eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Online Durum: Offline
  Alıntı ü.evlerispor_ömer5 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 01:09
Alıntı yapılan SeVdAm EsEs

[QUOTE=ü.evlerispor_ömer5]Totem yaptım eses macı bıtene kadar hiçbir Rus kızıyla beraber olmıycammm...kazandıktan sonra isee................................!!!!!!
Big%20smileÖmer başka totem yapacak şey bulamadın mı?
[/QUOTE Burda yaz geldi kızlar dışarda (rus kızı)adı üstünde başka totemlik bişey aklıma gelmio yaptıgımız tek sosyal faaliyet bu...... :)belki işlerr...
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 01:27

Alıntı yapılan ü.evlerispor_ömer5

Totem yaptım eses macı bıtene kadar hiçbir Rus kızıyla beraber olmıycammm...kazandıktan sonra isee................................!!!!!!

forumun seviyesini düşürmiyelim 

Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 02:47
Alıntı yapılan marcus

Alıntı yapılan ü.evlerispor_ömer5

Totem yaptım eses macı bıtene kadar hiçbir Rus kızıyla beraber olmıycammm...kazandıktan sonra isee................................!!!!!!

forumun seviyesini düşürmiyelim 

!!!
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 03:35
Geçen Seneki eziktaş maçındaki maytap şov süperdi bu sezon hiç yapmadık galiba ilk yarı bitince yapmak lazım aslında
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 03:48
Alıntı yapılan g.r.a.ı.d.e.r

fenerbahçeli oyuncular sahaya çıkarken tekbir getirelim diyorum morallerini bozacaktır daha önce fener maçında yapmıştık 

Herkes müslüman olacak diye bir kaide yok. ESES taraftarına yakışmaz bence.
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
KGKO Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Eskişehir
  Alıntı KGKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 03:49
Alıntı yapılan nusret

Alıntı yapılan g.r.a.ı.d.e.r

fenerbahçeli oyuncular sahaya çıkarken tekbir getirelim diyorum morallerini bozacaktır daha önce fener maçında yapmıştık 

Herkes müslüman olacak diye bir kaide yok. ESES taraftarına yakışmaz bence.

Herkes tekbir getirecek diye bir kaide yok.
Kalsa da son bir nefes, her zaman yine de Es-Es
Yukarı
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 03:58
Taraftarı bölmenin de alemi yok. Bu benim fikrimdir , herkes tekbir getirirse şahsen ben susarım. Çok fazla tekbir getiresim olursa da camiye doğru yollanırım.

Bazı sözcük ve kalıplar , mesela "Allah aşkına , Allah Allah , inşallah , maşallah , mazallah" , kültürümüze yerleşmiş olsa da tüm taraftarların "Allahuekber" diye çığırması bana pek hoşgörülü ve örfi gözükmüyor.

乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
KGKO Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Eskişehir
  Alıntı KGKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 04:07
Sadece bunun taraftarı bölmek ile ne alakası var ben onu anlayamadım. Ne yani, Nefer tribünü '' Nefer '' diye bağırdığında bölünmüş mü oluyoruz? Veyahut açık tribünde bazı bestelere katılmayanlar taraftarı bölmüş mü oluyor? Örnekleri daha da çoğaltabiliriz. Fikrine saygı duymak isterdim fakat bana saçma geldi.
Ayrıca tüm taraftarların ''Allahuekber'' diye bağırması örf kurallarına aykırılık teşkil etmiyor. Ülkemizde kişi sayısına göre baskın din İslâm'dır. Tribünde ''Allahuekber'' demek de gayet normaldir. Bunlarda benim görüşlerim.
Kalsa da son bir nefes, her zaman yine de Es-Es
Yukarı
ufukusta Liste gör
Yazar

ufuk usta
Yer: eskişehir
  Alıntı ufukusta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 04:18
GEÇEN SENEKİ GS MAÇINDAKİ GİBİ ESPANA YAPABİLİRSEK EĞER NE FB TARAFTARI BAĞIRABİLİR NEDE SPİKERLERİN SESİ TV DEN DUYULUR. MADEM KOREO FALAN YAPAMIYORUZ BARİ ADAM AKILLI BAĞIRALIM BU MAÇTA EĞER ŞİNANARİYİ KAPALI İYİ GİRERSE AÇIĞIN TAMAMI BUNU SAĞLAM Bİ ŞEKİLDE DESTEKLER TABİ KAPALININ SADECE KIZILCIKLI VE NEFERİ DEĞİL TAMAMININ BUNA KATILIMINI SAĞLAMAK GEREKLİ. biz istersek fb yide yeneriz avrupayada gideriz yeterki taraftarda futbolcuda yöneticide üzerine düşeni tam olarak yapsın.
AŞK-I ŞEHİR
Yukarı
ömer_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ömer_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2011 saat 05:10
[QUOTE=exespor]

Allah allah allah saldır esesim , bizim için bu maçı da kazan esesim ...

O besteye biraz takviye yaptım.Gece gece ilham geldi umarım beğenilir ve söylenir maçta.

Allah Allah Allah Allah saldır ESES'im (KAPALI)
Bizim için bu maçı da kazan ESES!im     (AÇIK)
Avrupa'ya gidelim,gollerinle ESelim    (KAPALI)
Sensin benim herşeyim,saldır ESES'im    (AÇIK)

Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır