eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

üç sene üç ilke ne oldu?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
Online Durum: Offline
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 01:24
Alıntı yapılan G_19_26_03

YA BABA AYIP YA BUNUN BAKANLA NE ALAKASI VAR ANLAMIYORUM SIRF YAZI YAZABILMEK ICIN UYE OLDUM AYIP YA BOYLE USTUNE GITTIKCE DAHA KOTU HALE GETIRIYORSUNUZ TAKIMI IC KARISIKLIK YARATMAYA MI CALISIYORSUNUZ ANLAMADIM KI NEYSE BUNUN SADECE BASKAN VE  YONETIM KURULU ILE ALAKASI VAR TAKIM HEDEFLERINI GERCEKLESTIREMEZSE TEK SUCLAMANIZ GEREKEN INSANLAR ONLAR.BEN CHP LIYIM AMA KESKE HEP DESTEK VERSE UNAKITAN.MILLET AGLAYIP DURUYOR BIZE BAKAN YOK MU DIYE SIZ  HALA DILINIZDEN BAKANLARI DUSUREMIYORSUNUZ SUCLU ARAMAK GEREKIYORSA VE BIR SUCLU GERCEKTEN VARSA YONETIM SUCLUDUR FAKAT BEKLEMEK LAZIM DAHA2 SENELERI VAR ONLERINDE 
     Hala kandırılıyorsunuz.Es-ES'i gerçekten sevseydi sayın bakanımız eses oftaştan kemal yıldırımı vs genç ve başarılı futbolcuları alırdı.sergen gibi reklam olmazdı.gneç ve başarılı futbolcular medyatik degil.ambalajları yok çünkü.eskişehiri ve eskişehirsporu sevseydi bize kayseri gibi stad yapardı.eskişehirsporun 50 yıllık geleceğini kurtarırdı.ne yaptı en kolay kandırma yolunu seçip  sorunlu ama medyatik sergeni getirdi.şov amaçlı populist bir amaçla sergen geldi.Bizler böyle kandıkça görün eskişehirsporun,eskişehirin,Türkiye'nin halini.layık ama bize...
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
slayer_26 Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Turkey
  Alıntı slayer_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 01:32
arkadaslar hersey yalan oldu takımin hali karisik kim gidicek kim kalacak belli degil ben bu sezondan acikcasi umutlu degilim kusura bakmayin insallah haksiz cikarim ve esesimiz layik oldugu yere varir sonuna kadar eses
Yukarı
zehir26 Liste gör
Yazar

oguz uysak
Yer: Burkina Faso
  Alıntı zehir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 02:15

Bu yönetimin,bu kadar tecrübeyle bu kadar hata yapmasını anlayamıyorum ben artık.... 

Good day to be alive sir...
Yukarı
emres26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Dur
Yer: Germany
  Alıntı emres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 05:35
yandi bitti kül olduAngry

Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 08:34
Arap saçına döndük çöz bizi arap saçı....borsa gibi heran herşey değişiyor....yönetim çok kötü....unakıtan reklamı yapıldı ve oylar alındı...karşılığındada biraz para ve sergen...ayıp koca bir ayıp.....yönetim istifa....
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 09:12
İşin ilginç yanı,taraftar birlik ve beraberlik içinde ve inanıyor ,yönetim-teknik ekip yada çıban başı bir kaç futbolcu yüzünden ,yine hüzünlü tablolar çiziliyor.Emeğe saygı bu mu?
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
eses--26 Liste gör
Yazar

Cengiz
  Alıntı eses--26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 09:51

hırsızın hiç mi suçu yok hesabı bence başlangıçta hedeflerini ve uygulamalarını takdir ettiğim ancak seçim dolayısıyla 3 yıllık hedef programından saparak hala birçok eskişehirspor taraftarı gibi içime sindiremediğim seçim oyunlarına eskişehirsporu alet eden ve bize hazmedilemez duyguları yaşatan yönetim istifa etmelidir.

Yukarı
G_19_26_03 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı G_19_26_03 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 11:00
YA BEN UNAKITANA KIZANLARI ANLAMIYORUM TAMAM REKLAM YAPTI AMA SADECE SERGENI ALMADI YA CANIM COSKUN VAR G.B.B DEN FUTBOLCULARIN BONSERVIS SORUNLARI VAR.MARDINLI FUTBOLCU VAR AYIPTIR HERKES YARDIM BEKLIYOR LIDERLERDEN SIZE YARDIM YAPANA BOYLE KARSILIK VERMEK AYIPTIR GUNAHTIR.YONETIMIN SUCUNUN ALTI CIZILMESI GEREKIYOR SUCLU GECEKTEN ONLARDIR DIYADIN DE GIDIYOR BAKALIM KIMI ALACAKLAR.BELKI BOSTA OLAN UYDURUK BIRINI GETIRMEZLER DE BİR DOĞRUYLA YANLISLARINDAN YAVAS YAVAS DONERLER
Eskisi gibi es ESES
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 11:52
   Sayın UNATIKAN'a kızmaktan çok suçu kendimizde aramalıyız, seçim dönemi kendimizi kullandırdık hiç yapımıza uymayan futbolcuları popilist bir anlayışla takımımıza kattık bu arada ne ilke kaldı ne hedef kaldı bir rüyanın içinde hepiniz mutlu idiniz  ve bu durumu görenleri eleştirenleri yerden yere vurdunuz hakaretler ettiniz ama ne yazık ki takke düştü kel göründü hemde daha lig başlamadan yine el de var hüzün.Şunu belirtewyim bu kadro şampiyonluğa filan oynayacak kadro da değil ilk 6 hedefi doğru bir saptamaydı ve o hedefe yönelik oyuncular alınmalıydı ama biz ne yaptık koca sene izleme komitesine futbolcu izlettik ama gittik 33 yaşında 34 yaşında artık bize verecek hiç bir şeyi kalmamış ismi var cismi yok futbolcular aldık yönetime kimse de sormadı bu pehriz bu ne lahana turşusu diye ama şimdi daha iyi günler asıl sorun lig de eğer kötü sonuçlar alırsak başlayacak burada alkışladığımız yöneticiler siyasiler kaçıp gitmenin bizi görmezden gelmenin yollarını bulurlar ama biz yine baş başa kalırız çığlıklarımız boşlukta kaybolup gider ve merhaba hüzün
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2007 saat 12:15
Alıntı yapılan G_19_26_03

YA BEN UNAKITANA KIZANLARI ANLAMIYORUM TAMAM REKLAM YAPTI AMA SADECE SERGENI ALMADI YA CANIM COSKUN VAR G.B.B DEN FUTBOLCULARIN BONSERVIS SORUNLARI VAR.MARDINLI FUTBOLCU VAR AYIPTIR HERKES YARDIM BEKLIYOR LIDERLERDEN SIZE YARDIM YAPANA BOYLE KARSILIK VERMEK AYIPTIR GUNAHTIR.YONETIMIN SUCUNUN ALTI CIZILMESI GEREKIYOR SUCLU GECEKTEN ONLARDIR DIYADIN DE GIDIYOR BAKALIM KIMI ALACAKLAR.BELKI BOSTA OLAN UYDURUK BIRINI GETIRMEZLER DE BİR DOĞRUYLA YANLISLARINDAN YAVAS YAVAS DONERLER
     mardinli futbolcu demişsin.önce onun ismi evren belirteyim ve adam nerede bak bakalım.nasıl halletmiş sevgili mısırcı bu sorunu bi araştır.adam neden geri gitmiş seçimden sonra bi bak...... 
      ha hırsızın hiç mi suçu yok demiş ya nasreddin hoca.yönetimin de suçu var tabi.erşenden destek gelmeyince nispet olsun diye yanaştılar akapeye.....
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,408 saniyede hazırlanmıştır