eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 16:00
benim kucuk bir ricamda acilan basliklarda yenileme yapilmasi. mesela simdi gordugum resmi sitemiz basliginda ilk yazilar bundan 6 ay sonra gecerliligini kaybedecek ve kotu bir izlenim olusturacak. bunlarin zamanla silinip gerekirse basligin sifirdan acilmasini istiyorum. bu takimimizda oynayan oyuncular icinde gecerli :) ayrica su hayirli lsun msjlarinin da onune gecilmeli bence... ama elden ne care gelir...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 00:31
Sitede ki üyelerin bilgilerinde girilmesi zorunlu yerlere yaş ta eklenmeli diyen arkadaşlara katılıyorum kime nasıl hitap edeceğimizi bilmek açısından 14 15 yaşındaki kardeşimizde var sitede yaşı bizden fazlaca büyük abilerimizle bizde yerine göre konuşabilelim
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 00:48
Alıntı yapılan ccigarr

Sitede ki üyelerin bilgilerinde girilmesi zorunlu yerlere yaş ta eklenmeli diyen arkadaşlara katılıyorum kime nasıl hitap edeceğimizi bilmek açısından 14 15 yaşındaki kardeşimizde var sitede yaşı bizden fazlaca büyük abilerimizle bizde yerine göre konuşabilelim

Buna üye profilinden de bakılabiliyor...Ama kullanıcı adının altında olması daha şık olur...Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
drbasaran Liste gör
Yazar

İhsan BAŞARAN
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 18:10
Hata benden mi oldu bilemiyorum ancak,eski kullanıcı adım ve şifremle girmek istediğimde " üç kez yanlış giriş yaptınız" yanıtı aldım. Bunun üzerine yeniden login oldum. Kullanıcı adım aynı kaldı,şifrem değişti.
Forumu yöneten arkadaşlarımızdan dileğim,beni yeni kaydolmuş bir üye gibi görmemeleridir. Sistemin yeni mail adresime gönderdiği şifremi değiştirerek,eski şifremi nasıl alabilirim?  Forum yeni haliyle daha bir fonksiyonel olmuş. Ellerinize sağlık....İhsan Başaran...
Yukarı
drbasaran Liste gör
Yazar

İhsan BAŞARAN
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 18:13
Tahmin ettiğim gibi,sistem beni "yeni yazar" olarak tanımladı ve az önce yazdığım küçük notu "ilk mesaj"  kabul etti. Ne yapalım,sağlık olsun! Oysa iki yıldır sitenin üyesiyim. Umarım tahmin yarışmalarında iki yılın ikisinde de ilk onda oluşum istatistiklerden silinmez....İhsan Başaran...
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 18:22
Alıntı yapılan drbasaran

Hata benden mi oldu bilemiyorum ancak,eski kullanıcı adım ve şifremle girmek istediğimde " üç kez yanlış giriş yaptınız" yanıtı aldım. Bunun üzerine yeniden login oldum. Kullanıcı adım aynı kaldı,şifrem değişti.
Forumu yöneten arkadaşlarımızdan dileğim,beni yeni kaydolmuş bir üye gibi görmemeleridir. Sistemin yeni mail adresime gönderdiği şifremi değiştirerek,eski şifremi nasıl alabilirim?  Forum yeni haliyle daha bir fonksiyonel olmuş. Ellerinize sağlık....İhsan Başaran...

İhsan bey aynı olayları bizde yaşadık,sil baştan üye oldukLOLLOL
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
semihk Liste gör
Deneyimli Yazar

semih
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 18:58
Alıntı yapılan drbasaran

Tahmin ettiğim gibi,sistem beni "yeni yazar" olarak tanımladı ve az önce yazdığım küçük notu "ilk mesaj"  kabul etti. Ne yapalım,sağlık olsun! Oysa iki yıldır sitenin üyesiyim. Umarım tahmin yarışmalarında iki yılın ikisinde de ilk onda oluşum istatistiklerden silinmez....İhsan Başaran...

ben de aynı dertten muzdaribim. semih26 olarak tam 4 yıl geçirdim bu sitede ama şu an ben de yeni sıfır bir kullanıcıyım.
Başkalarının kusurlarını görmeye başladığın an, kendi kusurların için aynanın karşısına geçmen gereken andır.
Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 19:02
Hepimiz en baştan üye olduk sadece sizin başınıza gelen muzdarip olmanız gereken bir durum yok ortada.
Yazılım  değiştirince eski bilgileri taşımadık.
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 22:51
Önerilerle ilgili bölüme kıstlama konulunca yazacak başka konu başlığı olmadığından buraya yazmam sanırım uygun olur.

Ana sayfadaki ESES anketinin kaldırılmasını talep ediyorum.Çok erken ve gereksiz bir anket olduğunu düşünüyorum!
 Takımımıza ve teknik kadroya ilk kaç hafta kredi tanıyorsunuz ?
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 23:40
Tahmin ettiğim gibi,sistem beni "yeni yazar" olarak tanımladı ve az önce yazdığım küçük notu "ilk mesaj"  kabul etti. Ne yapalım,sağlık olsun! Oysa iki yıldır sitenin üyesiyim.

bu konuyu daha onceki bir yazimda aciklamistim, tekrar soylemekte bir mahsur yok, ihsan bey, forumdaki uyelikleri de sildik, en bastan basliyoruz, hakli oldugunuz noktalar bulunmakla birlikte, cok sismis ve cok bos kayitlarin oldugu uye listesi de bu sekilde daha dinamik ve saglikli bir hale donusuyor. o yuzden artik bu seferlik boyle idare edelim, anlayisiniza siginarak :)

4 yıllık kullanıcı idim ve bir anda 4 yıllık kullanıcılığım kayboldu gitti silbaştan oldu hepsi. mesaj sayılarımız kayıt yılımız rütbemiz yeni foruma yansıtılacak mı? diye merak ediyorum.
mesaj sayilarimiz, rutbemiz(!), kayit yilimiz hic birisi yansimayacak semih.. bu forumda rutbe mi vardi ki onceden benim haberim yok ? amacimiz da rutbe almak olmamali zaten.

Ana sayfa Ters Köşedeki başlık (Düşme Riski Kalktı)  moral bozucu. Lütfen oraya yeni bir makale koyun.

düzeltildi

Bu yeni forumda BADİ diye birşey var  birilerini ekleye biliyoruzama bu ne işe yarıyor acaba?? .

mesajlasma sistemini kullanirken, badi'lerin isimleri kolay erisilebilir yerde oldugundan, badi listenizdekilere daha kolay mesaj atabiliyorsunuz

İsim ve yaş belirtmenin bence hiç bir sakıncası olamaz. Forum yöneticilerimizin de bu konuda yaptırım uygulamalarını önereceğim ben. Profilin de isim ve yaş belirtmeyen gönüldaşlarımızı uyarıp en azından bu bilgiler girene kadar üyeliklerini askıya alalım.
İsim ve yaş belirtmenin bence hiç bir sakıncası olamaz. Forum yöneticilerimizin de bu konuda yaptırım uygulamalarını önereceğim ben. Profilin de isim ve yaş belirtmeyen gönüldaşlarımızı uyarıp en azından bu bilgiler girene kadar üyeliklerini askıya alalım

bu dusuncelere katilmakla birlikte, kendi gorusum olarak internet'in anonim olabilmesi taraftari oldum yillardir. bu yuzden kimsenin adini/yasini/ozel bilgilerini vermesi icin zorlamada bulunamayacagimiz gibi yaptirimda da bulunmayi dusunmuyoruz. ama, sonucta artik burda bir aile olmusken, arkadaslarimiza bu bilgileri doldurmalarini alistirabilir/rica edebiliriz.

Forumun en ust sol kosesinde yeralan "Forum Giris" link'i aldatici olabiliyor. Ben her o linki tikladigimda "acaba kullanici adimi ve sifremi de girmem gerekecek mi?" diye tereddut ediyorum. Belki zamanla alisacagim ama yeni kullanicilarin bircogu bu yanilgiya dusecektir diye dusunuyorum acikcasi. Bu sebeple, bu "Forum Giris" yazisini "Forum Ana Sayfa" veya "Forum Tum Basliklar" seklinde degistirebilirsek iyi olacak gibi

bu konuda ben de bi miktar sıkıntı yasadim, ben de hala yanlislikla logoya tikliyorum :) kisa bir sure icinde ortak bir nokta bulacagim bu konuya

Yine en ustte yeralan baglanti menusunun sag tarafindaki tum baglantilar (link'ler) Turkcelestirilmisken, Sikca Sorulan Sorular bolumu "FAQ" seklinde Ingilizce haliyle kalmis. Bunu da "SSS" seklinde degistirebiliriz.

sevgili mete, turkcelestirme isini henuz bitiremedim, foruma yayina sokmak icin acil seyleri turkcelestirmistim. faq bolumun ici de turkcelestirilemedigi icin, ismini de turkcelestirmedim kasitli olarak

Mesajlarimizi yazdigimiz kutularin ustunde yeralan "Mesaj secenekleri" menusunde 3 secenek sunulmus ve bu 3 secenekten ikisi (Cevapla ve Alinti yap) Turkcelestirilmisken, ucuncusu (Report Post) orjinal Ingilizce haliyle kalmis. Bunu da "Mesaji forum yonetimine bildir" veya kisaca "Mesaji ihbar et" seklinde degistirebiliriz.

evet bazi seyler gozumden kacmis, biraz rahatlayayim, onlari da elden gecirecegim

benim kucuk bir ricamda acilan basliklarda yenileme yapilmasi. mesela simdi gordugum resmi sitemiz basliginda ilk yazilar bundan 6 ay sonra gecerliligini kaybedecek ve kotu bir izlenim olusturacak. bunlarin zamanla silinip gerekirse basligin sifirdan acilmasini istiyorum

forumlarin bir ozelligi de -en azindan benim icin- arsiv ozelliklerinin olmasidir. o yuzden eski konularinduruyor olmasi rahatslizk vermek yerine oldukca yararli enim gozumde, eski senelere donup o gunku psikolojik durumumuzu, beklentilerimizi, dusuncelerimizi yansitmasi anlaminda cok faydali.. o yuzden kalsin degil mi ? :)

Önerilerle ilgili bölüme kıstlama konulunca yazacak başka konu başlığı olmadığından buraya yazmam sanırım uygun olur

bu basligi, yeni forum için oneriler tavsiyeler konusunda kullanmaliyiz, zaten sorunlar icin ise bir diger konu basligimiz var

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır