eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 272273274275276 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 13:13
Alıntı yapılan ES_Kadir

Nebi Hatipoğlu'nun koyduğu temlik çok ağır dile kolay diyeceğim ama dile bile kolay değil tam 8,5 trilyonluk federasyon ve iddaa gelirlerimiz uçup gitti oysa bu temlik olmasa şu anda böyle sorunlarla karşılaşmazdık tabi Halil Ünal bunları bilerek geldiyse onda da suç var . Halil Ünal ve Nebi Hatipoğlu 2 kez görüşmüşler temlik konusunda Halil Ünal kaldır demiş temlikleri 2 görüşmeden de olumsuz sonuç çıkmış . Madem temliği kaldırmıyorsun en azından yarısını bir dahaki sezon alda klüp biraz nefes alsın . Sn. Hatipoğlu alma değil verme yeridir EsEs diyen siz değil miydiniz ?

Hepsi aynı nane. Hepsi de laf salatası. Hatipoğlu kim ya. Yemin ederim ceplerinden bir kuruş bile vermezler. 1 kuruş bile hibe etmezler. Verseler bile misli misli alırlar. Taraftar kadar para veren yönetici varmı? Varsada tek tük. Sonrada çıkarlar basında nara atarlar. Şöyle yaptık, böyle yaptık, şunu verdik, bunu verdik. Nerde kardeşim nerde. Ne verdin. Çay kaşığı ile veriyorsunuz, kepçe ile geri alıyorsunuz. Eskişehirspor reklam merkezi ve cep doldurma tesisleri. Anlayan anlar.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
hyemen Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 13:26
Alıntı yapılan modifiyeli_26

Es-Es Ümit'i istiyor

Eskişehirspor tecrübeli savunma oyuncusu Ümit Bozkurt ile menajeri aracılığı ile görüşüyor.
Futbola Eskişehir'de başlayan ve Kırmızıtoprakspor ve Demirspor'da oynayan Ümit Bozkurt, sırasıyla Denizlispor, Beşiktaş, Gençlerbirliği, Konyaspor'da oynadıktan sonra son olarak Vestel Manisa forması giydi. Süper Ligde oynadığı beş takımda da takım kaptanlığını üstlenen 32 yaşındaki futbolcu 3 kez de milli formayı giydi.
Savunmada ön libero olarak görev yapacak olan Ümit'in bonservis sorunu olmadığı ve görüşmelerin devam ettiği öğrenildi.
Ümit Bozkurt'un fırsat buldukça Eskişehir'e geldiği belirterek "Eskişehir'de çok tanıdık isim var. Eskişehir'e gelmek isterim. Eskişehirspor'a faydalı olacağıma inanıyorum" Dediği öğrenildi. Uyumlu kişiliği ile tanınan savunma oyuncusu Ümit, bugüne kadar 236 süper lig maçında görev yapmış ve defansta oynamasına rağmen 11 gol atmış. 36 Türkiye Kupası maçı oynamış ve 2 golde burada atmış.
Ümit Bozkurt ile anlaşma sağlandığı takdirde deneyimli futbolcunun Avusturya kampına katılması bekleniyor.

ben ümit i libero diye biliyorum libero olarak alınırsa iyi bir alternatif olur ama ön libero olarak kullanılırsa başarılı olacağını sanmam ön libero diye onu alacaklarına emre kalsın daha iyi 
her zaman her yerde ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
modifiyeli_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

aykut
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 14:26
Alıntı yapılan hyemen

Es-Es Ümit'i istiyor

Eskişehirspor tecrübeli savunma oyuncusu Ümit Bozkurt ile menajeri aracılığı ile görüşüyor.
Futbola Eskişehir'de başlayan ve Kırmızıtoprakspor ve Demirspor'da oynayan Ümit Bozkurt, sırasıyla Denizlispor, Beşiktaş, Gençlerbirliği, Konyaspor'da oynadıktan sonra son olarak Vestel Manisa forması giydi. Süper Ligde oynadığı beş takımda da takım kaptanlığını üstlenen 32 yaşındaki futbolcu 3 kez de milli formayı giydi.
Savunmada ön libero olarak görev yapacak olan Ümit'in bonservis sorunu olmadığı ve görüşmelerin devam ettiği öğrenildi.
Ümit Bozkurt'un fırsat buldukça Eskişehir'e geldiği belirterek "Eskişehir'de çok tanıdık isim var. Eskişehir'e gelmek isterim. Eskişehirspor'a faydalı olacağıma inanıyorum" Dediği öğrenildi. Uyumlu kişiliği ile tanınan savunma oyuncusu Ümit, bugüne kadar 236 süper lig maçında görev yapmış ve defansta oynamasına rağmen 11 gol atmış. 36 Türkiye Kupası maçı oynamış ve 2 golde burada atmış.
Ümit Bozkurt ile anlaşma sağlandığı takdirde deneyimli futbolcunun Avusturya kampına katılması bekleniyor.

ben ümit i libero diye biliyorum libero olarak alınırsa iyi bir alternatif olur ama ön libero olarak kullanılırsa başarılı olacağını sanmam ön libero diye onu alacaklarına emre kalsın daha iyi 

Sezginden başka yedek libero oyuncumuz yok bence faydası olur.
BURASI ESKİŞEHİR BAŞKA SEVDALARA KAPALI
Yukarı
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 14:27
nebı hatıpoglunun tesıslere verılen ısmı derhal degıstırılmelı.eskısehırspora gelen almaya degıl vermeye gelecek dıyordu ne cabuk çark ettı
Yukarı
neferozkan Liste gör
Deneyimli Yazar

ozkan gundogan
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 14:37
Alıntı yapılan es-es77

nebı hatıpoglunun tesıslere verılen ısmı derhal degıstırılmelı.eskısehırspora gelen almaya degıl vermeye gelecek dıyordu ne cabuk çark ettı

sonuna kadar katılıyorum lafa gelince bol keseden atardı kendisi. nebi hatipoğlu ismi tesislerimizin üzerinde kara bir lekedir bukadar da açık konuşuyorum. 13 yıl sonra süper lige çıktık ve nebi efendinin koydurduğu temlik yüzünden transfer yapamıyoruz.

kimse bana şimdiki yönetimin iş bilmezliği yüzünden transfer yapamıyoruz demesin. bazı yerlerde hataları var evet. ama bahsettikleri 20 trilyon transfer bütçesinide ceplerinden denkleştirecek değil adamlar. hatırlarsanız nebi hatipoğlu sezon ortasında ali çelikoğlu 1 maç öncesi tribün gelirlerine el koydurduğunda yaygara koparmıştı. şimdi süper lige hazırlanıyoruz ve utanmadan kendisi 1 maç 5 maç değil 8.5 trilyona temlik koyduruyor.

burdan yönetime tavsiyem şudur: yeni yapılan tesis binasını hatipoğlu ve yönetimine verelim kendileri otel olarak işletsinler belki gözleri doyar.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 14:44

Doğrusu temliğin kalkmasıdır ancak madem kaldırmıyor en azından taksit yapsın 3-4 seneye yaysın . Ya da 1 sene ertelesin . Bu sene çok önemli bir sezon yaşayacağız Süper Lig'e yeni çıktığımız için çok transfer yapmak zorunda kaldık 15 transfer ciddi bir rakam ve sıcak para gerektiren bir şey. Alma değil verme yeri diyorsun o zaman dediğini yap !

Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 14:45
Biraz önce benim kuzenle konuştum ...kendisi şu an jabi, murat ocak , erdinç ve 2-3 futbolcu daha ( ismini söyledi ama hatrlamıyorum) trabzonsporun tesislerinde ersun yanalın yardımcı hocalarının gözetiminde idmanlara çıkıyor, performansı her geçen gün artan kuzenim sanırım kısa sürede kadroya girecek...ancak ondan aldığım habere göre Eskişehirspor murat ocakla ilgileniyormuş.. baya bir ilgilenmişler önceleri ama sonra aramamışlar.
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
can başar Liste gör
Yazar

can başar
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 15:01
temlik yüzünden küme düşersek inanın bunun cevabını kimse veremez yazıklar olsun yıllarca süper ligi bekle çıkınca da parasızlıktan tranfer yapama ne vay benim şanlı es es im yokki paramız verelim yardım edelim
en büyüksün sen es es im
Yukarı
can başar Liste gör
Yazar

can başar
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 15:10
                                                       ivesa

serkan                   nadarevic              vucko                         murat

serdar                  özgür                    tayfun                          doğa

ömer                   anderson

elimizdeki kadroya göre ideal 11
ama orta sahaya oyun kurucu görevini üstlenecek en az 2 oyuncu birde sol açık gerekli                       
en büyüksün sen es es im
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 15:12

Alıntı yapılan hyemen

Es-Es Ümit'i istiyor

Sezginden başka yedek libero oyuncumuz yok bence faydası olur.

Sezgin'in dışında Tayfun Türkmen ve Ahmet Sağlam da o mevkide oynayabiliyor.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 272273274275276 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır