eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 260261262263264 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
PUSULA Liste gör
Yazar

HACINECİPLER
Yer: N - E - S - W
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2011 saat 22:28
Alıntı yapılan eskan

iki gündür yazılanlar karşısında susuyorum,iki çift laf da ben ediyim..
kızılcıklı bugün bitmedi..yıllar oldu biteli.."bizim tayfa"'nın kızılcıklıdan kopup nefer'i kurmasının sebebi,zaten tribünün bi dünya gereksiz adamlarla dolu olmasındandı..onlar ordan kopup neferi kurunca bir süre tatar kerem boşluğu doldurmaya çalıştı..buna rağmen oda bir şekilde soğutuldu tribünlerden ve bıraktı..onun bırakmasıyla birlikte kızılcıklı ne yapmaya çalışsada bir türlü dikiş tutmadı..olmadı bir türlü..
artık kızılcıklı kimliğini bir kenara bırakmalısınız..iyi niyetlede olsa yapılmaya çalışılacak her türlü yapılanma,yine bi dünya gereksiz adamın tribünlere gelmesine sebebiyet verecektir..yani komadaki hastayı ayağa kaldırcaz gibi hevesler hep başarısızlıkla sonuçlanacaktır..biliyorum bir çok kişi nostaljik olarak ta olsa bu kimliği bir kenara bırakamıyor..ama güzel anılarla aklınızda hayal ettiğiniz o kızılcıklı yıllar önce tarih oldu zaten,bununda farkında olmalısınız..yine girin kapalıya,sesiniz kısılıncaya kadar destek verin bu takıma,kimse size kışt demez..abi arıyaorsanız kendinize,murat var,şopar var,kazım var,yusuf var,ilkay var..onlar üzmez sizi..

murata gelince;
muratın yazdığı mesaja içerik olarak katılsam da ersine yazdığı kısımları tasvip etmiyorum.. ömrüm boyunca muratın ağzından duymadığım sözleri ulu orta foruma yazması hoş değil..bir anlık sinirle bile olsa,burada yazmak yerine ersini arayıp girme bu işlere demesi yeterli olacaktı..daha 3 ay önce murata,kardeşim tribün bitmiş neyin mücadelesini veriyorsunuz olmuyorsa zorlamayın dediğimde,bu işi layıkıyla götürecek olanlara bayrağı devredeceğini,sonuna kadar da destek olup kızılcıklının bitmeyeceğini söylemişti..hatta bununla ilgili mesajı var forumda..muratı ve neferi davasında hep haklı buluyorum.ama sapla samanı ayırmak lazım..tribünlerde temizlik yapılacaksa temizlenecek kişilerde bellidir saygı duyulacak kişilerde bellidir..ersin muratın yaptığı hiç bir yakıştırmayı hakkedecek bir şey yapmamıştır.
iki gün önce bu yazılanlarla ilgili olarak,muratla konuştum onunda biraz kafası karışık ve biraz da canı sıkkın..ersine fazla yüklendiğinin farkında..ersinin gönlünü alır olay kapanır..

ersine gelince;
yaşadığı problemler ve çektiği sıkıntılar yüzünden zaten bu işleri kovalayacak durumda değil..muratın yazdığı sözlerden dolayı kurşun yemiş gibi oldu çocuk..dostun açtığı yara daha derinden oluyor demek ki..bundan sonra ne tribüne girecek,ne de tribünlerle ilgili bir faaliyete katılacak..benimle beraber alacak çekirdeğini suyunu,açıkta izleyecek maçını,yada evde kahavede izileyecek..
bundan sonra yok ersin tribüne dönecekmiş yok şöyleymiş yok böyleymiş,yok ersin bunu demiş şunu demiş,sağda solda yazılanlara yada ondan bundan duyduklarınıza itibar etmeyin..ersin son mesajını yazmış ve çekilmiştir..bundan sonra tribünlerle işi olmaz..eşine, çoluğuna çocuğuna,işine,yuvasına verecek kendini..

cok önceleri sima olarak tanıdığım yasin abimin kızılcıklı tribünü adına yazdığı sözlere katılıyorum. kızılcıklı kurucusu olan mustafa abi ve kardeşi keremden sonra zaten bitti kemik tayfa dağıldı yasin abide bunlardan biriydi bildiğim kadarıyla 

cok şey yazarım ama nefere konuda hak veriyorum. amaç gaye eskişehirsporsa destekse eyvallah ama amaç orada cok görünmek adına zamanında eskişehirsporun kanını emen murat abinin tabiriyle amiplerle bir olmaksa haklıyken haksız olursunuz. 

eski kızılcıklıyı yasin abide bilir murat reiste bilir bizden önce onlar vardı şeref tribününden aydere kadar düşünün full herkez bir zıplardı tek ses ama işte yasin abin dediği gibi mustafa abi gitti tribün bitti (nokta)

osmangazinin oğlu orhan gaziye vasiyetindeki gibi (istanbul değil İSLAMBOL)
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2011 saat 00:53

EDİT

Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
26red_black26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞENOL
Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2011 saat 12:11

Ben 12 yıldır kızılcıklı tribününe girerim, o tribüne girmemin tek sebebi bağıran bir grup olması ve Eskişehirspor umuza destek vermemizdendir. Fakat son haftalarda kızılcıklı tribünü bitti denecek duruma gelmiş.

Arkadaşlar ben 30 yaşında, 2 çocuk babası, işinde gücünde bir insanım.

Benim tribüne girmemdeki amaç ne Kzılcıklıyı desteklemektir ne de Nefer li olmaktır benim  tek amacım Eskişehirsporumuzu 90 dakika boyunca bağırarak sesim kısılana kadar destekleyerek maçın sonucu ne olursa olsun evime dönmektir.

Fakat bu hafta bu forumda olsun diğer forumlarda olsun Kızılcıklı-Nefer arasında bir gerginlik gözükmektedir. Bu sebeple 12 yıldır sadece ve sadece destek için girmiş olduğum kapalı tribününe bu hafta olaylar çıkacağını düşündüğümden girmeyeceğim.

Sebebini yukarıda yazdıklarımdan belki anlamışsınızdır. Benim evde ekmek bekleyen 2 çocuğum ve bir eşim var ben 90 dakikalık zevkim uğruna orada oluşacak olayların içine karışarak hayatımı tehlikeye atamam, karakollara düşemem.

Yazıktır arkadaşlar, hepimiz oraya bir amaç uğruna gidiyoruz.

Benim sizlere tek tavsiyem amacınızı şaşırmayınız ve basına malzeme olmayınız.
SÖZ KONUSU ESKİŞEHİRSPORSA GERİSİ TEFERRUATTIR.
HERŞEY ESKİŞEHİRSPOR İÇİN
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2011 saat 23:24
Alıntı yapılan eskan

"ersine yazdığı kısımları tasvip etmiyorum.. ömrüm boyunca muratın ağzından duymadığım sözleri ulu orta foruma yazması hoş değil" 
"ersinin gönlünü alır olay kapanır.."

"benimle beraber alacak çekirdeğini suyunu,açıkta izleyecek maçını,yada evde kahavede izileyecek..
bundan sonra yok ersin tribüne dönecekmiş yok şöyleymiş yok böyleymiş,yok ersin bunu demiş şunu demiş,sağda solda yazılanlara yada ondan bundan duyduklarınıza itibar etmeyin..ersin son mesajını yazmış ve çekilmiştir..bundan sonra tribünlerle işi olmaz..eşine, çoluğuna çocuğuna,işine,yuvasına verecek kendini.."

Bencede...

Bu arada ilgilenenlerin bilgisine, Ersin'in kızı Ecrin birkaç gündür hastanede yatıyor...
Allahtan acil şifa dilerim...

Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
batues Liste gör
Yazar

Ömer Şahan
Yer: KIZILCIKLI
Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 00:00
Ersin abinin kızına Allah Acil şifalar versin. İnş çabukcak iyileşir, dualarımız onunla, acil şifalar küçük Ecrine..
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

http://twitter.com/#!/naberevlat
Yukarı
KOLBÜKEN Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 09:53
Alıntı yapılan batues

Ersin abinin kızına Allah Acil şifalar versin. İnş çabukcak iyileşir, dualarımız onunla, acil şifalar küçük Ecrine..
geçmiş olsun abi
Ayder ruhuyla KIZILCIKLI Gururuyla artık KAPALIDA...
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 12:31
Geçmiş olsun Ersin abi.
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2011 saat 18:12
Tribünümüze Eskişehirspor ve Arma aşkımızla asmış olduğumuz pankartlarımız yine biz yokken yırtılmış parçalanmış bunu kim yaptı neden yaptı muhabbetine girmeye gerek yok ama efendilikten bahsederkende efendi olmak en güzelidir..
KIZILCIKLI..
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
batues Liste gör
Yazar

Ömer Şahan
Yer: KIZILCIKLI
Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2011 saat 01:29
Yazık ya ne haller, ne işler kovalıyor insanlar harbiden üzücü.
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

http://twitter.com/#!/naberevlat
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2011 saat 01:46
Birbirblerimizle savaşacağımıza Bizansla Savaşalım Demi ?
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 260261262263264 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,607 saniyede hazırlanmıştır