eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Deplasman Otobüs Kampanyası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 46>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2012 saat 04:42
İstanbula da aynı şekilde gitmiştik zaten bu kadar telaş yapmanın anlamı yok ayrıca bu sefer tren ve muhtarlıklardan kalkacak otobüslerle daha da rahat olacaktır migrosun önü ayriyetten migrosün önüne gelen otobüslere kayıt yaptırmadan taraftarlar birbirine daha saygılı olup bi de yönetim yeterli sayıda otobüs için güvence verirse daha akıcı olacaktır yola çıkmak..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2012 saat 13:11
Çoğu fabrika final maçı için söz vermiş. Zaten bu maç bizim için final maçı turu geçersek yüzde doksan avrupadayız.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2012 saat 14:08
Yenibağlar mahalleside 1 otobüs yapıyor.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2012 saat 14:16
Bursa 100 otobüse ulaşmış, Halil Ünal'ın vereceği 200 otobüs dışında bizde tahmini ne kadar otobüs var şuanda?
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2012 saat 14:24
Yönetim kesin 200 verirse rahat 50-60 otobüs ekstradan otobüs var ve toplam 2 bin kişilik 2 adet tren var.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
tarikesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Tarik Sagdic
Yer: Adapazarı
  Alıntı tarikesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2012 saat 14:31
Yönetimin 200 otobüs vereceğine inanıyor musunuz? Yapmadıkları, yapamayacaklarının teminatıymış gibi geliyor bana.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2012 saat 14:54
Güzel kardeslerim, yine birkac kisi kizacak ama yazmadanda yapamiyorum. Herkes maca gitmek istiyor ama fedakarlik yapmadan... hersey hazir olacak. Is yeri izin verecek, gerekirse kapatilacak, yönetim bedava otobüs verecek, ise gider gibi maca gidip geleceksiniz... ohhh ne güzel, ondan sonrada 20 bin 30 bin deplasmana gittik diye hava atacagiz... bu imkanlar sunulduktan sonra herkes gider deplasmana. Nitekim Konya ve Ankara cikartmalarinda böyle olmustu.. Fabrikalardan kimse 1 gün kapatmasini bekleyemez, nerde görülmüs?

Madem istiyorsunuz, alin izninizi, etrafinizdaki tanidiklarinizla tutun bir otobüs/minibüs gelin Izmire... bu kadarmi zor? Bu sayfalarda okuyoruz, arkadaslariniz Ardahandan, Antalyadan, Marmaris, Tekirdagdan, Bursadan ferdi organizasyon yapiyorlar. Hatta hatta Avrupadan gelen genc kardesleriniz var. Bizler bile 3 gün yillik iznimizi alip ucakla Izmire geliyoruz...

Silkinin söyle bir, yaratici olun.. herseyi hazir beklemeyin. Hersey EsEs icin.... Birde sakin unutmayin, bu nihayetinde bir skor müsabakasi, yenmek ver yenilmek var. Büyüklük yenerken kimseyi kirmadan sevinmek,yenilincede kazanana saygi göstermek, taskinlik yapmamak. Biz böyle saygin büyük taraftar olduk. Hala böyle oldugumuzu göstermek icin önümüzde büyük bir firsat var, bu firsati tepmeyelim. Tüm Anadolunun gözü bu macta olacak.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
  Alıntı ü.evlerispor_ömer5 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2012 saat 14:59
Alıntı yapılan Adnan26

Güzel kardeslerim, yine birkac kisi kizacak ama yazmadanda yapamiyorum. Herkes maca gitmek istiyor ama fedakarlik yapmadan... hersey hazir olacak. Is yeri izin verecek, gerekirse kapatilacak, yönetim bedava otobüs verecek, ise gider gibi maca gidip geleceksiniz... ohhh ne güzel, ondan sonrada 20 bin 30 bin deplasmana gittik diye hava atacagiz... bu imkanlar sunulduktan sonra herkes gider deplasmana. Nitekim Konya ve Ankara cikartmalarinda böyle olmustu.. Fabrikalardan kimse 1 gün kapatmasini bekleyemez, nerde görülmüs?

Madem istiyorsunuz, alin izninizi, etrafinizdaki tanidiklarinizla tutun bir otobüs/minibüs gelin Izmire... bu kadarmi zor? Bu sayfalarda okuyoruz, arkadaslariniz Ardahandan, Antalyadan, Marmaris, Tekirdagdan, Bursadan ferdi organizasyon yapiyorlar. Hatta hatta Avrupadan gelen genc kardesleriniz var. Bizler bile 3 gün yillik iznimizi alip ucakla Izmire geliyoruz...

Silkinin söyle bir, yaratici olun.. herseyi hazir beklemeyin. Hersey EsEs icin.... Birde sakin unutmayin, bu nihayetinde bir skor müsabakasi, yenmek ver yenilmek var. Büyüklük yenerken kimseyi kirmadan sevinmek,yenilincede kazanana saygi göstermek, taskinlik yapmamak. Biz böyle saygin büyük taraftar olduk. Hala böyle oldugumuzu göstermek icin önümüzde büyük bir firsat var, bu firsati tepmeyelim. Tüm Anadolunun gözü bu macta olacak.
Adnan abi çok güzel hoş yazmışşında insanlar tekrardan yönetime inanmak istiyor onun için ferdi otobusler kıralamıyor yonetım zaten demese otobus yok ınsanlar kendılerı otobuslerını ayarlama sansını sunarlar EsEs taraftarı böle durumlarda fedakardır ki yaşça üstünsün bunu benden daha iyi bilirsin insanlar kendi ferdlerine ait otobuslerını kıralarlarsa yonetımde gonderırse o otobusler ne olucak o yuzden sımdılık herkez kendısını sineye cekmıs durumda ve yonetıme hala ya tutarsa olayı ıle bakıyorlar...saygılar
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2012 saat 15:05
Ömerim, sende haklisin.. bende zaten yukarida yönetimin otobüs imkani sunacagina inanmayanlar icindi.. maden ümidiniz yok, kendiniz ayarlayin anlamindaydi.. Yoksa taraftarimizin fedakarligindan hic süphem yok.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
ömer_es Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ömer_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2012 saat 15:19
Toki Ihlamurkent mahallesi muhtarı da otobüs kaldırıyor.Teşekkürler
Dünyada TÜRK olmak gibidir,ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 46>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,687 saniyede hazırlanmıştır