eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Türkiye-Moldova Maçı Eskişehir'de

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 26>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2017 saat 21:20
Oralarda bizim gibi turist olarak geçirilen zaman tabikide güzel.. Ama orada hayatını sürdüren tanıdıklarınız varsa onlara sorun müslüman insanlara nasıl davrandıklarını.. Veya Türklere ne gözle baktıklarını..

İyi günde, kötü günde!
Yukarı
malcomx26 Liste gör
Yeni Yazar

ALİ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı malcomx26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2017 saat 21:21
Turbun liderleri eses macindaki gibi yerlerini almali.Bence Fatih TERIM in yakindigi konu bu taraftar costuracak amigo olmayisi ama stadimizda boyle olumsuzluk yasanacagini dusunmuyorum
ESKİŞEHİR SEN BENİM HERŞEYİMSİN
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2017 saat 23:00
Yarın kale arkaları üst ne alemde olacak merak ediyorum .Son anda güney üstten alabilmistim.En azından tribünculer ortalarda toplanıp diğer tiyatro severleri macin icine dahil edip yön verebilir..
Yukarı
sines26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sines26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2017 saat 23:27
http://www.net26.net/kulup-degil-milli-takim-seyircisi-istiyoruz-13296.html

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, A Milli takımın Anadolu'da maçlar oynaması ile ilgili beIN SPORTS'ta çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Demirören, "Milli maçları Anadolu'da oynatmanın ne kadar doğru olduğunu gördük. Mesela yarın Eskişehir'de hazırlık maçı oynayacağız ve biletlerin tamamı çıktığı gibi tükendi. Milli takımımız eskiden resmi maçlarda bile 5 bin, 6 bine oynuyordu. Ukrayna maçını Konya'da oynadık. Takımımız 2-0 geriye düştü. Taraftarın desteği ile takımımız skoru eşitledi hatta maçı kazanabilirdi. O maç İstanbul'da oynanmış olsa 5-0 kaybederdik. İstanbul'da maç oynatmak istiyoruz. Ancak bu kısa vadede mümkün gözükmüyor. İstanbul seyircisi çok fazla takımını ön plana çıkartıyor. Bundan vazgeçtikleri zaman Milli maç verebiliriz. Mesela Vodafone Arena dünyanın sayılı stadyumlarından ancak bu düşünce nedeniyle maç veremiyoruz. Antalya, Konya, Eskişehir, Trabzon gibi illerde oynama devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.
Yukarı
SkyPlus Liste gör
Usta Yazar

Serhat Taşkın
Yer: Eskişehir
  Alıntı SkyPlus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2017 saat 01:20
Arkadaşlar, Batı alttan 2 bilet var arkadaşla güney ya da doğu ya girmek istiyoruz eğer değiştirmek isteyen var ise iletişime geçebilir mi?
Dürüstlük - Saygı - Güven
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2017 saat 04:38
Demek ki milli maçlar stadın fiziki yapısına katkı veriyormuş. Milli maçlar için stat tercihlerinde öne çıkan faktör seyirci desteği olacak. Konya Kayseri Antalya ilk etapta milli takım seyircisi oluşturmak için denendi. Bu şehirlerde oyuncu ayrımı yapılmadı ama coşku istenen düzeyde değildi.
Eskişehir Atatürk stadyumunun milli maçlar için ilk tercih olabilmesi yarın ki coşkuya bağlı olacak. Açıkçası Federasyon ve Fatih Terim Göztepe maçında ki coşkumuzu bekleyecekler.
BUNUN BİZE FAYDALARI:
a. Stadımızın fiziki şartları çevresiyle birlikte her gün gelişecek.
b. Sponsorların dikkati çekilecek.
c. Şehrin ekonomisine ve turizmine katkı sağlanacak.
d. İlklerin taraftarı olmaya devam edeceğiz. Örnek alacaklar.
e. Tribün kültürümüz gelişecek.
PEKİ YARIN NE YAPMALIYIZ.
a. Milli takım formasını ES ES forması gibi desteklemeliyiz.
b. Karşımızda Almanya varmış gibi, Dünya kupasına gidebilmek için son şans gibi görmeliyiz. Rakip takımın sarısına bakıp Göztepe sanmalıyız.
c. Onuru Boffen, Emre Moru Erkan sanmalıyız.
HADİ BAKALIM ALEM TRİBÜN GÖRSÜN.
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2017 saat 07:11
Simdi herkes kendi yerinemi oturacak esim ve benim biletlerim yanyana fakat bir arkadasin bileti bir blok yanda yanyana otursak problem.cikarmi acaba?
Eskişehir
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2017 saat 07:16
Alıntı yapılan 26

Simdi herkes kendi yerinemi oturacak esim ve benim biletlerim yanyana fakat bir arkadasin bileti bir blok yanda yanyana otursak problem.cikarmi acaba?

Hiçbir sorun olmaz birlikte izleyin
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
sines26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sines26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2017 saat 08:42
Alıntı yapılan 26

Ben bu konuda biraz farklı düşünüyorum.bence en ideali maça biraz erken gidip direk biletinizde yazan numaralı yere oturun sorun yaşama riskiniz ortadan kalksın derim.
bu maç normal geçmişte oynadığımız lig maçları gibi değerlendirilmemeli. en büyük 2 etken birisi stad tam dolu olacak, tüm biletler satıldı fakat biletli seyirci sayısı dışında aileler çocuklarıyla gelecek tabi bu çocuklar kucakta maç seyretmeyecek, dılayısıyla saat 18 18:30 dan sonra gelenlerin ayakta kalma riski doğarsa ister sitemez bu gelenler doğal ve haklı olarak bilette yazan koltuk numaralarına oturmak isteyeceklerdir. 2 nci önemli etken milli maç olması sebebiyle stada ilk kez gelen ve bu maça staddaki yerine sinema salonu mantığı ile oturmak istayanlerde olacaktır.
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2017 saat 09:50
Tüm Türkiye maçı ve Eskişehir taraftarını bekliyor...
Haydi bakalım...
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 26>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır