eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıÖzgür Çek

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 71>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
anilkaan222 Liste gör
Yazar

Anıl Kaan
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 12:26
Alıntı yapılan scetintas

Alıntı yapılan sümeres

Helal sana kafa çatlatan Özgür.....Bir kere zekiyle dlag konus değil özgüründe kafası çatlaya biliridi orada zeki dene hamsinin kontrolszüce girmesi kendi kafa tasının çatlamasına neden oldu..geçmiş olsun..Avni akerdeki Antalya maçındanda inşaallah öyle hırslı oynar zira Trabzonlular herkese Şikeci diyor bakalım Allah onları sınava sokuyor şimdi..

Hiç bir gol,hiç bir puan ve hiç bir kupa İnsan hayatından ve sağlığından daha değerli değildir...Kafasına aldığı darbe sonucu sakatlık geçiren Zeki'ye acil şifalar diliyorum...

önce insan sağlığı değil, önce insanlıktır bence. insanlık olursa arkası zaten gelir .zeki kardeşimiz orada özgürün kafa tasını çatlatabilir hatta tramvaya sokabilirdi o zaman burada yazılanlar çok farklı olurdu neler yazılırdı zeki için. Kendi etti kendi buldu. Orada insan gibi müdahale etmeye çalışsa sertliğin dozunu arttırmasa hiç bir şey yoktu.O yüzden üzülmedim hem kendini tehlikeye atıyor hem karşısındakini biraz daha kontrollü olabilirdi.
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 13:09
doğrudur Anıl hata Zeki'dedir
onun yanlışı bize yanlış yapma hakkını vermez ama,
Zeki kardeşimizin de gereken dersi aldığını umalım farkımızı ortaya koyalım geçmiş olsun diyelim anlayana. Bize yakışan budur.
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
zetone26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eskişehirli
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 13:22
Özgür Çek Başarılarının devamın diliyoruz. Helal olsun.
Biz Eskişehirliyiz...
Yukarı
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
Yer: T.C. Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 13:23
Tamamen kontrolsüz girdi ve zararlı çıktı.Özgür'de sakatlanabilirdi,Trabzonlu oyuncuların çoğunluğu faul için oynadı ve en kötüsüde bu.İlk maçtada sürekli faul yaptılar kısacası bunu hep yapıyolar genede her ikisinede geçmiş olsun.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Damarımda Kanımsın Bedenimde Canımsın ESES im
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 14:28
Alıntı yapılan scetintas

Alıntı yapılan sümeres

Helal sana kafa çatlatan Özgür.....Bir kere zekiyle dlag konus değil özgüründe kafası çatlaya biliridi orada zeki dene hamsinin kontrolszüce girmesi kendi kafa tasının çatlamasına neden oldu..geçmiş olsun..Avni akerdeki Antalya maçındanda inşaallah öyle hırslı oynar zira Trabzonlular herkese Şikeci diyor bakalım Allah onları sınava sokuyor şimdi..

Hiç bir gol,hiç bir puan ve hiç bir kupa İnsan hayatından ve sağlığından daha değerli değildir...Kafasına aldığı darbe sonucu sakatlık geçiren Zeki'ye acil şifalar diliyorum...

İnsanlık dersini Zeki kardeşine ver sen..pozisyonu görmedin galiba insanlık dışı bir pozisyon neyin hırsı bu kadar..
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 15:22
Sümer abiye katılıyorum.. Orada Zeki kontrolsüz yapmış.. Valla ben orada oyuncu yere düştüğünde tek düşündüğüm Özgürün kafası ve giden zamanlardı Zeki hiç aklıma gelmedi.. Ta ki kafatasında çatlama olduğunu öğrenene kadar..

İnsan sağlığından hiçbirşey önemli değildir elbette ama onlar dünyalarca para alıyorlar bu riskleri biliyorlar.. Yata yata maç kazanılmaz..
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
stare Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 15:55
özgür kesinlikle vasat bir futbolcu değil,top oynamayı biliyor,belli.kafa kıran senii.zeki ye de acil şifalar,önemli bir şeyi yokmuş sanırım
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 16:25
Tebrikler Özgür , giderek daha iyi olcaksın biliyorum...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 16:26
Alıntı yapılan EsBoraEs

Özgürün Dedeyle biraz daha zamanı var bir iki pozisyonda Dede birşeyler anlatıyordu,hele biraz zaman geçsin, Özgürün dinamikliği Dedeyi çok rahatlatacak gibi her ikiside solu fena yapacaklar..

dedeye uzak oynuyor yakın durması ıcın uyardı her ne kadar kanat oyuncusu olmasada volkan yamanla cok ıyı anlasıyorlardı umarım ozgurde aynı şekılde olurdu
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2013 saat 16:28
Alıntı yapılan sümeres

Alıntı yapılan scetintas

Alıntı yapılan sümeres

İnsanlık dersini Zeki kardeşine ver sen..pozisyonu görmedin galiba insanlık dışı bir pozisyon neyin hırsı bu kadar..
Ben mesaj yazarken isim kullanmış mıyım... İnsan hayatı ve sağlığı demişim...Bu Özgür,Zeki,Ahmet,Mehmet olmuş hiç fark etmez...Azıcık düşünce sahibi olsan gereksiz hırsdan kaynaklanan bu pozisyon için isim vermeden mesaj yazardın... Zeki pozisyonda dalmış,ama gününü görmüş gibi yazman algılama meselesidir...Ben ikisi içinde endişe ederken sen kafatasını kırdığı için sevinç narası atıyorsun...İnsanlık kime lazım...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 71>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır