eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 21.Hafta | Gençlerbirliği - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lig_a Liste gör
Usta Yazar

tuna
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı lig_a Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2013 saat 18:09
işin kötü tarafı haftaya sans eseri kayseriye yenilirsek, küme düşeriz diyenler yine çıkacak
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³
Yukarı
esesli kurt Liste gör
Yazar

C.Baki Gürdeniz
Yer: eskişehir
  Alıntı esesli kurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2013 saat 18:13
Alıntı yapılan alikula

Nerede o Mersin maçından sonra yok "bu takım düşer", yok "bu takımdan bi cacık olmaz", yok "ersun yanal bu işi bilmiyor", yok "şu futbolcu işe yaramaz", "yok "bu tam sopalık", yok şu, yok bu, yok o...

Bu yorumlara aynen şunu yazmışım Mersin maçı konu başlığında;

Alıntı yapılan alikula

Yahu olabilir sağlık olsun, takım son zamanlarda çok stresli maçlar oynadı, hele ki Kupa da Antalya ve Trabzon ve ligte Ordu maçları üst üste geldi, bu 3 maçtan da galibiyetle ayrıldı ama futbolcular çok efor sarf etti, ben bekliyordum bu sonucu, Mersin de beraberliğe gelmişti zaten, iki tarafı da çok üzecek bir sonuç olmadı, haftaya Gençlerbirliği maçına kadar takım toparlanır, Ankara dan iyi sonuçla döneriz, inanıyorum...

Buna tepki gösterenler bile olmuştu, şimdi neredeler bu arkadaşlar? merak ediyorum yani.

Damarımı kessinler,kırmızı siyah akar.
Yukarı
esesli kurt Liste gör
Yazar

C.Baki Gürdeniz
  Alıntı esesli kurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2013 saat 18:20
Boşver Ali kardeş,kimi arkadaşlar laf olsun diye yazıyorlar.Herkez futbolden anlasa yorumcu olurdu zaten.Bu forumda işi bilen birkaç tane arkadaş var,onları takip ediyorum.Ben fazla yorum yapmam,anlamadığım yerlerdede sadece okurum.Sene 2005,den beri üyeyim,mesaj sayım azdır.
Damarımı kessinler,kırmızı siyah akar.
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2013 saat 18:23
helal olsun takıma bilinçli oynadık son beş dakikada 4-0 bitebilirdi inşallah haftaya kayseriyi burada yenicez
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2013 saat 18:26
Alıntı yapılan eseszeus

Kimse kusura bakmasın ama ben sahadaki futbolu hiç beyenmedim... Kötü (ve sıkıcı) futbol, güzel skor... Yinede tebrikler EsEsim...
polemiğe girmeyi hiç istemiyorum ama sizin gibileride gerçekten anlamıyorum,takım iyi oynar kaybeder bişey bulursunuz,kötü oynar kazanır bişey bulursunuz,ne desek ne yapsak acaba bilemedik.
FOREVER-ESES
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2013 saat 18:27
Güzel futbol oynadığımızı söylemek zor bu maçta ancak bilinçli oynadık ki doğru olanıydı. Ersun Hoca bence ''hep beraber saldıralım'' tabusunu kafasında yıktı. Bu bence çok önemli bir gelişme. Rakibe çok kıvamında izin verdik oynaması için. Güzel galibiyet oldu. İşleri kolaylaştıran kesinlikle Diego'nun golüydü. Yoksa beraberlik kokan bir maçtı. Ama dediğim gibi Diego'nun golünden sonra oyunu dilediğimiz gibi yönettik. Tebrikler Eses'im!
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2013 saat 18:39
Çok akıllı oynadık rakibe geniş alan vermeden çok iyi yardımlaşarak takım savunması yapıp önemli bir galibiyet kazandık . Çok eleştirdiğim Boffin kendini acayip geliştirdi en zayıf yönü olan yan toplarda bile çok başarılı hamleler yapıyor artık oynadıkça formu yükseliyor . Bugün tek eleştirilecek nokta kontroları yeterince iyi yapamamak oldu ama şahsen beni en mutlu eden olay artık kolay ve saçma goller yemiyoruz . İnşallah böyle devam ederiz önemli olan istikrarı yakalamak .
Yukarı
typhon Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Boston, MA
  Alıntı typhon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2013 saat 18:47
maçtaydım..son zamanlarda gittiğim en güzel maç oldu...maçta ankaragücüne gereksiz sallamalar eses taraftarının kalitesine yakışmıyor..ankaragücü zaten bitmiş onla uğraşmanın anlamı yok..takımımız iyi ve çocuklar çok iyi mücadele ediyor..tebrik ederim..diego çok iyiydi..golü hissetti ve attı
istanbul

Öyle horozlar vardır ki, öttükleri için, güneşin doğduğunu sanırlar

Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2013 saat 18:48
Başarılı pas oranına baktığımızda Gençler bizden çok daha fazla başarılı pas yapmış gibi görünüyor. Ancak netice ortada. Hocamız rakibi gerçekten iyi okumuş. Onlar oynadıklarını sanarken biz alttan alttan maçı aldık götürdük. Diego'nun golü olmasa belki böyle rahat olamazdık ama deplasmanda erken gol bulunursa neler yapılması gerektiğini de çok iyi gösterdik. Tebrikler Es-Esimmm...
Es - Es
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2013 saat 18:58
Bjk gol yedi Elazığ'dan eğer yenilirse Bjk 3. oluyoruz.
Belki Bir Gün!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır