eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 92>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tiyago_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Metehan
Yer: turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı tiyago_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2011 saat 17:09
Alıntı yapılan onurnefer

Alıntı yapılan dsi54

arkadaşlar gecen sene webtv diye uygulaması vardı ligtv'nin bu sene yokmu baya ucuza geliyodu netten maçları izlemek takip ettim kaçırdım sanırım kampanyayı :(
fatih abi http://www.digiturkwebtv.com.tr/Icerik/32711/Taraftar_Sezonluk/Eskisehirspor_Sezonluk_Taraftar_Paketi bu linkteki sezonluk paket süper eskişehir dışındayım ve bu sene hiçbir maça gelemeyeceğim diyorsan deplasman maçlarınada gidemem diyorsan ve beni adece kendi takımmım ilgilendirir diğer maçlara gerek yok diyorsan bu paket tam senlik
Bence süper almak lazım.Big%20smile
İstanbul Yalakası Değil Memleket Sevdalısıyız..
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2011 saat 17:15
Alıntı yapılan tiyago_26

Alıntı yapılan onurnefer

Alıntı yapılan dsi54

arkadaşlar gecen sene webtv diye uygulaması vardı ligtv'nin bu sene yokmu baya ucuza geliyodu netten maçları izlemek takip ettim kaçırdım sanırım kampanyayı :(
fatih abi http://www.digiturkwebtv.com.tr/Icerik/32711/Taraftar_Sezonluk/Eskisehirspor_Sezonluk_Taraftar_Paketi bu linkteki sezonluk paket süper eskişehir dışındayım ve bu sene hiçbir maça gelemeyeceğim diyorsan deplasman maçlarınada gidemem diyorsan ve beni adece kendi takımmım ilgilendirir diğer maçlara gerek yok diyorsan bu paket tam senlik

Bence süper almak lazım.Big%20smile
aynen
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2011 saat 17:32
bilet fiyatları belli oldumu?
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2011 saat 18:42
8taş maçı açık 35
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2011 saat 19:14
10 Eylül Cumartesi
17.30 Eskişehirspor-Beşiktaş LİG TV (Kanal no: 77-377-204-777)
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2011 saat 19:57
Alıntı yapılan onurnefer

8taş maçı açık 35
sadece nefer mı 35 acıktamı 35...
Şampiyon ES ES
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2011 saat 19:59
Alıntı yapılan burjuva2626

Alıntı yapılan onurnefer

8taş maçı açık 35
sadece nefer mı 35 acıktamı 35...
Bu sene Nefer tribününe indirimli bilet uygulaması olmayacak diye biliyorum.
Yukarı
ati ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Köksal
Yer: Turkey
  Alıntı ati ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2011 saat 20:05
Açık biletiyle büyük ihtimalle Nefer tribününe giriş olacaktır .
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR DERTLERİMİN DERMANISIN..
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2011 saat 20:16
ilk 5 hafta,ne eskişehirspordan nede geriye kalan 17 takımdan futbol adına hiç bir beklentim yok..ilk 4-5 hafta kalitesiz,can sıkıcı,tatsız tutsuz maçların oynanacağını tahmin ediyorum..bununla birlikte favori takımların yenileceği süpriz maçlarda ortaya çıkabilir..eskişehirsporumuz için önemli olan tek şey bu geçiş sürecinde ittire kaktıra da olsa alabileceği kadar puan almak..ilk 5 haftada 8 puan bizim için süper olur..8 puan bizi 5. hafta sonunda sıralamda ilk 5'in içinde tutar..geçen sene karabük gibi lige flaş başlangıç yapıp,7-8 haftalık periyodda ilk 3' te seyreden takımların,yine karabük gibi ligi zar zor bitireceğinden adım kadar eminim...bu takımlardan biri orduspor olur diye düşünüyorum..gençlerbirliğinin de erken form tuttuğuna inanarak,onların lige etkili başlayacağını sonradan ligi potada bitireceklerini düşünüyorum..
beşiktaş maçına gelirsek,atanın galip geleceği bir maç olur sanırım..az pozisyonun olduğu,iki takımın da oynamaktan çok oynatmamayı düşündüğü bir maç izleriz diye tahmin ediyorum..
Yukarı
sebgultenmali26 Liste gör
Yazar

M.ali
Yer: eskişehir
  Alıntı sebgultenmali26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2011 saat 20:40

Bu  maçta en çok ve tek güvendiğim taraftarımızdır.. Fakat maçın güneşli bir havada oynanacak olması  açık tribün taraftarını olumsuz yönde etkileyecektir   eğer takımda  silik bir futbol sergilerse maçın gidişatı değişebilir ..

Lütfen herkes ilk önce kendi diri olsun uyumasın  takımı diri tutalım oyunun her anında maçın içinde olalım takımı maçın içinde tutarsak  galip ğeliriz ..bu maç için düşünülen pankart kampanyası güzel ama ; bu maç  için  bize görsellikten çok ciddi anlamda taraftar dayanıklılığı şart lütfen her an maçın içinde olalım doğru zamanda doğru destek  ilk önce kendi topçumuzu etkilemeliyiz    inşallah kazanan taraf biz olacağız
2225 açık
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır