eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 159160161162163 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
buran26 Liste gör
Yazar

SAVAŞ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı buran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2009 saat 19:36
Bugün saat 4 te geçerken essotore kapalı idi saat 6 da geçerken açılmış ve ürünler yerlerine konuluyordu. Aç kapa aç kapa artema ben bu işi çözemedim çözen varmı?
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2009 saat 19:39
Onlarda bilmiyor ne yaptığını.Allah'a emanet gidiyoruz.Wink
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2009 saat 19:39
Alıntı yapılan aRı26

Büyük başkan diye ahmet ataça bağırıldı...

Ancak sözde büyük başkan olduğunu sanan şahıs protokolden hemen ayağa fırlayıp el kol sallamaya başladı. Ne bulunduğu yere nede protokole yakışmıyor.
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2009 saat 19:48
Alıntı yapılan buran26

Bugün saat 4 te geçerken essotore kapalı idi saat 6 da geçerken açılmış ve ürünler yerlerine konuluyordu. Aç kapa aç kapa artema ben bu işi çözemedim çözen varmı?

Mesai saatleri içinde açmıyorlar heralde dükkanı LOL
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
ACMILAN Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ACMILAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2009 saat 01:17
fark ettinizmi bilmiyorum takımın anlaşması nike ile ama ankaraya gıderken herkes adidas giymiş cok komik ve vahim bi durum bu takım süper lig takımı ve 2 mılyon taraftarı var bırakın taraftara ürün yapmayı kendi giyecekleri malzemeleri zor buluyolar
BALTALARI GÖMDÜK AMA YERLERİNİ UNUTMADIKK..
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2009 saat 02:37
Alıntı yapılan ACMILAN

fark ettinizmi bilmiyorum takımın anlaşması nike ile ama ankaraya gıderken herkes adidas giymiş cok komik ve vahim bi durum bu takım süper lig takımı ve 2 mılyon taraftarı var bırakın taraftara ürün yapmayı kendi giyecekleri malzemeleri zor buluyolar

bu yeni olan bir şey değil ki, sene başından beri deplasmanlara ve kamplara bu eşofmanlarla gidiyor futbolcular.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
BurakCAN Liste gör
Yazar

Burak
  Alıntı BurakCAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2009 saat 11:19
Arkadaşlar NİKE'nin sponsurluğu sadece formalar ve idman eşofmanları için geçerli olduğundan dolayı böyle.
:.....EskİşeHiR.....:
Yukarı
ACMILAN Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ACMILAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2009 saat 12:17
Alıntı yapılan goethe_minder

Alıntı yapılan ACMILAN

bu yeni olan bir şey değil ki, sene başından beri deplasmanlara ve kamplara bu eşofmanlarla gidiyor futbolcular.
fener macında gormedınız galıba rıza hocanın ustunde nıke esofman vardı hatta cok guzel olmus nerden alırız dıyenler cıktı hem ne olursa olsun bu sacmalıktır nası sadece forma veantreman ekıpmanları ıcın gecerlı dıger takımların nerdeyse topuna kadar aynı marka örnek denızlıspor gıydıyı formaya oynadıgı topa taktıkları tekmelıklerı bı ınceleyın bu sadece kucuk bı ornek dıger takımların da bole yonetımı anlamıyorumm
BALTALARI GÖMDÜK AMA YERLERİNİ UNUTMADIKK..
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 15:13
Store'da böyle bi ürün satılıyor mu ya Rıza hocanın üstündekinden? Hiç görmedim..

Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2009 saat 15:20
Store da böyle bir ürün yok.

Her hafta rıza hocanın giydiği eşofman o.Bildiğim kadarıyla menajerimiz kerem abi beşiktaş maçından önce o armayı o eşofmana diktirdi.

FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 159160161162163 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,610 saniyede hazırlanmıştır