eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Deplasman Otobüs Kampanyası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 46>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
osmngrel Liste gör
Yazar

Osman
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı osmngrel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 01:38
Emek mahallesinin bir yarısından Siyah 15 denilen yerden gençlerle dolu 2 OTOBÜS ayarlanıyor.Muhtarlıgına ise çok başvuru varmış irtibata geçilmeli kolaylık saglanmalı ;)
Yönetim istifa.
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 01:49
Alıntı yapılan reco26

22500 kişilik yerimiz var

6000 kişi diğer illerden
2000 kişi tren
muhtarlık 80 otobüs =3680 kişi

kendi aracınla 3000 kişi gitse 7820 kişilik araç lazım oda yönetim ve fabrikalardan kalkacak 170 otobüs yapar. yani toplamda 250 otobüs gerekli buda bulunmayacak bir rakam değil, önemli olan yönetimin biz otobüsleri muhtarlara belediyeye fabrikalara gönderdik elde kalan bu 50-60 otobüs binin gidin derse o zaman ortalık karışır inşallah bunlar olmaz 22500 kişi izmirde oluruz

Yine yazıyorum abi kimse izmirdeki eseslileri saymıyor raht  4 bın kısı olur yani dicem şu ordası her şekilde dolucak kimsenin şüphesi olmasın ben izmirde yaşıyorum bılıyorum yanı burasının havasını burdakı tatar vadandaşlarımızı filan...

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 02:07
http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=863   

La Fontaine'den masallar....
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
MusTy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustafa
Yer: Eskisehir
  Alıntı MusTy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 02:12
Orası dolacak kimsenin süphesi olmasın akıcaz
SSS KKK SK SK S
Yukarı
reco26 Liste gör
Deneyimli Yazar

RECAİ
Yer: BAHÇELİEVLER
  Alıntı reco26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 02:12
Alıntı yapılan marcus

Alıntı yapılan reco26

22500 kişilik yerimiz var

6000 kişi diğer illerden
2000 kişi tren
muhtarlık 80 otobüs =3680 kişi

kendi aracınla 3000 kişi gitse 7820 kişilik araç lazım oda yönetim ve fabrikalardan kalkacak 170 otobüs yapar. yani toplamda 250 otobüs gerekli buda bulunmayacak bir rakam değil, önemli olan yönetimin biz otobüsleri muhtarlara belediyeye fabrikalara gönderdik elde kalan bu 50-60 otobüs binin gidin derse o zaman ortalık karışır inşallah bunlar olmaz 22500 kişi izmirde oluruz

Yine yazıyorum abi kimse izmirdeki eseslileri saymıyor raht  4 bın kısı olur yani dicem şu ordası her şekilde dolucak kimsenin şüphesi olmasın ben izmirde yaşıyorum bılıyorum yanı burasının havasını burdakı tatar vadandaşlarımızı filan...

diğer iller 6000 kişi bu benim tahminim inşallah o stat bizi almasın basında 10.000 kişi dışarda kaldı yazsın
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 02:43
Keşke olsa ama diğer illerden 6000 kişi hayalinde çok ötesinde bir şey. Umarım maçtan sonra gelip burada beni utandırırsınız ama diğer illerden gelsin gelsin 2000 kişi gelsin.
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 07:37
Ertugrulgazi Mahalle Muhtarlıgı 1
çamlıca muhtarlığı 1
Sultandere mahallesi 1
Sümer mahallesi 1
yenibağlar 1
Toki Ihlamurkent mahallesi 1
kırmızıtoprak mh. imamı mustafa hoca 1
Emek mahallesi muhtarlıgı 1 +?
Tepebaşı Belediyesi güvenlikçileri 1
Hoşnudiye 1
uluönder 1
sütlüce 1
alanönü 1
şarhöyük 1
osmangazi 1
kurtuluş 1
büyükdere 1
MAMURE    1
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 07:51
bence busefer otobüs konusunda ıkıntı yasanmayacak inş. burda gitcek adam var ama otobus nolcak diyenler evden izlemez macı unieses org na bakarsanız adamlar 5-6 otobus doldurmus ve otobusleri Mustafa Akgören den saglamıslar muhtemeln yönetimdendir cunku migrostan kalkcak yazıyordu ynai yönetim 6 otobüs buraya kaydırdıgına göre otobüsler ayarlanmıs 200 otobus için liste olusturmak zaten zor takip emesi onları giden biner otobuse işte zaten bugün falan yapılılan haftalık basın acıklamasında da anlatılır bişeyler

...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 11:28

http://www.teksas.org/haber_oku.asp?haber=9187

Yeşil beyazlı taraftarlar otobüs kampanyasına desteğin daha da artmasını bekliyor.

Bursaspor, çarşamba günü Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçında İzmir’de Eskişehirspor’la karşılaşacak. İki Anadolu takımını karşı karşıya getiren bu maçta tur atlayan takım finale adını yazdırmış olacak. Bursa bu zorlu randevu öncesi adeta kenetlenmiş durumda. Çeyrek finaldeki Sivas maçı için Kadıköy’e adeta çıkarma yapan ve 17 bin kişiyle takıma destek olan taraftarlar, İzmir’e 25 bin kişiyle gitmenin planlarını yapıyor.

Taraftar sesleniyor

Ancak yeşil beyaz sevdalıları otobüs kampanyasına olan ilginin daha da artmasına bekliyor. Dün itibariyle rakam 121’e ulaşırken bugün ve yarın bu sayısının epey bir yukarıya çıkması bekleniyor. Taraftarlar, kentin işadamlarına, bürokratlarına çağrıda bulunurken, takımın bu maçta asla yalnız bırakılmaması gerektiğini altını çiziyor.

Otobüs sayısı 121'e ulaştı

Bursaspor'un UEFA Avrupa Ligi'nde boy gösterebilmesi için büyük önem taşıyan çarşamba günü Eskişehirspor'la yapılacak Türkiye Kupası yarı final maçı için Yeşil Beyazlı taraftarların İzmir'e ulaşımlarını sağlama adına düzenlenen otobüs kampanyasına şu ana kadarki en büyük destek Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'ndan (BTSO) geldi. BTSO, kampanyaya 15 otobüsle katılma kararı aldığını açıkladı. Dün ayrıca işadamı Nezih Gencer de Yeşil Beyazlı taraftarlara 2 otobüs temin edeceğini bildirdi. Bursaspor'u seven sanayici ve işadamlarının yanı sırada kent dinamikleri, sivil toplum örgütleri, belediyelerin katılımıyla üç gün önce Bursa hakimiyet'in öncülüğünde başlayan otobüs kampanyasında böylece 121 rakamına ulaşıldı. Çarşamba gününe kadar 200 otobüse ulaşılması hedefleniyor. Kampanyaya şu ana kadar destek verenler şöyle:

Kampanyaya destek verenler

BTSO 15 otobüs
DOSAB 10 otobüs
Recep Altepe 5 otobüs
Celal Sönmez 5 otobüs
Erol Türkün 5 otobüs
Ali İhsan Yeşilova 5 otobüs
Sampi 5 otobüs
Diniz Holding 5 otobüs
Coşkunöz Holding 5 otobüs
Uludağ İçecek 5 otobüs
Yıldırım Belediyesi 5 otobüs
BALKANSİAD 3 otobüs
Fistaş 3 otobüs
Sunteks 3 otobüs
İlhan Parseker 2 otobüs
Ertuğrul Arıkonmaz 2 otobüs
Erkan Körüstan 2 otobüs
Güleser Tekstil 2 otobüs
Sedat Çağlar 2 otobüs
Arif Gengörü 2 otobüs
Anıt İnşaat 2 otobüs
Emine Örnek Eğt. Kr. 2 otobüs
Ali Türkün 2 otobüs
Tokgözler 2 otobüs
Nezih Gencer 2 otobüs
Öz-Üçel AŞ 2 otobüs
BERTEKS AŞ 2 otobüs
Hüner Kriko 1 otobüs
MİPAR Metal AŞ 1 otobüs
Akarca Tekstil 1 otobüs
Platin Desen 1 otobüs
Zekeriya Bayrak 1 otobüs
Erol Balık 1 otobüs
Özyıldırım AŞ 1 otobüs
Süleyman İnan 1 otobüs
Orven 1 otobüs
Hilmi Gülcemal 1 otobüs
Orjin Otomotiv AŞ 1 otobüs
Hüsnü Erkoç 1 otobüs
Remzi Alan 1 otobüs
Süleyman Önsever 1 otobüs
BURTOM 1 otobüs
SİNTA 1 otobüs
Toplam 121 otobüs

Örnek alsın bizim klüp, şehir yöneticileri ve fabrikalar vb.  200 otobüs diyorlar ama nerede bu otobüsler? Hala ortada somut birşey yok! Şuan somut olarak 60 otobüs filanız sanırım.

Yukarı
level26 Liste gör
Yazar

levent
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı level26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2012 saat 11:38
Arkadaşlar salı gecesi trenler hareket deniliyor.Otobüsler hazır deniliyor.Sokaklar bayraklarla süslenecek deniliyor.Sadece bir gün kaldı bugün tatil büyük fırsat hazırlıklar yapılsa,taraftar bilgilendirilse diyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 46>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır