eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESOGÜ-Eskişehirsporlular Kulübü

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
delimustafa Liste gör
Yazar

mustafa özcan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı delimustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2010 saat 00:40
Şenlik için olmasa bile ileride seni çok ağır görevler bekliyor , Erman :) hayırlı olsun .
www.unieses.org
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2010 saat 10:09
Alıntı yapılan delimustafa

Değerli arkadaşlar ,

Üniversitemizde gelecek hafta gerçekleşecek olan bahar şenlikleri için hazırlıklarımızı tamamlamak ve görev dağılımı yapmak amacıyla

06.05.2010 Perşembe günü saat 12:30 da kulüp odamızda toplantı yapılacaktır. Tüm arkadaşların katılımını istiyorum.

Bu önemli toplantıya umarım ESOGÜ'lü arkadaşlar tam kadro katılırlar. Önümüzde çok az zaman kaldığı için herkesten özverili bir çalışma bekliyoruz açıkcası.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
delimustafa Liste gör
Yazar

mustafa özcan
  Alıntı delimustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 01:02
Değerli arkadaşlar,

Bir kaç gündür işlerim dolayısıyla foruma giremedim. O nedenle toplantı kararlarını yazamadım.

Üniversitemizde yapılacak şenliklerde her sene olduğu gibi bu sene de stantımızı açacağız ve şenlik yürüyüşüne katılacağız.Şenlik yürüyüşene ve statımıza tüm arkadaşları bekliyorum.Özellikle şenlik yürüyüşüne tüm arkadaşların katılması mecburidir.

Bu güne kadar sizlerden çok fazla bir şey istemedim. Ancak zaman sevdamızı nasıl yaşadığımızı gösterme zamanıdır ve de bayrağı genç arkadaşlar için devralma zamanıdır.Çünkü Üniesesi bugünlere getirmeye çalışan ve de bizlere çoğu konuda yol gösterici olan bazı arkadaşların son şenliğidir bu şenlik.Ya da benim ve bazı arkadaşlar için sondan bir önceki şenliktir. O nedenle aramızdaki bağları biraz daha kuvvetlendirmek için bu şenliklerde birinci ve ikinci sınıftaki arkadaşların gerekli hassasiyeti göstermelerini istiyorum.

Stantlar için bazı arkadaşlarımızı görevlendirdim ve de ben hep stant başında durmaya çalışacağım. Ancak üniversitemizdeki her Eskişehirsporlu'nun stantımızda durması çok önemlidir.

Şenlik yürüşü için tüm arkadaşlar kırmızılar içinde 11 Mayıs Salı günü saat 10:00 ' da Alaaddin Parkında hazır bulunsun.

Saygılarımla
Yukarı
delimustafa Liste gör
Yazar

mustafa özcan
  Alıntı delimustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 01:04
Hatırlatma  olsun diye yazıyorum . Salı günü 10 DA yürüyüş için arkadaşlarımız hazır bulunsun.
Stantlar çarşamba açılmaya başlayacaktır.
Stantlatrdaki sürprizleri daha sonra duyurucağız.
www.unieses.org
Yukarı
delimustafa Liste gör
Yazar

mustafa özcan
  Alıntı delimustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 17:47
Bugün yürüyüşe Eskişehirsporlular olarak yine renk kattığımızı söyleyebiliriz. Ancak sayı istediğimiz düzeyde değildi. Arkadaşların işlerine, derslerine bağlayalım.
Yarın stantımızı 10:00' da açacağız. Görevli arkadaşlar saat 09:45' de kulüp odasında olsun. Ayrıca durumua göre bütün arkadaşlarda stantımızda bulunacak.
Bu yıl malesef Kulüp storeden ürün vermedi. Konuyla ilgili fazla bilgim yok ama galiba bedava istemedik ya da kar payı istemedik diye vermedi.
Stantta Ünieses ürünleri ve Koreoeses ürünleri yer alacak.
Zaten amacımız üniversitede varlığımızı bir kez daha göstermek şenliklerde siyah kırmızıyı hakim kılmak ve elimizden geldiğince de Eskişehirsporu tanıtmak ve şenliğe neşe katmaktır.
Yarın BandoESES'in gelme durumu var. Ayrıntıları akşam saatlerinde Erman duyuracak.
Tüm taraftarımız davetlidir.
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2010 saat 13:33
Standımız açıldı. 17.30 da BANDOESES'te Şenliğimizi renklendirecek. Tüm renkdaşlarımız davetlidir.
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
hacım Liste gör
Deneyimli Yazar

Musa
Yer: ES ES
  Alıntı hacım Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2010 saat 00:13
Standların 1 numarası tartışılmaz ünieses'in ki,en renklisi en eğlencelisi
hatta tribünden farksız yapmıssınız hiç durmadan tezahurat yapıyordunuzClap

yanınıza gelip en azından bi selam vermek istemiştim ama o sıra hatundan çok fena trip yiyiyordumBig%20smile
Hiç Durmadan Sonsuzadek ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2010 saat 09:23

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2010 saat 09:32
Alıntı yapılan kujo

Standımız açıldı. 17.30 da BANDOESES'te Şenliğimizi renklendirecek. Tüm renkdaşlarımız davetlidir.

BandoESES'e çok teşekkür ederiz. Davetimizi kırmayıp, akşam iş yoğunluğunu bir kenara bırakıp geldiler, sağolsunlar...Çok çok teşekkür ederiz, Eşref ağabey ve diğer BandoESES üyelerine sonsuz sevgiler...
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2010 saat 12:54

PES Turnuvası da yapmadık demesin kimse :D
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır