eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 256257258259260 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Meshud26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2011 saat 00:46

Olması gereken de buydu..Hayırlısı Olsun.Kazanan ESKİŞEHİRSPOR tribünleri olsun.

Ellerde Meşale Gözlerde Yaş Var Bu Şehir Bekliyor Haydi Çocuklar..
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2011 saat 01:00
edit...susuyoruz,pazarı bekliyoruz.
Nefer
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2011 saat 01:06
Edit
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
turkeses Liste gör
Yazar

serkan
Yer: EMEK/ESK
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2011 saat 04:06
Kaan'ın dediği gibi pazar gününü bekliyoruz..
Eskişehirspor
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2011 saat 10:58
Murat Diri sert mert açıklamayı koymuş... ben açıkçıyım ve gruplara hep şüpeyle bakarım ama bu sefer kafamda şüpe falan yok. kızılcıklı efsanedir evet ama ne yazıkki sonraki nesiller o ismin ağarlığını taşıyamamıştır. helal olsun Nefer
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2011 saat 11:07

Sonunda İsteneni başaranlar var Bravo Bütün Kızılcıklı Tribününe... Tribünde temizlik kararı aldınız demek toplantıda ne güzel eee ilk kendizden başlayın c**tacı kuru kafalar gibi yerleşmişsiniz tribünün damarlarına çıkmıyorsunuz ama öyle bir pozisyondasınız ki zoru görünce ortalarda gözükmezsiniz. Bizim zihniyetimiz çok çok farklı sizlerden Rant , Şekil , Para vs vs ... Damlata Damlata  Bitirdiniz Kızılcıklıyı. Aslında Sizlere Söylenecek çok şey var ama iki kelam etmeye değmeyecek insanlar var. Gerçek Kızılcıklı Artık Bitkisel Hayattan çıkamaz ben ordayken çıkmadıysa bir  daha çıkamaz kimse kendini kandırmasın. 5 ay önce göreve geldik 15 gün önce bıraktık bu olaylar olmadan önce çünkü Kızılcıklı'nın problemi kendi içinde kendi içine yerleşmiş korkak hiç bir işe yaramayan tek hücrelilerde. Kendilerie bir hareket olana kadar Padişahım çok yaşa bir hareket olunca Kahrolsun Padişahım. Murat Diri'nin yazısını iyi okusun bu tek hücreliler , biz sizlere Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın dedik kenara çekildik genede aranızda bizim insanımız olan vardı , ama işler değişti Kimse kendini kandırmasın Gerçek Kızılcıklı BİTTİ... Bunları yazarken için kan ağlıyor beni az çok tanıyanlar bilir benim ağzımdan böyle bir söz kolay kolay çıkmaz. Bu raddeye getirdiniz artık bizleri. Kendi Adıma Ömrümün Sonuna kadar KIZILCIKLI çocuğuyum Gökmeydan TAYFA'nın bir ferdiyim benim gibi içinde bunu yaşayacaklar çoktur. Allah Eskişehirspor'un ve Tribünlerinin bundan sonra yolunu açar umarım. Onurlu ve Dik Duruşunu kaybetmeyen tribüncüleri her zaman var. O yüzden onurumuzla Dik Duruşumuzla bitmiştir. Bunlar benim şahsi görüşlerimle beraber çevreminde tepkisidir.

Saygılarımla... Feryat Gökdoğan

Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Yukarı
musaemre26 Liste gör
Yazar

musa emre
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2011 saat 11:28
biz eskisehirsporu kizilcikli tribununde sevdik ...
Yukarı
saslanboga Liste gör
Yeni Yazar

Seçkin
Yer: Eskişehir-Ankar
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2011 saat 11:46

5 ay önce tribüne geldinde, kac kere tribüne girdn Feryat?

Diyordunki;herkes kaçarken ben geldim sahip çıktın. Sen sahip çıkacaklarına bak önce Feryat. Nefer'in amacı kötüleri yok etmek değilmiydi Feryat? Kişisel olaraktı sorunları. Genele yaymadılar. Sen zaten kendi başına çıkmadınki oraya! Deniz Yılmaz olmasa senin neyin var. Sen dahada öldürdün o tribünü. Her ne kadar içinize girmesemde herşeyi göremeyecek kadarda kör değilim. Elde telefon ve sigara paketi ile hemen tribün lideri havasına Kızılcıklı'da girdin.

Herkesin oturup düşünmesi gereken yerde herkesin birbirine atar gider yaptığı bir dönemi yaşıyoruz.

Nefer'in tribünden pislikleri atacağız sözüyle başlayan uygulama keşke böyle bitseydi. Tribünden pislikleri atacağız. Temiz bir tribün diye çıktıkları yolda yanlarına çok kişiyi toplayıp Kızılcıklıyı bitirirsek kral oluruz sözünü uygulamaya geçtiler. Herkes yanlış yapıyor. Murat Diri dahil. Sevdiğim örnek aldığım isimlerden biri olmasına karşın son yazılarını okuyunca onuda tanıyamıyorum. Amacı pislikleri tribünden atmak değil, tek başına kral olmak. Ersin Konak'a söylediği sözler bile bunları açıkça ortaya çıkarıyor. Burada yazan Kızılcıklı çocukları Kızılcıklı tribününün en temiz isimleri belkide. Yani en azından ben böyle görüyorum. Buraya girmeyen, aslında Eskişehirsporlu bile olmayan Kızılcıklı çocuğuyuz diyenler var. Asıl amaç bunlar olmalıydı. Direk bunlara yönelmeliydi herkes. Nefer, Kızılcıklı, Altes. Hepsi bu insanları atmalıydı. Çok yanlışlar yapıldı. Burada Nefer adına yazan birkaç insanın bilet sattığına şahit oldum ben. Kimse kendini kandırmasın. Tribünlerde temizlik yapılacaksa, heryerden gerekiyor bu. Neferidir, Kızılcıklısıdır, Altesidir. Hepsinde var çürük insanlar. Kurtuluş, bilet satarken seni gördüğümde hiç böyle konusmuyordun kardeşim. Ne değişti? Boğazından geçen haram lokmalar nereye gitti. Kaan ve Volkan. Sanal alemin 1 numaralı klavyetörleri. Siz en son konuşacak kişilersiniz. Tek başınıza hiçbirşeyinizin olmadığını bildiğiniz için laf attığınız insanlara nefer laf atıyor gibi konuşuyorsunuz. Önce gidin askerliğinizi yapında gelin. Büyüyün.

Eskişehirspor
Cumartesi,Pazar eğlencesi DeğiL Bir Yaşam Felsefesidir !!
Yukarı
esigor Liste gör
Yazar

Rıdvan
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2011 saat 11:52
Ben babamsız maça ilk kızılcıklı tribününde girdim...Hatta 3-1 yendiğimiz kocaeli maçıydı..50 kişi müthiş bir şekilde maçı destekliyorduk taraftar hiç gelmemişti açıkta bile 100 kişilik bir gurup vardı o maçta...Hatta gol olunca yere düşmüştüm ve bacağımı inciltmiştim işte böyle DERİNDEN başlamıştı bende Eskişehirspor aşkı ve bir sürü daha anı yaşadım gerek tribünde gerekse deplasmanda...Çoğu zaman deplasmana kendi imkanlarımla gittim ama neferle gittiğimde nefer kızılcıklıya taş atıyordu kızılcıklıyla gidincede nefere atarlar yapılıyordu...Ben kendim adıma beni maç izlemeyi değilde tribünde bağırmayı öğreten sevdiren KIZILCIKLI tribünün bitmemesinden yanayım...Yeterki EMOlar tribünden ayrılsın!!!
Siirt - ERUH ----------------- Artık HürGeNeRaL
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2011 saat 11:58
[QUOTE=saslanboga]

5 ay önce tribüne geldinde, kac kere tribüne girdn Feryat?

Diyordunki;herkes kaçarken ben geldim sahip çıktın. Sen sahip çıkacaklarına bak önce Feryat. Nefer'in amacı kötüleri yok etmek değilmiydi Feryat? Kişisel olaraktı sorunları. Genele yaymadılar. Sen zaten kendi başına çıkmadınki oraya! Deniz Yılmaz olmasa senin neyin var. Sen dahada öldürdün o tribünü. Her ne kadar içinize girmesemde herşeyi göremeyecek kadarda kör değilim. Elde telefon ve sigara paketi ile hemen tribün lideri havasına Kızılcıklı'da girdin.

Herkesin oturup düşünmesi gereken yerde herkesin birbirine atar gider yaptığı bir dönemi yaşıyoruz.

Nefer'in tribünden pislikleri atacağız sözüyle başlayan uygulama keşke böyle bitseydi. Tribünden pislikleri atacağız. Temiz bir tribün diye çıktıkları yolda yanlarına çok kişiyi toplayıp Kızılcıklıyı bitirirsek kral oluruz sözünü uygulamaya geçtiler. Herkes yanlış yapıyor. Murat Diri dahil. Sevdiğim örnek aldığım isimlerden biri olmasına karşın son yazılarını okuyunca onuda tanıyamıyorum. Amacı pislikleri tribünden atmak değil, tek başına kral olmak. Ersin Konak'a söylediği sözler bile bunları açıkça ortaya çıkarıyor. Burada yazan Kızılcıklı çocukları Kızılcıklı tribününün en temiz isimleri belkide. Yani en azından ben böyle görüyorum. Buraya girmeyen, aslında Eskişehirsporlu bile olmayan Kızılcıklı çocuğuyuz diyenler var. Asıl amaç bunlar olmalıydı. Direk bunlara yönelmeliydi herkes. Nefer, Kızılcıklı, Altes. Hepsi bu insanları atmalıydı. Çok yanlışlar yapıldı. Burada Nefer adına yazan birkaç insanın bilet sattığına şahit oldum ben. Kimse kendini kandırmasın. Tribünlerde temizlik yapılacaksa, heryerden gerekiyor bu. Neferidir, Kızılcıklısıdır, Altesidir. Hepsinde var çürük insanlar. Kurtuluş, bilet satarken seni gördüğümde hiç böyle konusmuyordun kardeşim. Ne değişti? Boğazından geçen haram lokmalar nereye gitti. Kaan ve Volkan. Sanal alemin 1 numaralı klavyetörleri. Siz en son konuşacak kişilersiniz. Tek başınıza hiçbirşeyinizin olmadığını bildiğiniz için laf attığınız insanlara nefer laf atıyor gibi konuşuyorsunuz. Önce gidin askerliğinizi yapında gelin. Büyüyün.

ClapClapClapClapClapClapClap, son dönedeki en doğru yazılardan biri,

Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 256257258259260 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır