eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Narin Liste gör
Deneyimli Yazar

Selahattin
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Narin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 11:58
Alıntı yapılan liq26

e.toraman bu maçta kötü oynadı diyen kişinin ben aklından şüphe ederim formayı atmaya gelince o anki sinirle ben şortu bile atarım haksız yere kırmızı kart gördü adam

Emre'ye hareketi sebebiyle bazı taraftarlar tarafından haksız eleştiriler yapıldığı kesin. Kerciyes maçı öncesi uğruna neler verdiğimiz ES ES formasını yere attın diye bir madalya takmalıyız(!)

ES ES TÜRKİYEDE TEKSİN
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 13:20
geldiği günden beri oynadığı her maçta vasatı aşamadığı gibi kartsız maçıda yok gibi...
dünde çok iyi değildi, ama diğer maçlara göre biraz daha fazla mücadele etti...
gelelim kırmızı karta...bir kere emre dün kendini attırmak için çok uğraştı, hakemde atmamak için çok uğraştı...neticede atıldı...
Allahı var emre atıldıktan sonra kulübeye gidesiye kadar kamera net bir şekilde verdi...forma atma olayı bence çok abartılmış...yani tepkisi hakemeydi...çünkü formayı yere atan futbolcular genelde yapılan oyuncu değişikliğinden dolayı ya teknik direktöre, yada seyirci tarafından ıslıklanınca taraftara karşı böyle bir tepki gösterirler...
oysa dün emre atıldığında ne hocanın nede taraftarın suçu vardı...
kaldıki emre de bu tepkiyi hakeme gösterdi...fakat sinirinden formasnı çıkarıp oturulan sandalyelerin üzerine doğru atınca bizler olayı farklı algıladık...
ben böyle gördüm...yanlışım varsa kusura bakmayın...yani emre nin formayı yere atması için hiçbir mantıklı açıklamada gelmiyor içimden...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
asssadza Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem ATILMAZ
Yer: Barbados
  Alıntı asssadza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 14:37
Emre Toraman geldiği günden beri oynadığı maçlarda başarılı olmuştur veya olmamıştır,bu biraz göreceli bir kavram.Ama genelinde baktığımızda bireysel katkısıyla bize kazandırdığı maç göremiyoruz.Bahsetmek istediğim oyunu değil.Emre kişilik gereği agrasif bir oyuncu ve oynadığı tüm takımlarda bunu gördük zaten.

Forma atma olayında ise (Müfit beyin yazdığı gibi) kamera olayı başından sonuna kadar gösterdi.Ç.Rize'de yaşadığı forma atma kriziyle bizde yaptığı aynı şey değil.Çünkü buradaki tepkisi tamamen hakeme idi.Sinirli bir şekilde çıkarıp formasını kulübeye attı,tepkisini burada da devam ettirdi hatta kaleci antrenörü bile hakim olamadı,bana göre bu harekette yanlış ama yazıların geneline baktığımızda vatan haini ilan edilecek kadar yanlışı olmadığını düşünüyorum.
Bir yaşam biçimidir Es Es...
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 15:02
              Emrenin Diyarbakır maçı dışında bariz hatası yok,oyunu ortalamanın çok üstünde.Diğer topçularımızın yaptıklarını saymayalım.Sezginle,Tufanla,Ulaşla ve hatta ve hatta Serdarla kaptırdığımız toplarla kaç puanımız gitti.Ersin kaç puanımızı yok etti.Say say bitmez,Zafer bile oynadığı bi avuç maçda kaç kritik hata yaptı.Doğa ki, bence bu takımın en önemli 2-3 adamından biridir,bazı maçlarda ruh gibi dolaştı.Emreyi hırçınlığı için uyarmak ya da cezalandırmak gerekir elbette ama ben Emrenin Eses formasını yere attığını düşünmüyorum.Emre ile bu takımın daha az pozisyon verdiğini ve Biyediçle normal bir takım olma yolunda ilerlediğimizi düşünüyorum.Emreye bu takımın ihtiyacı var.Şu an tek sorun Coşkundaki anormal formsuzluk.İstanbul ve Samsun maçlarında daha önce daha zorlarını attığı pozisyonları değerlendirse,şu an 54 puanla keyif çatıyorduk. 
Yukarı
esesfutbol Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı esesfutbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 17:07
Arkadaşlar niye tek taraflı düşünüyorsunuz.Geçen Hafta samsunsporlu oyuncunun gol attıktan sonra malatya taraftarına yaptığı hareket hoş mu hemde takım formasıyla.Emre kendine hakkım olamayacağını hissettiğinden formasını çıkardı.Eses formasıyla deli gibi küfür edip hareket mi çekseydi.Hemde Samsun maçında hırslı olan bir tek o vardı.Kim vardı ayakları götüne değen.Bazı pozisyonlarda sert girdi.ama temiz oyun çıkardı.Coşkun gibi gezmedi Samsunun ataklarını sert de olsa kesti.Kırımız kartı maçı mı etkilledi hayır.o zaman sorun ve Diyarbakır maçında topu orta sahda kaptırıp gol yediğimizde de tek suç onun mu?
Kişilere takılmayın başımızdaki Dspor canlı yayını başlarken kendi pankartını yaptırıp stadda gezdiren Gs renklı pankart açtıran Takımı kendi firmasına uyduran (;EUROPEN) kişilere tepkinizi gösterin.
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 17:26
emre dün diğer maçlarına nazaran çok daha fazla koştu. çok mücadele etti, 1 tanede şutu var kaleci kurtardı. forma olayında ise haksız tabiki ama yere fırlatma olayı yok, klübede bir yere sinir ile bıraktı formayı, tam olarak fırlattı diyemeyiz. gözü hiç bir şeyi görmüyordu. emrenin geldiğinden beri en iyi performansıydı, haksızlık yapmayalım. tamam geldiğinden beri benim de en çok eleştirdiğim oyuncu ama dün olanlar için ne olur biraz objektif gözle bakalım; çok çabuk adam harcıyoruz. formaya - armaya - camiaya terbiyesizlik yapan elbette aramızda barınamaz; klübümüz her şeyden üstündür; oyuncu için teknik direktör kovulurken neredeydiniz ey ahali? 3-5 oy için es es imin üzerinden siyaset yapılırken neredeydiniz?? kötü söyletmeyin adamı, kalan maçları alalım yolumuza bakalım...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
beer_n_coffee Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre Göçer
Yer: Tekirdağ
  Alıntı beer_n_coffee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 17:27
emre toraman bu macta hatasız oynadı diyebiliriz. bana göre geçmiş haftalara göre daha hırslıydı. kendisini daha önce oynadıgı k.erciyestende tanıyorum. hırslı oynadıgı zaman hırsına hakim olamayan, hırçın bir yapısı var. hakemin kararlarını beğenmediği zaman cok fazla itiraz eden, sinirlendiği zaman sert oynayan bir futbolcu. macta fena oynamadı. koştu, mücadele etti fakat o sarı kartı cok daha önce haketmişti aslında. fakat ne olursa olsun o formayı çıkarıp fırlatmamalıydı. o forma herkese nasip olan bir forma değil!!
Seni bizim kadar seven oldu mu?
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 17:30
formayı çıkarıp yanında taşısaydı keşke, o zaman bu eleştirilere maruz kalmazdı, ama olan oldu işte; sinirden ne yaptığını bilmiyordu... o bizden çok düşünmüştür performansını, eminim ki o da kendinden hiç memnun değildir, tüm bunlar stres yarattı tabiki, zaten oyun sitili de stresle örtüşen biri, şampiyonluk gidiyo yanarım yanarım buna yanarım....
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
salca Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

alper
Yer: Bulgaria
  Alıntı salca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 18:08
_popupControl(); emre formayı yere atarken o tepkiyi formaya degil hakeme yaptı önce bunu bi ayırt edin sonra yorum yapın... ayrıca emre sahanın en cok koşan futbolcusu.. adamdan ne yapmasını istiyosunuz anlamadım ki zaten ön libero oynuyo gidip gol atma zorunlulugu yok gorevi defansif.. elestiri yapılacaksa serdarı biyere koyalım forvetteki beceriksizligimizi eleştirelim..  bu takımda eleştirilcek son kişi ferhat sonra da emre dir.. eleştirenler onun ne kadar hırslı bi futbolcu oldugunu bilmiyolar galiba.. 
no signature..just for eses..
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2008 saat 18:29
her ne olursa olsun emre toraman kalitesi belli bize play offta şayet ciddi ciddi şampiyonluk isteniyorsa lazım olabilecek bir adam kendini bulduğunda mevkisinin en iyilerinden bence çok kırıcı ve yıpratıcı olmayalım takımda sanki kaç kişi tam olarak işini yapıyorki son zamanlarda serdar ve ferhatı bir kenara koy birazda doğa oynuyor geriye kalan adamlar maç bitsede gitsek havasında değillermi emre bence hırslı bir adam bazen işte böyle hırsına yenik düşüyor belkide eskişehirspor 1-2 gol bulsa emre o hareketi yapmıyacak bizde bugün emrenin ne kadar savaşarak oynadığından bahsediyor olacaktık
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır