eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 06:49
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 09:15
Halil ağa ve yönetimine 50 tl vereceğime oturur sıcacık evimde açarım lig tv yi bakarım keyfime sanki protokol türbünüdeymişim gibi evimde keyif alırım.Düşünüyorumda bazen kızsam da lig tv ye şunları görünce şu pahalı bilet uygulamalrını görünce yönetim kazanacağına lig tv kazansın bundan böylede artık lig tv ile olan sözleşmememi her daim uzatacagım. bu yönetim olduğpu sürece asla maçlara gitmiyorum böyle karar aldım....
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 09:24
hakemden bende endişeliyim uyduruk bir penaltıya tenezzül edeceklerdir zira gençler maçında da hakem oyunlarıyla aldılar onun için çok dikkatli olmalıyız ama her halukarda fenere koymalıyız
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 09:27
O Parayı Halile ağana değil ESESe vereceksiniz bu bir
ikincisi eğer bu düşünce varsa zaten gelmesenizde olur, çekirdek çitleyip evinizde seyredin.
Ben 45 yaşıma yaklaştım iliklerime kadar ıslandım 3 gün işe gidemedim, 50 değil 500 de veririm benim sevdamın rakamı yok rengi var SİYAH KIRMIZI. Sanmayınız ki çok param var ama sevda, aşk paraya bakmaz yüreğe bakar. Siz tv den seyredin, bizim sevdamız mabedimizde o renklerle bütünleşmek için yeter.
Yukarı
adıge26 Liste gör
Yazar

Hasan
Yer: Eskişehir
  Alıntı adıge26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 09:38
Bilet paralarının pahalı olması beni koymuyorda şu istanbul takımlarında bunu uygulaması beni üzüyor.
Seni Tahtına Oturtmadan Ölmek Haram Olsun EsEsim
Yukarı
kafakar Liste gör
Deneyimli Yazar

kadir
Yer: United Kingdom
  Alıntı kafakar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 09:47
Alıntı yapılan olumune_eses

Halil ağa ve yönetimine 50 tl vereceğime oturur sıcacık evimde açarım lig tv yi bakarım keyfime sanki protokol türbünüdeymişim gibi evimde keyif alırım.Düşünüyorumda bazen kızsam da lig tv ye şunları görünce şu pahalı bilet uygulamalrını görünce yönetim kazanacağına lig tv kazansın bundan böylede artık lig tv ile olan sözleşmememi her daim uzatacagım. bu yönetim olduğpu sürece asla maçlara gitmiyorum böyle karar aldım....

valla bızdede lıg tv var ama cebımızde kombınede var ne alaka sımdı bende maasla calısan bırıyım ama sevdamın tuttugum takımın bana gore fıatı yok eger galıbıyetıyle sevınıp herseyı unutuyosam gogsumu gere gere 3 ezık taraftarı arkadaslarıma havamı atabılıyosam bunun bedelı paraula olculurmu ????

Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 09:53
Alıntı yapılan olumune_eses

Transfer sezonunda da Lig tv yapar artık transferleri takıma, nasıl olsa paralarınız oraya gidiyor.
Tuttuğun takıma hiç bir maddi faydan olmazsa,başka şehirlerde yaşayan bizans taraftarından ne farkın kalacak.Onlarda maçlara gitmiyor.
En ufak bir sorunda en kolay yolu seçiyorsunuz.
Bu maçların bu fiyatlar olacağı sezon başında belliydi.O kadar burada bas bas bağrıldı aylık 28 TL taksitle kombine alın diye.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 10:09
Normal şartlar altında kesin alırız ama masabaşında bişey olmaz umarım
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 10:21
maç için tek endişem  sağlığıma kavuşmadan maç gününün gelmesi... dün akşamdan beri inanılmaz derecede hasta oldum. onun dışında takımıma güvenim tam...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
  Alıntı BLoodY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 10:39
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,532 saniyede hazırlanmıştır