eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 19:37
Alıntı yapılan esesesin

Bu sene kombine satılmamasının en büyük nedeni geçen sene yapılan saçma sapan indirimlerdir.Seven adam her türlü parayı bulur gelir.Bulamıyorsa da herşey ES ES in faydası için der içine atar susar.Bilet fiyatları makul bence.
     Ayrıca bozulan sıradanlaşan taraftarımızın tek sebebi bilet fiyatlarıymış gibi göstermekten vazgeçelim isterseniz.Tadı kaçtı artık.....

Sizi bir türlü anlamıyorum yaa gerçek seven insan bulur diyorsun ? Çalışmayan insan öğrenci insan nasıl bulacak söylesene bana ????? her konuda böyle yazılar yazıyorsun demekki paranız var sizin ama ne oldum demeyin ne olacam deyin günün birinde paranız olmaz o zaman görürüm ben sizi, gasp mı yapıp qeliceksiniz yoksa maça ? Tribünleri bu şekilde görmek hoşunuza mı gidiyo acaba ?
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 19:39
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Alıntı yapılan esesesin

Bu sene kombine satılmamasının en büyük nedeni geçen sene yapılan saçma sapan indirimlerdir.Seven adam her türlü parayı bulur gelir.Bulamıyorsa da herşey ES ES in faydası için der içine atar susar.Bilet fiyatları makul bence.
     Ayrıca bozulan sıradanlaşan taraftarımızın tek sebebi bilet fiyatlarıymış gibi göstermekten vazgeçelim isterseniz.Tadı kaçtı artık.....

Sizi bir türlü anlamıyorum yaa gerçek seven insan bulur diyorsun ? Çalışmayan insan öğrenci insan nasıl bulacak söylesene bana ????? her konuda böyle yazılar yazıyorsun demekki paranız var sizin ama ne oldum demeyin ne olacam deyin günün birinde paranız olmaz o zaman görürüm ben sizi, gasp mı yapıp qeliceksiniz yoksa maça ? Tribünleri bu şekilde görmek hoşunuza mı gidiyo acaba ?

tamam o zaman 15i bulan 30uda bulur kardeşim...esesesin nickli Es-Esli kardeşim bundan sonraki maclara bana bilket alırmısın..Nasıl olsa bulursun sen?
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 19:39
     Ya şurada yazanların çoğu evinden adslden yazıyor.30 ytl internete verip de bilet pahalı diye yazacağınıza maça gelseniz zaten tribün dolar merak etmeyin.İnternete verilen paraları biriktirseniz sorun kalmıyor.
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 19:41
Alıntı yapılan esesesin

Ya şurada yazanların çoğu evinden adslden yazıyor.30 ytl internete verip de bilet pahalı diye yazacağınıza maça gelseniz zaten tribün dolar merak etmeyin.İnternete verilen paraları biriktirseniz sorun kalmıyor.
Bunu bana kim sorcak diye merak ediyordum..Sonunda biri sordu..LOLLOL Para vermiorum ben zengin abicim..Yan komşudan çektim,saolsun oda verdi Allah razı olsun,anlayışlı insanlar var..Herkes zengin olmuyor,bunu unutmayın..Eskiden Eskişehirspor halkın takımıydı,şimdi zengin halkın takımı olmak üzere..WinkWink
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
KENANES Liste gör
Yazar

kenan
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 19:42
bilet fiyatları çok yüksek t.f.f 1.liginde başka bu kadar çok bilet fiytı veren görnüzmü
esesim
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 19:43
Alıntı yapılan Fikoes

Ben maddi durumu öyle çok çok iyi olmayıp kombine alan bir taraftar olarak yazıyorum. Ben kombineyi maç biletleri daha ucuza gelir diye almadım. Kulübün kasasına para girsin diye aldım. Eminim kombineye para verebilen biçok arkadaşımda benim gibi düşünüyordur. Eğer bilet fiyatlarında indirime gidilecekse ve bu tribünleri tıklım tıklım dolduracaksa bundan çok büyük mutluluk duyarım ve de kendimi kazık yemiş gibi hissetmem. Seneyede durumun elverirse yine alırım kombinemi.

Saol arkadaşım bu maça gelmeyen insanlardan bir çoğu kombine alacak parayı bulsaydı alırdı ki o parayı bulamayanda var. Benimde  param olduğu zaman oluyor olmadığı zaman oluyor bir çok öğrenci, arkadaşım var benim. Bayramda oynadığımız altay maçında 3 kişinin bilet parasını ben verdim . Paraları yok die 45 ytl yani, dünde param olmadığı için gelemedim arkadaşlarımla beraber ve ben oradayken zaten benimle her zaman gelenler maça girmesse bundan sonra bende girmeyeceğim. Senin gibi düşünenlere ihtiyacı var bu takımın kendimizi değil ESES i düşünelim lütfen. Hem tribünler kazanacak hem yönetim daha fazla para kazanacak bu sayede.
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 19:43
Alıntı yapılan esesesin

Burda bilet fiyatları insin diyen kişi sayısıda 15-20 yi gecmez..Biz binlerden bahsediyoruz.Stadyumda onbinler olsun diyoruz..Sırf kombine alabildiniz diye bu kadar bencilce nasıl düşünürsünüz hayret..
Yukarı
aritmal Liste gör
Deneyimli Yazar

adem
Yer: ESTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 19:45

yönetimin sezon başında yaptığı en buyuk hataların birinci sırasında geliyor fiyatlar.sezon başındada söylemiştik.eğer kombine biletleri 150 ytl olsaydı bir kere 7000-10000 arasında kombine satılmıştı.bilet fiyatlarımız 10 ytl olsaydı sezon basından beri daha cok gelirimiz oluru.bence sorun taraftarın para bulup bulaması değil,kendini KERİZ yerine konma düşüncesidir.bence yönetim hemen ikinci yarı için 8-9 maçlık mini bir kombine cıkarmalı ve 70 milyondan satmalıdır. ayrıca kombine alnaların bir coğu o kombineleri 200 ytl almamıştır.bir coğu fabrikalarda calışanlardan daha uygun fiyata almışlardır.umarım yönetim buyuk bir yanlıştan döner.

SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 19:52
Alıntı yapılan Fikoes

Ben maddi durumu öyle çok çok iyi olmayıp kombine alan bir taraftar olarak yazıyorum. Ben kombineyi maç biletleri daha ucuza gelir diye almadım. Kulübün kasasına para girsin diye aldım. Eminim kombineye para verebilen birçok arkadaşımda benim gibi düşünüyordur. Eğer bilet fiyatlarında indirime gidilecekse ve bu tribünleri tıklım tıklım dolduracaksa bundan çok büyük mutluluk duyarım ve de kendimi kazık yemiş gibi hissetmem. Seneyede durumum elverirse yine alırım kombinemi.

kesinlikle aynen katılıyorum. bende  de aynı şekilde kombine var ve bende sırf destek olmak için aldım. benimde ne hakkım varsa helal olsun ama şu fiyatlar insin lütfen... hatta kombine alanlar içinde buraya bir helallik anketi başlatalım Big%20smile
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 19:52
Alıntı yapılan aritmal

yönetimin sezon başında yaptığı en buyuk hataların birinci sırasında geliyor fiyatlar.sezon başındada söylemiştik.eğer kombine biletleri 150 ytl olsaydı bir kere 7000-10000 arasında kombine satılmıştı.bilet fiyatlarımız 10 ytl olsaydı sezon basından beri daha cok gelirimiz oluru.bence sorun taraftarın para bulup bulaması değil,kendini KERİZ yerine konma düşüncesidir.bence yönetim hemen ikinci yarı için 8-9 maçlık mini bir kombine cıkarmalı ve 70 milyondan satmalıdır. ayrıca kombine alnaların bir coğu o kombineleri 200 ytl almamıştır.bir coğu fabrikalarda calışanlardan daha uygun fiyata almışlardır.umarım yönetim buyuk bir yanlıştan döner.

Çok güzel bir mantık..Bari yönetim bunu yapsın ya..Bu kadar mantıklı,güzel bir iş de yapılmazsa yuh artık derim..Ama şu Keriz meselsine katılmıyorum..Cevremde onalrca kişi varlki fiyatlardan doalyı gelemiorlar..Parası olsa gelecek ama adam 3 kişiyle gelse en az 50 kagıt gitcek.Yol parası+bilet sadece..Susarsa yandı adam..Su parası bile kalmaz..Yani kerizlik değilde parasızlık diyelim biz ona.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,984 saniyede hazırlanmıştır