eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 196197198199200 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sporcu Liste gör
Yazar

Şenol
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı sporcu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2013 saat 15:51
yusuf bey siz portolu olsaydınız dünyadaki coğu maçı seyretmek zorunda kalırdınız :) (eğer biri milli takımda iyi bir performans gösterdiyse o herzaman A milli olur fbde yada avrupada olmasına gerek yok
ESES yolcusudur tatar zincirlesen kırar atar
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2013 saat 15:59
Sadece oyuncu vefakar olmamalı..Taraftar da oyuncusunun, -gitse bile- hakkını vermeli.. Ben şahsen Halil Ünalın zorlamasıyla ve Ersun Yalan'ın ayartmasıyla gittiğini düşünüyorum.. Porto ile ne alakası var? Bi tane Alper'imizden bahsediyoruz..hemen haklı çıkmak için dünya ölçeğinden örnek vermeler.. Ben FB maçını Alperi izlemek için izliycem diyorum.. Alper nereye gitse, benim için Es Es lidir. Tüm iyi futbolcular hep parladığı kendi kulübüne döner.. Sezer dönmez..çünkü o hiç Es Es li değildi..Alper döner, çünkü kalbinde Es Es var.. farkı anlayalım.
Yukarı
efsanee26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER DURAN.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanee26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2013 saat 21:20
Alperin forma numarasıda 26 , gitmesine üzüldüm kendini umarım harcatmaz oralarda..
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2013 saat 21:30
Alıntı yapılan efsanee26

Alperin forma numarasıda 26 , gitmesine üzüldüm kendini umarım harcatmaz oralarda..
En büyük hakaret... Fb kim ki 26'yı giiyip neyi kimi temsil ediyor.Şu futbolculara hiç mi birşey öğretemiyoruz arkadaş ya.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
binac26 Liste gör
Yeni Yazar

burhan
Yer: kocaeli/gebze
  Alıntı binac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2013 saat 21:45
Alper 26 numarayı giymemeli. O kadar ESKİŞEHİRSPORluydu gitmeseydi o zaman. Çıkıp bir açıklama yapabilirdi. Ben ESESliyim ancak beni fenere transfer ettirmek istiyorlar diye. Bazı arkadaşlar alperin bizi fenerde temsil edeceğini düşünüyorlar. O zaman ESES-fener maçı hariç bütün fener maçlarını takip etsinler ki alpere destek versinler...
binac26
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2013 saat 22:25
Alıntı yapılan binac26

Alper 26 numarayı giymemeli. O kadar ESKİŞEHİRSPORluydu gitmeseydi o zaman. Çıkıp bir açıklama yapabilirdi. Ben ESESliyim ancak beni fenere transfer ettirmek istiyorlar diye. Bazı arkadaşlar alperin bizi fenerde temsil edeceğini düşünüyorlar. O zaman ESES-fener maçı hariç bütün fener maçlarını takip etsinler ki alpere destek versinler...

Milletin aklına yeni mi geliyor!!Adamlar kulübü kevgire çevirmiş borçlarının bir kısmını kaybetmeleri gerekiyor nasıl olacak,en değerli oyuncunu istanbula peşkeş çekmek H.Ünalın çokta umrundaydı fener'miş gs'miş onun için önemli olan en çok parayı hangisi verirdi bunda da fenerin vereceği belliydi..
Alpere gelince kongreyi H.Ünalın alacağını futbolcuların çoğu düşünüyordu..Diego,Kamara,Necati,Veysel,Tello,Erkan daha bir çoğu bu kulüpte kalmayacaktı bunu herkes biliyordu zaten..Aynı şekilde Alperde öyle,gelişmeye açık futbolcu hedef kovalamayı,iyi tesislerde antreman yapmayı,modern statta oynamayı maaşlarının trink yatmasını ister.Bu saydığım sebeplerden hangisi bizde var,doğruları görmemiz için kendimizi eleştirmekten kaçınmamamız lazım..Sen hedef kovalamazsan onun bunun yamağı olursan sadece basamak olursun bu kadar basit..Alper bizim en zayıf olduğumuz anda gitti bunda taraftarında suçu var onun için Eskişehirspor tarihinde altyapımızda yetişip bu kulübe ekonomik olarak 20 milyona yakın katkıda bulunan genç bırakında 26 numarayı giymek istiyorsa giysin!!
ANTİ-BİZANS
Yukarı
binac26 Liste gör
Yeni Yazar

burhan
Yer: kocaeli/gebze
  Alıntı binac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2013 saat 23:05
doğru söylemişsin ancak şunu anlamam bize 20 milyona yakın para kazandırdı diye fenere gittiğine saygı mı duyalım. Bir de iyi tesislerde, iyi statta oynamak ister demişsin. Eeee o zaman bizde şükrü sacaçoğlundan dolayı feneri, arenadan dolayı gs tutalım? Eskişehir taraftarının yüzüne gülmek için giyecekse giymesin 26 yı. Giyerse saygı duymam. Bir Erkan kadar olamadı. Bir kez ESESliyim diyemedi.
binac26
Yukarı
ben_hakkı Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı çakıcı
  Alıntı ben_hakkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2013 saat 23:08
Bırakın artık şu Alper meselesini.
Bundan böyle bizim futbolcumuz olmadığı gibi en sinir olduğumuz,en sevmediğimiz hatta nefret ettiğimiz bir takımın oyuncusu o...
Fb ye imza attığında verdiği demeci hatırlayın..Bütün benliğinle fenere hizmet edeceğini ve iyi ki Fb ye gelmişim diye söylemlerde bulunmuştu.
Yolu açık,bizden uzak Allaha yakın olsun..Dönüp dolaşıp nihayetinde Es Es gelsin diyenler de katılmıyorum.
Eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı.
Biz bundan böyle geçmişimize uygun başarılar kazanmak için bilinçli yapılanalım..Bizi sadece gençler ileri taşıyacaktır.Takım süratle gençleşmeli.Gençliği ve dinamizmiyle rakiplere sahayı dar edecek,onları sahada hızları ile perişan edecek yepyeni gençler bulup buldozer gibi takımlar yaratmalıyız..
Alper öldü..yaşasın yeni Alperler...Tribünlerimiz kurulmuş bir yay gibi yıllardır fişek gibi bir takım bekliyor..Bulduğumuz an.Türkiye taraftar neymiş esas o zaman görecek..Ölüyü dirilten bu taraftarın gençlere vereceği rüzgar ile alimallah süper ligi kırmızı siyaha boyarız.
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2013 saat 23:23
Sende bende kulübümüze amatör tutkuyla bağlıyız fakat futbolcular profesyonel bakmaları gerekir..Sen açıkta ayakların buz tutup takımının galibiyetiyle ısınmayı kafi sayarsın fakat futbolcuyla taraftar bu noktadan itibaren ayrılır işte daha iyi tesis daha iyi stad daha iyi maaş ister.Erkanı bende çok seviyorum ama daha cazip bir teklif gelse gider,kapitalist futbol rejimindeyiz çünkü...
ANTİ-BİZANS
Yukarı
onialanya Liste gör
Usta Yazar

onur ekici
Yer: alanya
  Alıntı onialanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2013 saat 23:39
alper ıstedıgı numarayı gıysın bızı ılgılendırmez kapansıon bu konu bence artık bızım topcumuz degıl fenerın usagı o
yonetıme destek
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 196197198199200 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır