eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2013 saat 01:35
Kurtuluş günümüz 22 Haziran
Son 12 Gun
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2013 saat 01:42
Bana Halil Ünal aday olacak izlenimi verdi açıkçası , bunca rezilliklerin hesabını nasıl verecek merak ediyorum ama kolay genel kurulda kaldır indir oldu bitti hesap soran olmayınca o da çiftliğe çevirdi klübü . Mali tablolardaki tutarsızlıkların hesabını çıkıp kimse sormadı kapandı gitti . Bu borç olayı can sıkıcı bir hal almaya başladı bakalım ne kadar borç çıkacak merak ediyorum . Geçen sene seney borcu kapatacağım sözü vermişti bugün ortada dudak uçuklatacak ürkütücü rakamlar telafuz ediliyor bu nasıl oluyor anlamak mümkün değil .
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2013 saat 01:54
Kongre Üyeleri Arasında Elbette Vicdanı Hür , Sesi Gür , Eskişehirspor'u Seven birileri vardır öyle değil mi ???

Halil Ünal İSTİFA !
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2013 saat 02:42
inaşallah delegeler Eskişehir için bir şey yapar da şu halil ünal dan kurtuluruz yoksa taraftarın hiç istemediği h.ünal 4 sene daha çekilmez hiçbir maça gitmem artık çünkü bu kulüp artık taraftarın değil h.ünalın kulübü oyuncağı olur daha da yapışır oraya bırakmaz artık bizim eskişehirsporumuz yoktur  yok unutun artık taraftarın esamesinin okunmadığı sözünün isteklerinin kaale alınmadığı hatta küçük görüldüğü yeni başkan adyının bile taraftar arasında maç seyrediyor diye küçük görüldüğü bir zihniyetteki kulüp taraftarın kulübü olamaz eğer m.hoşcan seçilmesin 40 yıllık taraftarlığımı sonlandıracağım daha da takım tutmam
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2013 saat 08:47

Halil ÜNAL'ın aday olmayacağına inanan varmı.?

Madem o kadar kırıldıysa bıraksın o zaman. Niçin bıraktığını açıklamıyor.

Taraftar 3 yıldır "istifa" diyor niçin istifa etmiyor.? Lig bitti, takımın küme düşme tehlikeside kalmadı istfa etsin.

Genel kurula 2-3 gün kala adaylığını açıklar," Bırakmaya karar vermiştim ama yapılan baskılara dayanamadım ve son kez aday oluyorum" der işi bitirmeye çalışır.

kalender
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2013 saat 09:21
Dün Habertürk Tv'deki programdan anlaşıldığı üzere kesinlikle aday olacak...Kolay kolay gitmeye niyeti yok :(
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2013 saat 09:34
Alıntı yapılan kartES

Alıntı yapılan scetintas

Alıntı yapılan kartES

S.Çetintaş,

benim seninle,tarafsızlığınla,mantığınla,delegeden şüphenle ne işim olur ki,

Sadece buradan yola çıkarak peki sorun nedir o zaman..???
Erkan abicim büyüğümsün,senin sözlerine,senin üslubun ile karşılık vermek bana yakışmaz...
Yaşı 60'ı geçmiş,Kimya Mühendisiliği eğitimi almış birisine açıkcası bu sözleri yakıştıramıyorum...Sorunları yüz yüze ve başbaşa da çözebiliriz...Bir telefondaki "alo" kadar yakınız birbirimize...(Ki bana göre hiç bir sorunumuz da yoktur...)
Böyle kiyafetsiz sözlerle bu forumu çirkinleştirmeye hakkımız yoktur diye düşünüyorum...Burası açık tartışma platformudur ve farklı düşünceler buranın rengidir..Hiç kimse senin taraflılığına uymakta zorunda değildir...Öğrenmek istediğin eğer açık ve netse bunu direk sorabilirsin...Şimdi sana buradan son kez yazıyorum ve hiç bir cevabına,saldırına,yakışık almayan sözlerine cevap vermeyeceğim...Büyüğümsün sana kötü laf söylemek bize yakışmaz...Öğrenmek istediklerin bunlarsa aşağıda yazıyorum...Düşüncelerimdir,hiç kimseyi ilgilendirmez,bana aittir...

Halil ÜNAL'ı kesinlikle istemiyorum...
İki adayı da desteklemiyorum...Tarafsızım Eskişehirspor kazansın istiyorum...
Gönlümden ise Mesut HOŞCAN geçiyor...(Değişimi bende destekliyorum...)
Tüm bunlara rağmen kapalı kapılar arkasından 3.bir adayı bekliyorum...Sen tarafken,ben lanet olsun ki al külah,ver takke ile Eskişehirspor'un geleceğinden endişe ediyorum...Mesele bundan ibaret...Hiç bir adayla sorunum yok,sorunum Eskişehirspor'un kongre sistemi ile...
Hürmetlerimle abi...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
x camoka x Liste gör
Deneyimli Yazar

Zekai
Yer: eskişehir
  Alıntı x camoka x Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2013 saat 10:10
Halil Ünal'ın aday olmayacağını ancak yönetimde başkan yardımcılığı yapan Gültekin Güvensoy'un aday olacağını ve Ünal'ında onu destekleyeceğini düşünüyorum.
Sevelim & Sevilelim
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2013 saat 10:23
Alıntı yapılan x camoka x

Halil Ünal'ın aday olmayacağını ancak yönetimde başkan yardımcılığı yapan Gültekin Güvensoy'un aday olacağını ve Ünal'ında onu destekleyeceğini düşünüyorum.
Ali Koç'u yapsınlar aday, onu desteklesinler
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
eskioğuzeses Liste gör
Usta Yazar

oğuz özkara
Yer: kktc
  Alıntı eskioğuzeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2013 saat 10:50
Halil Ünal'ın federasyon başkanlığı hayali olduğunu ve onu beklediğini düşünüyorum
Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır