eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESPARTA

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cancan26 Liste gör
Yazar

caner
Yer: esk
Online Durum: Offline
  Alıntı cancan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 00:12
Alıntı yapılan Mc_PrOdAtOr

esparta atkı tasarımı:

aga bu atkıdan bende istiyorum nasıl temin edebilirim ?

'3' ün '1' ini tutmuyoruz. FORZA ES ES
Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: ESPARTA
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 00:24
atkılar yapım aşamasında.kesin alıcaksan özelden msn yolla irtibata geçeriz..
ESparta haricinde bu atkılardan temin etmek isteyenler varsa buraya yazabilirler..irtibata geçeriz..
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///
Yukarı
doğan Liste gör
Yazar

Doğan
Yer: ESparta
  Alıntı doğan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 11:05
Alıntı yapılan esparta_volkann

aynen beyler toplanın artık.hiç mi sevmiyosunuz birbiriniziSmilesezon açılmak üzere atkılar yetişmeyecek yoksa.pankart olayını bi konuşun yeni sezon için.ESPARTA uyan artıkSmile

hjı ESPARTA çalışıo deplasmanlr yeni projelr içn para kazanıo ama şu 2-3 gün içnde toplanacaz..

***ESparta***
Yukarı
ant_eses Liste gör
Usta Yazar

uğur
  Alıntı ant_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2009 saat 11:06
melıh kardesım ılk ısteyen benım bak bana kıyak yapman lazım reytıngı yukseltıyomLOL
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 13:23
pazar gününe kadar haberleşip bursa macına beraber gidelim atkılarda gelicek insALLAH ögüne kadar;)
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 13:44
   sonunda atkılarımızda üretime geçilmiştir...perşembe yada cuma günü atkılar elimde olacak..haftasonu da bir aksilik çıkmazsa eskişehire gelicem..bursa maçında bütün ESPARTA toplanalım..atkıları dağıtıcam..ESPARTA haricinde atkılarımızdan almak isteyenler varsa benimle irtibata geçmeleri yeterlidir..

uğur kardeşim atkıdan sana da ayırırım...başka AKŞ den almak isteyenler varsa bana tam sayısını verirsen daha iyi olur..

atkı üretimini yapan yer parayı peşin istediği için ve çoğu kişiye ulaşamadığımız için finansman sorunu yaşadık ve bunu 3 kişi haletmeye çalıştık...Ufuk,Burak ve ben atkı paraları haricinde de para vererek maliyet fiyatını buldurmaya çalıştık...Ufuk ve Burak kardeşime teşekkür ediyorum...

şeffaf olmak için ayrıntılı yazıyorum...bir atkınıın maliyet fiyatı kdv dahil 13 liradır..50 tane atkı toplam 650 lira yapmaktadır...

satış fiyatımız ise 20 liradır..aradaki 7 lira farkla bu atkıların üretime geçilebilmesi için fazladan para verenlerin borcu kapatılacaktır..onun haricinde geçen seneden denizli ve konya deplasmanlarından otobüs şirketine toplam 170 lira borcumuz bulunmaktadır..bu borç kapatılacaktır..onun haricinde bütün atkıları satarsak elimizde 100-150 lira civarı para kalması beklenmektedir..bu parayla ise ESPARTA digital pankartı yaptırmayı düşünüyorum..

ESPARTA üyelerinden maddi konularda kafasında soru işareti olan varsa bana yada Ufuk kardeşimize danışabilirler...

ESES-Bursa maçı günü Eskişehir'de atkılarımızı satıcaz..almak isteyenler bana ulaşabilirler..

Atkı için para verenlerin listesi :

1_Yasin           20 tl
2_Volkan        20 tl
3_Yiğit             20 tl
4_Sarı Tolga  20 tl
5_Fatih           20 tl
6_Samed        20 tl
7_Ömer          20 tl
8_Süleyman 20 tl
9_Doğan       20 tl
10_Tolga       20 tl
11_Selim       20 tl
12_Ufuk        20 tl    +    90 tl
13_Burak      20 tl    +    50 tl
14_Ben          20 tl    +    230 tl

Liste bu şekildedir..çoğu arkadaşımız tatilde oldukları için ulaşamadık...ESparta olarak 30-35 tane falan bize ait olup geri kalanını isteyenlere satıcaz...

Ayrıca Atkıların yapımında emeği geçen Oktay kardeşimize de teşekkür ederiz...
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 14:01
kardesim vala utandım listeyi görünce borclarım olmasa bende destek olacaktım ama:(
bu araada seffaflık ii olmus kimsenin aklında soru işareti kalmaz el emegimiz kendi tasarımımz senle neler cektikl pc basında videoya ceksek komedi filmi olurdu herhalde aama ben cok güsek olcagına eminim... ve eminimki 2. baskımızda olacak herkese hayrlı olsun

ufuk param olmadııgı için telefonu hiç acmadım kardesim bende seffaf olayım şimdi sen aradıkca benm yüzüm kızardı:(

pazar günü görüşmek üzere....
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 14:11
Bizede düşer heralde atkıdanBig%20smile
haftasonu haberleşelim melihim.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 14:21
düşer alperim düşerSmile haftasonu görüşelim takılırız..ordan maça akarız...
Yukarı
ant_eses Liste gör
Usta Yazar

uğur
  Alıntı ant_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2009 saat 16:00
tesekkur ederım melıh kardesım..ben burdakı arkadaslara sorayım almak ısteyenler olacaktır sızlerede destek olmus oluruz...
bu guzel calısmada emegı gecen herkese tesekkurederız...calısmalarınızın ve butunlugunuzun devamı dılegıyle....Clap
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır