eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Deplasman Otobüs Kampanyası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 46>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2012 saat 01:26
Alıntı yapılan esesyucel

1 -Yönetimin verdigi otobüsler Hasan polatkan migros önünde olmalı sayı 200 olmalı

2- Tepe başı belediyenin verdigi 30 otobüs sıtadyumun önünde olmalı

3- Mahallerden kalkan otobüsler mahale Muhtarlıgında olmalı

4- fabrikalardan kalkan Otobüsler Kendi Fabrikalarının Önünden kalkmalı

İlk önce kalkacak otobüsler Yönetimin verdigi 200 Otobüsten Başlanmalı Hepsine Tek Tek Ön Camlarına Numaralanmalı Yönetimden Mutlaka 1-2 KİŞİ Olmalı Her Otobüse Otobüs Sorumlusu Konulmalı

Sıtadyumdan kalkacak Otobüsler ise Yönetimin verdigi 200 otobüsden Yarım saat sonra yada 1 saat sonra kalkmalı

Ayriyeten Kampanyaya katılan Olursa Garfurun Acık Otoparkından Kalkmalı O Otobüsler ise Sıtadyumdan kalkan otobüslerden Yarım Saat sonra kalkmalı Kampanyaya cok Katılım Olunursa Otobüs olarak terminalin yanındaki ismarın önü ola bilir

Şimdilik 258 otobüsden bahsediliyor şahsi olarak giden otobüslerin sayısı beli degil

Verdigim şu örnek bence cok yerinde olacak 4 toplanma alanı Hepsinde Numara olmalı
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2012 saat 01:30
Yücel abi dedigin bütün şeyler çok mantıklı ve olması gerekenler ama bizim yönetim böyle birşeyi akıl edermi o var antalya maçındaki organizasyon rezaletini gördükten sonra umudum pek yok ismimizi yazdırıyoruz sonradan herkes kafasına göre binsin deniliyo inşallah bu sefer güzel bir organizasyon olurda hiç bir taraftarımız magdur olmaz..
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ESES1987ORÇUN Liste gör
Yazar

orçun köseoğlu
  Alıntı ESES1987ORÇUN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2012 saat 01:44
bence önce ETİ ARÇELİK SARAR ORGANİZE SANAYI vs. gibi yerlerde çalışan maça gelmek istiyen renktaşlarıma izin verilmeli... kimi ETİ ve ARÇELİK te çalışanlara izin çıktı diyor kimide yani orada çalışan arkadaşlar yok izin ya finale diyorlar diyor anlamadık gitti. yönetim konusuda ayrı bi dert çogu arkadaşlarda otobüs yine sıkıntı olcak diye maça gitmekten soguyor net olan birtek tren var onada talep yok gibi duruyor kafalar karıştı otobüs kayıtları çogu muhtarlıklarda var arkadaşlar gidin oralara yaptırın kayıtlarınızı muhtarlar bile yonetım daha ıyı çalışıyor gece gece sapıttım kusura bakmayın bız ekıp olarak kendı arabamızla gıdıyoruz ama bı yandanda renktaşlarımız için çözüm yolları arıyoruz.
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2012 saat 01:48
Ben Etide Çalışıyorum. İzin Muhabbeti Olmadı Bile. Kişi olarak ferdi izin alındı sadece. Tüm fabrikalara izin verilse en az 2000 kişi gelir.
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2012 saat 01:50
Gerçekten bu otobüs organizasyonu sıkıntı oldugu sürece insanların maça gelme iştahları azalıyor adam akıllı bir organizasyon yapılması şart
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2012 saat 01:56
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Gerçekten bu otobüs organizasyonu sıkıntı oldugu sürece insanların maça gelme iştahları azalıyor adam akıllı bir organizasyon yapılması şart

%100 Katılıyorum
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2012 saat 01:59

Yücel abi dedigin bütün şeyler çok mantıklı ve olması gerekenler ama bizim yönetim böyle birşeyi akıl edermi o var antalya maçındaki organizasyon rezaletini gördükten sonra umudum pek yok ismimizi yazdırıyoruz sonradan herkes kafasına göre binsin deniliyo inşallah bu sefer güzel bir organizasyon olurda hiç bir taraftarımız magdur olmaz..

Antalya maçında isim filan yazdırılmasına rağmen rezalet bir organizasyon oldu. Şimdi çarşamba günü gelen binecek deniyor ne olacak bilmiyorum. Açıkcası Halil Ünal'a da otobüslerine de güvenemiyorum 258 otobüs diyorsunuz da 200 otobüslük adamı(yaklaşık 10000 kişi) migrosun önünden mi kaldıracağız numarasız ve isim listesiz. Zaten kesin bir bilgi de yok ki otobüs konusunda çok kopuk bir ilerleme var. Yönetimden birinin çıkıp söylemesi lazım şu kadar otobüs şuradan şu saatte kalkacak diye.
Bugün statta sağımdan solumdan duyduğum kadarıyla çoğu kişi bu otobüs organizasyonunu bekliyor. Otobüsler belli olsun da ona göre gideriz diyor. Yani bu otobüs organizasyonu ne kadar erken açıklanırsa o kadar fazla gideriz izmir'e. Bugün maç bitiminde billboardlarda maçın reklamı vardı "sensiz olmaz" argümanıyla. Keşke organizasyonların hepsi tamamen belirlenmiş olsaydı da o reklamın bir köşesinde toplu halde otobüs-trenlerin kalkacağı zaman,kalkış yeri ve müraacat-isim yazdırma yerleri belirtilseydi. Bugünkü maçtan umutluydum toplu halde Halil Ünal'a otobüs için yüklenilir diye ama olmadı.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2012 saat 02:15
Alıntı yapılan Android_26

Antalya maçında isim filan yazdırılmasına rağmen rezalet bir organizasyon oldu. Şimdi çarşamba günü gelen binecek deniyor ne olacak bilmiyorum. Açıkcası Halil Ünal'a da otobüslerine de güvenemiyorum 258 otobüs diyorsunuz da 200 otobüslük adamı(yaklaşık 10000 kişi) migrosun önünden mi kaldıracağız numarasız ve isim listesiz. Zaten kesin bir bilgi de yok ki otobüs konusunda çok kopuk bir ilerleme var. Yönetimden birinin çıkıp söylemesi lazım şu kadar otobüs şuradan şu saatte kalkacak diye.
Bugün statta sağımdan solumdan duyduğum kadarıyla çoğu kişi bu otobüs organizasyonunu bekliyor. Otobüsler belli olsun da ona göre gideriz diyor. Yani bu otobüs organizasyonu ne kadar erken açıklanırsa o kadar fazla gideriz izmir'e. Bugün maç bitiminde billboardlarda maçın reklamı vardı "sensiz olmaz" argümanıyla. Keşke organizasyonların hepsi tamamen belirlenmiş olsaydı da o reklamın bir köşesinde toplu halde otobüs-trenlerin kalkacağı zaman,kalkış yeri ve müraacat-isim yazdırma yerleri belirtilseydi. Bugünkü maçtan umutluydum toplu halde Halil Ünal'a otobüs için yüklenilir diye ama olmadı.

senin dediğin bu gelen binicek muhabbeti kesinmi? eğer kesin değilse böyle şeyleri yazmaya buraya ezbere arkadaşım.Milletin şefki kaçar gelcek adam varsa gelmez.
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2012 saat 02:20
Alıntı yapılan Android_26

Clap Clap Clap Clap 

Alıntı yapılan albayrak

es tv'de yapılan açıklamaya göre;
3 özel tren ile birlikte 258 adet otobüs çarşamba günü izmir'e göç için hazır.Kamuda Odunpazarı Belediyesi maça gitmek isteyen çalışanları için idari izin kararı almıştır.İlk başta Eti olmak üzere desteğini bizden esirgemeyen işletmelere teşekkürlerimizi sunuyoruz.''
Açıklaması geldi...

Eğer bunlar doğruysa tamamdır . LOL Wink Kişiselleri de kattıkmı bize ayrılan bölüm tamaiyle dolar . Ama 258 otobüs nerede , mahalleler + fabrikalar da bunun içine dahil mi ??? Yukarıda da bahsedildiği gibi 10000 kişiyi MİGROS ' un önünden mi götürmeyi düşünüyorlar . Liste falan olayı olamayacaksa orgaizasyonun başlama saati olabildiğince erkene alınmalı yoksa ikinci bir fiyasko olabilir !!! Geleni bindir yolla geleni bindir yolla şeklinde o kadar insanı göç ettirmek zor iş . Wink Dead
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2012 saat 02:27
Bir-iki sayfa önce birkaç arkadaş böyle birşeyler yazmıştı, ben de eğer bu şekilde bir durum ortaya çıkacaksa, organizasyon işleyişinin alacağı hali o arkadaşlara ithafen yazmak istemiştim. Zaten "gelen binecek deniyor" demiştim, kesin bir şey yok tabii ki. Halil Ünal'ın olduğu yerde nasıl bir kesinlik ve yapılacaklara dahil inanç olabilir ki zaten.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 46>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır