eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 21.Hafta | Gençlerbirliği - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ismailduger Liste gör
Yazar

ismail
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı ismailduger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2013 saat 19:13
bende gençler maçında beraberlik öngörenlerdendim ankara takımlarına şansımız tutmamasından dolayı ancak galibiyet süper oldu tebrikler esesim
Hersey EsEsim İciN
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2013 saat 19:34
Takım galip gelir, kazandık ama oyunu beğenmedik, şurası eksik denir.

Takım iyi oynar ama berabere kalır. Bize iyi oyun değil galibiyet lazım denir.

Nasrettin hoca fıkrası gibi. :)
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2013 saat 19:38

maça 30. dk da girdim.kalan 60 dk boyunca gençlerin pozisyonu yoktu neredeyse.son 5 dk fark artabilirdi.deplasmanda oyundan çok puan önemlidir.

Diren ESES...
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
Yer: Turkey
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2013 saat 19:39
Bu gün her şey çok güzeldi.Son yıllarda ki güzel deplasmanlardan biri oldu.Bize ayrılan yer tamamen doluydu.Bir çoğu Ankara'da yaşayan Eskişehir'liler olmasına rağmen 90 dakika hiç susmadı.Ara ara A.Gücü'ne giydirmeler gereksizdi.G.Birliği taraftarı da işin aslı gerçekten çok centilmen bize karşı en ufak hareketleri yoktu.Zaman zaman takımlarını desteklediler o kadar.
      Maça gelecek olusak aslında denk kuvvetlerin mücadelesi şeklinde başladı ama Diego'nun nefis golü bizi rahatlattı.Bu gün en çok eleştirilenlerden Servet gerçekten çok başarılıydı hakkını teslim etmek lazım defanstaki her pozisyonda vardı.Ayrıca Alper çok istekliydi,Kamara'ya kesik yemek yaramış bu gün o da istekli oynayayanlardadı.Ayrıca yine sık sık ağır eleştiriler alan Veysel yine görevini iyi yapanlardı.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2013 saat 20:28
Tebrik ESesim!
Guzel bir galibiyet oldu.Butun takimi kutluyorum.
Mac guzeldi , mac sonu ayri guzeldi.Sesim kisilana kadar bagirdim ama mactan mutlu ayrilmak yettide , artti bile.Genclerbirliginden bu sezon , superlige ciktigimizdan beridir , oynadigimiz 0-0 lik maclarin , yatilan beraberliklerin , kitledikleri sikici oyunlarin intikamini aldik sanki.
Sampiyonluk cok uzak degil!
Eskisehirrr
Yeterki sen yurekten oyna!
Eskisehirrr
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2013 saat 21:06
Tribündeydim. Takımı genel olarak beğendim. Özetlere baktım saçma sapan bir özet çıkmış. Gençlerin dişe dokunur pozisyonu yoktu. Alperi çok beğendim hayli istekli oynadı, hem kesici olarak hem top ileri taşıma anlamında başarılıydı keşke hep böyle oynasa. Servet iyiydi fleminge yapıştı adım attırmadı. Diego zaten füzesiyle bizi sevince boğdu. Erkan ofansta iyidi ama bir pozisyonda Dede'nin kademesine girmek için attığı deparı görünce çok daha mutlu oldum. Kamara son maçlarına göre iyiydi. Ama top indirme konusunda başarılı bulmuyorum. İlk yarı uzun toplarla cıktık bir çok maçımızın tersine ama Kamara'da eziliyor o toplar. Ama diğer maçlara göre iyiydi. Tello ortalama oynadı. Mehmet Güven hatalı bir geri pası dışında ortalama oynadı. Dede her zamanki gibi kral. Ama gözüme çarpan bir sıkıntı var. Defansin dağılımda Dede çok cezalanı içine çok giriyor. Sol bek boşta kalıyor bazen.. Bugün bu sıkıntıdan dolayı 2 tehlikeli pozisyon atlattık.. Hürriyet 3 cigerli adam, hatasızdı.. Kenara alınırken tezahurat aldı.. Veysel bazen parlıyor bazen düzleşiyor. Süper driblingler yapıyor tamam olacak diyorum bir bakıyorum dağlara taşlara vurmuş.. Ortalama oyuncu gözüyle baksam (örn: Mehmet Güven) eleştirmeyeceğim Veysel'i. Ama çok daha umutluyum ondan. Olmayınca kızıyorum.. Necati gole rağmen sahada gezindi, sadece bir kaç pozisyonda vardı. İkinci yarı neden böyle oldu bilmiyorum..Boffen genel olarak iyiydi, defanstan geçip ona sağlam top gelmedi fazla zaten. Gelenlerde de o görevini iyi yaptı. Ersun Hoca hep kendi ayrılan bölgenin en ucunda ayakta direktif verdi durdu. Onu böyle heyecanlı görmek güzel...Tebrikler Eses'im.. Bize mutlu bir gün daha yaşattın
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
eseslilevent Liste gör
Yeni Yazar

Levent
Yer: ANKARA
  Alıntı eseslilevent Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2013 saat 22:44
Maçtan sonra bir grup Ankaragücü taraftarı yanımızda 3 yaşında yeğenim olduğu halde bıçakla saldırdı.ben ve kardeşlerim oğlum ve yeğenlerin 6 kişilk Ankaragücü taraftarına Ankara'nın göbeğinde (Tandoğan)meydan dayağı çektik.
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2013 saat 22:47
Tebrikler.
Son dakikalarda epeyi gol kacirdik fakat beraberlik beklerken deplasmanda gencler gibi bir takimdan 3 puan aldik, böyle devam...
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
homfa Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı homfa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2013 saat 23:11
Alıntı yapılan eseslilevent

Maçtan sonra bir grup Ankaragücü taraftarı yanımızda 3 yaşında yeğenim olduğu halde bıçakla saldırdı.ben ve kardeşlerim oğlum ve yeğenlerin 6 kişilk Ankaragücü taraftarına Ankara'nın göbeğinde (Tandoğan)meydan dayağı çektik.

Levent abi geçmiş olsun. Birşey oldu mu?
Yukarı
evrensel Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı evrensel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2013 saat 23:34
demekki neymiş ? uzaktan sert ve isabetli şutlar lazımmış...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır