eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

NBA 2008-2009 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2008 saat 02:08
Biraz geç oldu ama;
Hidayet Portland'ı son saniye 3 lüğü ile yıktı..

İşte Videosu;

Bide yarın akşam yani Cumartesi'yi Pazar'a bağlayan gece saat 04.00 'da Utah-Orlando maçı NTV'den canlı yayınlancak bilginize...
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2009 saat 12:17
Utah Jazz'ın Indiana Pacers'ı 120-113 yendiği karşılaşmada Mehmet Okur 43 sayı atmış.ClapClapClapClapClap
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2009 saat 02:57
Alıntı yapılan champions26

Utah Jazz'ın Indiana Pacers'ı 120-113 yendiği karşılaşmada Mehmet Okur 43 sayı atmış.ClapClapClapClapClap

Kendisinin kariyer rekoru. Aynı zamanda Utah Jazz formasıyla kaydedilmiş en yüksek skor. Yani Memo Jazz'ın da tarihine geçti.

Bu sene çok şanssızdı. Sakatlandı, babası hastalandı falan derken bir türlü istikrarı yakalayamadı. İndiana maçı da kötü gidişatın terse dönmesindeki patlama oldu. Bu sene Memo'dan beklentiler büyük.. Keza Hedo'ya da başarılar.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2009 saat 07:02
Alıntı yapılan delibasozi

Kendisinin kariyer rekoru. Aynı zamanda Utah Jazz formasıyla kaydedilmiş en yüksek skor. Yani Memo Jazz'ın da tarihine geçti.
Mehmet Okur'un 43 sayisi bir Utah Jazz pivotu tarafindan kaydedilmis en yuksek sayi ama kulubun sayi rekoru degil. 
Kulup rekoru Jazz kulubu New Orleans'dan Salt Lake City'ye tasinmadan once Pete Maravich tarafindan 68 sayi ile kirilmis (1977).
1990 Yilinda ise Karl Malone Milwaukee'ye karsi 61 sayi kaydetmis.
Mete

Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2009 saat 14:55
Alıntı yapılan matt

Alıntı yapılan delibasozi

Mehmet Okur'un 43 sayisi bir Utah Jazz pivotu tarafindan kaydedilmis en yuksek sayi ama kulubun sayi rekoru degil. 
Kulup rekoru Jazz kulubu New Orleans'dan Salt Lake City'ye tasinmadan once Pete Maravich tarafindan 68 sayi ile kirilmis (1977).
1990 Yilinda ise Karl Malone Milwaukee'ye karsi 61 sayi kaydetmis.
Mete

Ben araştırmamıştım, NTV'nin bant yayınından yarım yamalak duyduğumu yazmıştım. SAğol mete. Sonuçta Memo pivot olarak da olsa girdi o tariheTongue
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 02:48
Yaklaşık 45 dakka sonra NTV'de NBA ALL-START yetenek yarışması olucak..Bayada eğlenceli geçiyor..Eğer uykusuz abilerim kardeşlerim varsa izlemelerini tavsiye ederim..
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
cagLar_26 Liste gör
Yeni Yazar

ÇağLar
Yer: Kırklareli
  Alıntı cagLar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 02:59
Eyvallah Özerr ... Ben de merakla bekliyoorum bakalım bu sene ne gibi güzel hareketler izleyeceğizz. İyi seyirlerr Wink
[ FOREVER ][ BLACK & RED ][ FOREVER ]
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 04:11
Yıllar önce, tahmini 1996,1997 civarı... NBA maçlarını şimdiki gibi düzenli olarak NBA TV veya NTVSpor, ya da en kötü ihtimalle NTV'den canlı izleme şansımız yoktu.. Yayın hakları Doğan Medya Grubu'ndaydı.. Eğer arada bir hatırlarlarsa İlker Yasin'in anlatımıyla basketbol maçlarını izlerdik... Hatta Michael Jordan maçına denk gelsin diye dua ettiğimi bilirim.. NBA All Star Haftasonu da o yıllarda bizim için bulunmaz, kutsal geceydi.. Bi arkadaşın evinde toplanır uyumamaya çalışırdık izleyebilmek için (malum düzenli uyku yıllarımızdı Tongue)

Şimdi izlerken o yıllara gittim.. Değişik, nostaljik, ekstra keyifli, biraz duygusal ve kesinlikle güzel bir gece.. Paylaşmak istedim.. İşin en komik yanı da 23 yaşımda sanki 50li yaşlardaki abilerimizin EsEsin 70 yıllarını anlatmaları gibi bi his yaşadım... İyi seyirler herkese..
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 07:20
Bu gece Orlando'nun Boston'i 101-82 maglup ettigi ve 1996 yilindan sonra ilk kez Dogu Konferansi Finali'ne yukseldigi macin yildizi Hidayet idi. Kaydettigi 25 sayi ile macin en skorer ismi olan Hidayet, 12 asist ile kariyerinin playoff asist rekorunu kirdi. Mac oncesi NBA'in resmi sitesinde seri boyunca karsi karsiya gelen Hidayet ve Paul Pierce'in resimleri vardi; NBA mac sonrasinda da yine Hidayet'in resminin bulundugu bir kareyi kullandi mac haberinde. NBA'de 17 sampiyonlugu bulunan gecen sezonun sampiyonu Boston Celtics, tarihinde 3-2 one gectigi hicbir seriyi kaybetmemis, daha once 3-2 one gectigi tam 32 serinin tumunu kazanmasini bilmis, bugunku mactan sonra Boston ilk kez 3-2'den seri kaybetmis oldu.
Mete
Yukarı
affetmezz Liste gör
Yazar

Eylem
Yer: Orlando
  Alıntı affetmezz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 02:56

Yaklaşık yarım saat sonra (3.30'da) Cleveland Cavaliers-Orlando Magic doğu konferansı finali ilk maçı başlayacak.Hidayeti seyretmesi o kadar zevkli ki sahada her şeyi yapıyor,bir guart'dan daha çok asist yapabiliyor,sahayı müthiş bir görüş açısı var,boyunun uzunluğuna rağmen bu kadar etkili asistler yapması biraz bana Magic Johnson'ı andırıyor:) Hidayet'ten bir muhteşem performans daha bekliyorum bu gece.Bizi o kadar iyi temsil ediyorlarki Nba'deki oyuncularımız spor basınında biraz daha konuşulmayı,ilgiyi hak ediyorlar.Yalnız Orlando'da tek canımı sıkan olay Rafer Alston'un performansı.Sebebine gelince oyun Orlando'nun üstünlüğü ile giderken bir anda garip ve saçma hareketlerle topu bir şekilde kaybediyor,bir ciddiyetsizlik var bu adamda ama çözemedim gitti.Keşke Nelson olsaydı..

İstanbul bestesi istemiyoruz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır