübe hizmetleri olmuş sn. başkanlarımızdan mevcut yönetime destek değil, ŞİKE ile sonuçlanan yönetim zaafiyetinin hesabını sormasını bekliyoruz.

Üç gün sonra "Nebi HATİPOĞLU ve Ali ÇELİKOĞLU kulübün isminin kirletilmesini İBRA ETTİ" denmesin.

Bir konu daha var.Seçimlere 3 gün kaldı, Eskişehirspor taraftarı olarak kimlerin yönetici olacağını kaç kişinin oy kullanacağını bilmiyoruz.Kulübün gerçek sahibi olarak SEN BİLİYORMUSUN.?

Yönetici isimleri ve hazirun listesi devlet sırrı gibi gizleniyor.? Neyi kimden saklıyorsunuz kardeşim.Camiayı bu kadar hafife alan bir topluluğu daha önce hiç görmedim.

Kim yönetici olacak,kaç kişi oy kullanacak açıklayında bilelim artık.

Kulübün borcu ne kadar.? Onuda bilmiyoruz.Kulübün borcunu açıklayın ki insanların seçimden önce bilgileri olsun.

"Biz borcu açıklamayız,kongre salonunda okuyup ayak üstü ibra ettiririz " diyorsanız yanılıyorsunuz. ŞEFFAF olun biraz, yangından malmı kaçırıyorsunuz.

Genel kuruldan en az bir ay öncesinde kulübün alacağının borcunun, yönetici adaylarının, oy kullanacak üye listesinin varsa yönetici projelerinin açıklanması gerekirdi.

Şimdi çıktık övünüyoruz "ilk defa sandık koyduk iki aday var" falan filan. Hepsi hikaye. İstersen 5 tane sandık koy.Değişen bir şey ve her zaman olduğu gibi kulüp hakkında yine bilgimiz yok. Kongre salonunda işi bitirecekler.

kalender
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır