eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
riader247 Liste gör
Deneyimli Yazar

Riader Riaderowsky
Yer: Eakişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı riader247 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 10:58
YÖNETİM...; açığın dolmaması için elinden geleni yapıyorsun....,,,,utan utan

bide afyondur kütahyadır ankaradır  esk e gelip açıkta sessizce seyredeceklerde var...
esk deki istambullu öğrencilerde....?????????????????

arkadaşlar açığın halini düşünün ............SES ÇIKMAZ.................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,!.....,,,,,,,
Yukarı
Mersines Liste gör
Yazar

Murat
Yer: Bursa
  Alıntı Mersines Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 11:04
iyi ki MKŞ geliyor dedik ha Smile

olsun yine de geliyoruz!
www.plonjon.net
Yukarı
ömerdd Liste gör
Yazar

Ömer GÜDER
Yer: Turkey
  Alıntı ömerdd Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 11:10
Alıntı yapılan riader247

YÖNETİM...; açığın dolmaması için elinden geleni yapıyorsun....,,,,utan utan

bide afyondur kütahyadır ankaradır  esk e gelip açıkta sessizce seyredeceklerde var...
esk deki istambullu öğrencilerde....?????????????????

arkadaşlar açığın halini düşünün ............SES ÇIKMAZ.................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,!.....,,,,,,,
50 TL olması gerçekten fazla ama o stad yine dolacaktır, yine en kral ses çıkacaktır. Şimdiye kadar ne zaman ses çıkmadı?
Yönetim elindeki fırsatları kullanıyor herzamanki gibi.
İyi gününde değil kötü gününde de ES-ES'liyim...
Yukarı
batues Liste gör
Yazar

Ömer Şahan
Yer: KIZILCIKLI
  Alıntı batues Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 11:12
Rüyamda Fener maçı öncesini gördüm Süper bi ambiyans vardı yüzlerce bayrak filan İnş ümit ediyorum koreoEsEs bu maça birşeyler düşünmüştür.Biliyorum ki herkesin içi kaynıyor birşeyler yapılmasını istiyor bir açıklama olsa herkes elinden geleni yapacaktır kuşkusuz ama şuana kadar ses seda yok umarım maç günü bizlere süpriz yaparlar. Şimdiden havaya girdi bütün şehir (: yönetimde saolsun 50tl bilet fiyatı koydu fırsatı kaçırmak istememiş anlaşılan :) Fakat aramıza girecek olan bizanslılara dikkat etmek gerekir saygılar.
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

http://twitter.com/#!/naberevlat
Yukarı
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 11:59
9 Nisan 2011
Cumartesi

12ºC / 6ºC
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 12:15
batuhan cezalımı?
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 12:26
Alıntı yapılan kerlon

batuhan cezalımı?
bildigim kadariyla degil!!
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 12:28

bari 25-50 tl olsaydi karabük macinda doluda islananlara karsilik ey yönetim!!!!

Yukarı
kemalll Liste gör
Yazar

Red&Black
Yer: Es-Es
  Alıntı kemalll Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 12:36
bravo yönetim yine yapacağını yaptın neyse bu maçta sonuna kadar destek   arkadaşlar belirtmişler aramızda bizanslılar olabilir dikkat   ayrıca  koreoeses birşeyler yapması şart olmazsa elbirliğiyle birşeyler yapalım zaman daralıyor
" Aşkımız armaya, formaya... "
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Nis/2011 saat 12:45
Bütün stad dikkat etmemiz gerekenleri kendimce sıralayacağım. Umarım kardeşiniz olarak büyüklerim beni dikkate alırsınız.

1. Fenerbahçe taraftarı çok aşırı konsantre olarak gelecekler Eskişehir'e. Sadece şehir dışından gelecekler değil, Eskişehir'de ki Fenerbahçeliler çok aşırı motive olmuş durumdalar. Hepimiz iyi biliriz ki taraftarlar içinde ki motivasyon küfürü, hakareti getirebilir. Bizi tahrik etmeye çalışacaklardır. Bu maç kalan 4 maçtan sadece birisidir. Gereksiz küfürlere  katılmayalım, gereksiz tahriklere kapılmayalım.

2. Maç başlamadan önce takım sahaya çıkarken yapılan Espana, sadece takımı değil, bütün taraftarlarımızı pozitif yönde etkilediği gibi, rakip futbolcuları ve tribünlerini de negatif etkilediği bir gerçek. Ancak Espana çok geç başlıyor. Başlıyor, 1-2 dakika sonra İstiklal Marşı için yarıda kalıyor. En az 5 dakika boyunca Bando Espana çalacak vakte göre başlamalı. Buna dikkat edilmeli.

3. Nefer-Kızılcıklı tribünleri devre arasında dinlenmeli. Hakediyorlar, hakediyoruz. Çok sağlam bağırıyoruz bağırdığımız zaman. Ancak devre arasında tribününde ki taraftarlarımız çok boş bırakılıyor. İnsanlar maçtan tamamiyle kopuyor. İkinci yarı başladığını anlayamayan taraftarlarımız oluyor. İkinci yarıya suskun başlamamız takımı da inanın bana çok etkiliyor. Bir şekilde devre arasında sağ kapalının motivasyonun düşmemesi sağlanmalı. Bunu çok önemsiyorum. Çünkü genelde ikinci yarı başladıktan sonra toparlanın uyarıları gelmeye başlıyor. Toparlanmak 3-4 dakika sürüyor. Motivasyon kayboldumu, insanlar tezahüratları bırakıp maç izlemeye başladımı, tezahürat yapmaya yönelik iştahları kayboluyor. Tribün reisleri bu konuya dikkat etmeli.

4. "Eskişehir Sen çok yaşa, Canım Feda olsun sana..." tezahüratı çok fazla efor gerektiriyor. Henüz maçın başında açık-kapalı karşılıklı yapıldığında açığın düşmesine sebep oluyor. Yapılmasın demiyorum. Henüz maçın başlarında yapılmasın. Açığın sevdiği tarzda, daha çok katıldığı, daha az yorucu tezahüratlar yapılmalı maç başlarında.

Çık sen yap bu işi diyebilirsiniz. Nacizane fikirlerim bunlardır. Dikkate alınırsa sevinirim. Saçma derseniz de saygı duyarım. Sonuna kadar yazımı okuma başarısını gösterenlere de teşekkür ederim.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,828 saniyede hazırlanmıştır